Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanja Grohar, kakšna se vam zdi? Lepa? Fajn? Imela je lepotni poseg.

Sanja Grohar, kakšna se vam zdi? Lepa? Fajn? Imela je lepotni poseg.

Vaš link

Nam je čisto vseeno – samo da bo ona zadovoljna s svojim izgledom in da ne bo imela dodatnih travm iz tega naslova.
Pa da ne bo “skakala iz konzerve” iz vseh medijev vsiljeno še nadaljnjega pol leta. Kdo jo je sploh potegnil iz “naftalina” ?

bila je luštna, pa je podlegla posegom – očitno vse ženske, ki živijo v tujini, posežejo po tem, ker se navadijo na tuje standarde “lepote”. Mislim, da bi bila lepša z gubicami, saj še ni toooolk stara. Žal, ni si več podobna.

nova
Uredništvo priporoča

bila je luštna, pa je podlegla posegom – očitno vse ženske, ki živijo v tujini, posežejo po tem, ker se navadijo na tuje standarde “lepote”. Mislim, da bi bila lepša z gubicami, saj še ni toooolk stara. Žal, ni si več podobna.
[/quote]

Tudi pri nas posegajo. Me je skor kap zadela, ko mi ena pove, da hodi v našem malem mestu, v vukojebini, v ZD 2x na mesec strokovnakinja za botoks in druge posege. In da je čakalna doba dolga. Saj se mi je ena zdela nekaj čudna v ksiht, sem mislila, da je kaj bolna, pa ni, samo nafilala se je.

Koga sploh briga? Glavno, da se cele dneve praska po….in slika z otrokom medtem ko njen mož cele dneve kelnari, da preživi družino in ji plačuje brezvezne lepotne popravke. Kako je sploh lahko s tako fino glupačo ne bom nikoli razumela?! Ženska, ki si ni nič ustvarila v življenju, še stanovanja nimata, živijo v majhnem stanovanju v najemu.

Ne vidim neke blazne razlike. Na poseg je šla, ker je to in. Ne prej, ne sedaj se mi ni zdela nič posebnega.
Sploh pa ne vem, kdo je ona, od kje ste jo privlekli? In kdo je njen tip?

A ni nekaj kao hodila z igralcem iz serije Kobra 11 (Erdogan??)

Rajši naj si da vsa tista nagravžna izbočena znamenja poštucat.
Drugače pa ne vidim neke razlike, razen da ima na eni fotki prečo levo, na drugi pa desno.

Brez ličil je ne samo podpovprečna, ampak že na meji s tistimi podočnjaki in povešenimi očmi.
Kako je to bitje lahko bilo misica, Slovenci res nimamo okusa.

https://cosmopolitan.metropolitan.si/zvezde/tako-sanja-grohar-izgleda-popolnoma-brez-licil/

Pri nas so vedno zmagovale tiste, ki so obdelale prave “gospode”. Lepota pri tem ni igrala vloge. Pa ne mislit, da se punce niso greble….

Ne vidim, da bi kaj posebej odstopala.

Takih tem ne komentiram preveč rada, a o tej pupi pa moram reči, da mi ni bila nikoli všeč. Ampak, koneckoncev, koga pa moje mnenje o njej briga. Njo pa še najmanj.

bistvene razlike ni.
sicer pa pri teh letih že vse hodijo….
pa to sploh ni lepotni poseg ampak le pomlajevanje.
lepotni posegi so pod narkozo.
res ni več tako luštna…

Brez mejkapa zgleda ful čudna, kot vanzemaljka (na tej prvi sliki s srčki na majci).. bi bilo zanimivo da bi se tekmovalke na lepotnih tekmovanjih tkole pokazale, pa z naravnimi lasmi in brez botoksov… To je zgolj še ena pravljica na katero folk naseda okoli lepote ženske, ki pa sloh ni naravna…

za vse južnakinje. Kako se je mama [ ali tata ] pisala prej?

Tipična južnaška faca.

To se tudi meni zdi nuja: na lepotnih tekmovanjih bi moral biti dekleta popolnoma brez ličil. In brez kakšnikoli lepotnih popravkov.

To se tudi meni zdi nuja: na lepotnih tekmovanjih bi moral biti dekleta popolnoma brez ličil. In brez kakšnikoli lepotnih popravkov.
[/quote]
Jap.. da bi videli druge realno in brez fikcijskih okvirjev, na katere padajo tipčki ali še huje odraščajoče deklice, ki sledijo masi instagram “lepotičk”, modnim zapovedim itd….

Kljub mladosti, operativnim posegom in botoksu mi ni lepa.

Zensce je dobila posegec gratis in objavo placano. Dva,tri jurce..bosta lazje placala najemnino. Zanjo je to pac njeno delo, biznis . Ce ne bi imela sledilskih kokic ne bi bila njena objava te neumnosti nic vredna tako pa za taksne in drugacne oglasevalce pac je.

Pri nas so vedno zmagovale tiste, ki so obdelale prave “gospode”. Lepota pri tem ni igrala vloge. Pa ne mislit, da se punce niso greble….
[/quote]
Dejstvo je, da smo majhna drzava in ni zaradi naslova prav nobenega vrednega biznisa iz naslova prepoznavnosti. Prijavljajo se dekleta iz nizjih druzbenih slojev, iz problematicnih druzin in slabo vodene. Svojo edino vrednost prepoznavajo v zunanji formi,ki pa je slab adut za zivljensko stavo. Bolj pametno bi bilo, ce bi vlagale v razvoj mozganov in iskanje poslanstva duse ampak za kaj takega v startu potrebujes zdravo in zrelo primarno okolje oz druzino.


Neki se je govorilo, ja. Res al ne, ne vem.

Meni izgleda ista pred in po posegu. Nikoli mi ni bila preveč všeč, karakterno pa itak sploh ne. Več kot očitno je občudovala Nino Osenar in se na vse kripe trudila jo posnemati v vsem, od frizure, kao neke pevske kariere, do širjenja nog v playboyu.

Kdorkoli je Sanja, je luštna. Škoda, da je posegla po botoksu. Meni je všeč, ima ljubko obnašanje in je čedna. Če bi bila taka kot ona, bi bila bolj zadoboljna sama s seboj, pa ve
tudi, anede, drage nevošljivke. Razganja vas od zavisti!

Zdi se mi zelo cefurska.

To nikakor ni samo trend v tujini. Presenečeni bi bili, koliko žensk posega po botoxu. Vaše sosede, sodelavke,… ki izgledajo povsem naravno. Ne opazite pa zato, ker imate napačno predstavo, da so ženske z botoxom zategnjene in umetne že na prvi pogled. Pa niso. Izgledajo le bolj spočite, če seveda zdravnik ne pretirava s količino. Mene je skoraj kap, ko sem izvedela za eno kolegico, da ga uporablja že par let. Preprosto, tiho dekle… si ne bi nikoli mislila, pa uganila tudi ne, če ne bi povedala. Ima pa res zdaj pri 40 čisto gladko čelo. Bolj umetno izgledajo popravki s polnili.

Koga sploh briga? Glavno, da se cele dneve praska po….in slika z otrokom medtem ko njen mož cele dneve kelnari, da preživi družino in ji plačuje brezvezne lepotne popravke. Kako je sploh lahko s tako fino glupačo ne bom nikoli razumela?! Ženska, ki si ni nič ustvarila v življenju, še stanovanja nimata, živijo v majhnem stanovanju v najemu.
[/quote]

No, saj to je meni hecno …vse tako fensi šmensi … živi pa v mikro majhnem stanovanju, da se komaj premikajo. Kje je tukaj kakovost bivanja in “njena vplivnost”?
Meni osebno ona ni in nikoli ne bo (rasna) lepotica.
Pač povprečno simpatično dekle, ki se v množici izgubi.
Se pa sprašujem od česa živi? Mogoče od poziranja po Londonu?
Tudi na slikah pred in po “operaciji” ni nobene razlike.
Nisem žleht in fouš, samo jasno povem kaj si o nekom mislim.

New Report

Close