Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odvisniki povsod po mestu

Odvisniki povsod po mestu

Nekaj dni nazaj sem s kolegico sedela v Zvezdi, v razmaku 30 minut so prisli trije fanti( verjetni odvisniki) od 25-30 let stari bledih lic fehtarit za denar , pa pridejo dobesedno zraven tebe ko sedis pa se spet vrnejo? Enega izmed njih veckrat vidim na glavni zelezniski in okol ( tak blond fant , shujsan u obraz, visok.) Ali ima Ljubljana cedalje vec problemov z odvisniki in brezdomci ali se samo men zdi?

Problem je v okolju, mesto je idealen kraj za razvoj skitnicko narkomanskih blokarskih bakterij. Ni samo Ljubljana tista, jih je tudi po Celju (železniška proti centru, nova vas). V Mariboru (center, tabor, pobrežje) imajo problem s cigani.

Ni bilo dovolj , da so priklopljeni na virtualo, so še na substance. Pol blokovskih mladostnikov in mladih so kot zombiji, krivi je pa polnorita srednaj genearcija, torej leni in egoistični starši s psihopatsko miselnostjo.

Zalostno je res ko vidis to so use mladi fantje stari 20-30 Let, ki jih vidis okoli zelezniske postaje, metelkove, maxi itd

Dobro, da si to šele zdaj ugotovu v 2020 🙂 Ko sem se vozil v šolo za LJ s prvim vlakom z Mengša med 2001-04 sem ponavadi bil sam, vedno me je bilo strah zjutraj da me ne bodo “”reketiral”” na železniški. Zbirale so se tolpe po 3-5 zadrogirancev in čapcev. Zadnje leto je bilo bolš, ker je bila vsako jutro policija pod uro in so se selil v okolico današnje Ajde. Klošarjev je bilo poln, dans jih ni več tolk ker so pomrl na ulici ali so po zavetiščih. Imaš zadetke črnce in opičjr migrante nedaleč od Metelkove, na Kotnikovi in teh se dans boj 🙂

Kar pa je najbolj grotesktno, da se najdejo ženske ki se dajo takšnim izmečkom oplodit, in nato ta otrok nima svetle prihodnosti …


Odkar so porušili “Avtošolo” (na križišču Metelkove in Masarykove, kjer je zdaj parkirišče in korona kontejner) in tiste nizke barake med tiri in Vilharjevo, je bistveno slabše, ja.
Se je pa vzpostavilo novo “gnezdo” na Rimski, tako da je tudi zaradi tega situacija v centru LJ slabša.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

V socializmu tega ni bilo.

Tele barake na vilharjevi se pa spomnem je bil enkrat prispevek na 24.ur ( skrivni svet zelezniske postaje) grozno kaj se ubistvu use tam dogaja

Nič več, odkar so jih porušili in je tudi tam zdaj parkirišče. Zdaj so tam problematični samo še stoječi vagoni dol do Situle…
Ampak, ker so te stavbe samo porušili, nadomestnih lokacij pa ni, so narkomani zdaj razpršeni po celem Taboru, od ŽP, pa vse dol do Poljanskega nasipa.
Prebivalci Kotnikove so iz lastnih žepov plačevali varnostnika, ker se je dilalo na ploščadih okoli blokov, prihajalo je do kreganja, pretepov, vse nasmeteno, včasih tudi posrano in poscano pred vhodi v bloke…
Na novo odprt dnevni center na Kotnikovi s tistimi par kvadrati je kapljica v morje, učinka pravzaprav ni.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Tam pod vilharjevem podhodu ( malo naprej od podhoda na glavni postaji) je vedno dol nek suh fant ( ocitno tudi spi tam) zadnjic sm ga vidla ziglo u roki grozn tam usak dan hodijo mim ljudje,s kolesi , mamice z otroci …

In zakaj župan najlepšega mesta tega ne počisti?

Jep, vem, kateri. Pozimi se je gladko preselil v dvigalo na tisti strani, fak, koliko je smrdelo od njegovih gangrenastih ran… Odkar so dvigalo zapečatili, se je preselil pa na vrhnji vogal nad klančino…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Kako pa bi po tvojem mnenju to čiščenje izgledalo?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Nič več, odkar so jih porušili in je tudi tam zdaj parkirišče. Zdaj so tam problematični samo še stoječi vagoni dol do Situle…
Ampak, ker so te stavbe samo porušili, nadomestnih lokacij pa ni, so narkomani zdaj razpršeni po celem Taboru, od ŽP, pa vse dol do Poljanskega nasipa.
Prebivalci Kotnikove so iz lastnih žepov plačevali varnostnika, ker se je dilalo na ploščadih okoli blokov, prihajalo je do kreganja, pretepov, vse nasmeteno, včasih tudi posrano in poscano pred vhodi v bloke…
Na novo odprt dnevni center na Kotnikovi s tistimi par kvadrati je kapljica v morje, učinka pravzaprav ni.
[/quote]

Kaj pa je v teh stoječih vagonih?

Enkrat ko sem šla v Lj. na jutranji vlak, je bil gor mlad par in sta nekaj žgala, smrdel je cel vlak kot po kemikalijah. Enkrat pa tudi sem šla na jutranji vlak in vidim pred vagonom, kako me skozi okno vlaka en gleda in ga zateguje. Grozno.

Da o tem, kako so sedeži na vagonih umazani, sploh ne govorim.

Oh ja grozno smrdi, fant ima cele rane po nogah nevem ali je od droge ali cesa, mi je zal tako mlad pa tak lajf in potem ga enkrat vidim kako se spika z iglo

Na teh vagonih naj bi se svasta dogajalo , tudi zadevajo se tm gor je bil prispevek na 24.ur inspektor. Da ne omenjam da Naj bi se na glavni postaji dogajaLa tudi prostitucija ( javni wcji)

Aja pa pozor, enkrat sem na pločniku ob glavni avtobusni v Lj. skoraj pohodila neko odvrženo konjsko injekcijo. Tako da gledati pod noge tam.

Kasno gnezdo na rimski , kaj pa je tam? Vem da je tam bilo nekaj za brezdomce v casu korone

A iz Mengša si se vozil s prvim vlakom?
A pogosto pišeš take pravljice?

Hehe, ampak res, od kdaj ima Menges zeleznico?


Gnezdo je izraz za plac, kjer se zbirajo, družijo, dilajo in zadevajo narkomani. To so lahko zapuščeni prostori, razni vsaj približno skriti kotički, ali pa pač “navadna” stanovanja (v tem primeru najbolj nastradajo sosedje, ker tu neke uvidevnosti ni)…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Gnezdo je izraz za plac, kjer se zbirajo, družijo, dilajo in zadevajo narkomani. To so lahko zapuščeni prostori, razni vsaj približno skriti kotički, ali pa pač “navadna” stanovanja (v tem primeru najbolj nastradajo sosedje, ker tu neke uvidevnosti ni)…
[/quote]
Nisem jih nikol tam videla pa sm hodila mimo v srednjo in faks

A iz Mengša si se vozil s prvim vlakom?
A pogosto pišeš take pravljice?
[/quote]

Vem da je pred leti vozil vlak. Imenovali so ga Kamničan. Spomnim se da je bila velika kritika nanj, ker je bil prenatrpan. Več pa ne vem.

Vem da je pred leti vozil vlak. Imenovali so ga Kamničan. Spomnim se da je bila velika kritika nanj, ker je bil prenatrpan. Več pa ne vem.
[/quote]

Še vozi, poglejte vozni red.

New Report

Close