Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek No, poglejte, moški..

No, poglejte, moški..

Kaj ni še vedno videti čudovita? Pa jih je veliko še lepših v obraz, ne glede na leta.

Vaš link

Naj te razočaram, videti je solidno ohranjena 57-letnica. Otroka takšna ne bo več rodila.

Čisto v redu ženska, se strinjam.
Poznam pa tudi kakšno slovensko gospo, v starejših letih, ki enako dobro izgleda.

Sicer nimam nič proti face liftom, ampak ko pa pripopaš eno s FL z namenom, da se pokaže kako dobro zgleda za svoja leta, me pa zmoti. Če želiš izpostaviti njeno ohranjenost za njeno starost, prilepi kako naravno.

Predelana da glava boli.

če že govorimo o vitalnih gospeh za njihova leta – poglejte si super žensko gospo Olgo na 24 ur. Stoletnica, sama popolnoma skrbi zase – in svojih let res sploh ne kaže.
https://www.24ur.com/novice/svet/super-babica-zivahna-100-letnica-ki-ne-zamudi-nobene-nogometne-tekme-in-obvlada-racunalnik.html


Tih bod, vse monklje 50+ dobro vedo da so mlajše videt od 25 letnic.

To je mama od Kameleonov.

https://www.youtube.com/watch?v=OxWzM8-LJ74

Cestitke 100 letnici. Una prva pa je pateticna. Na zivce mi gre to posiljevanje s starimi kokami, ki, ja seveda, zgledajo kot 20 letnice.


Še ena, ki se ne zna sprijaznit z leti. V bistvu jo ravno to posiljevanje da bi zgledala mladostno naredi patetično. Je ok… na 50 metrov.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

…je napisal moški, ki mu je edino poslanstvo samo natrositi čimveč svojega semena v ženske maternice v času obstoja na tem planetu 😛

…je napisal moški, ki mu je edino poslanstvo samo natrositi čimveč svojega semena v ženske maternice v času obstoja na tem planetu 😛
[/quote]

Ja oprosti, ker sem potomec svojih prednikov, od amebe naprej. 🙂
Da bi le vsi vedeli, za kaj so na tem svetu…

Ne seksi. Je pač neka popravljena stara baba. Veliko raje pogledan normalno starajoče ljudi, ki znajo nositi svoja leta. Videl sem že veliko toliko starih zensk pri kateeih sem pomislil, da je sobro ohranjena in da je morala biti dobra macka, ko je bila mlada, pri 60ih je pač samo še stara ženska. Lahko je lep za svoja leta to je pa tudi vse.

New Report

Close