Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se kregate z idiotom

Zakaj se kregate z idiotom

Pa ne morem, da ne bi spet načela to temo… Govor je seveda o Viharnem. Saj vem, da je človek osamljen, zagrenjen in je mon vse kar ima. Ampak človek uniči vsako temo, vi pa še zapletate z njim in mu dajete hrano; pa itak v vsakem postu goni eno in isto, na vprašanja in odgovore ne odgovarja, ampak goni eno in isto. Obup!
Vse bi še šlo, človek za vzame za hec, ampak da se pa tako spravlja na npr Desija, ki ni nikoli do nikogar žaljiv in nesramen, je pa višek.
Popay ga vsaj nazaj skur.., pa mu vseeno ne da miru.
Ne vem, zakaj ga enostavno ne ignorirate, kot ga jaz, pa naj se sam s sabo pogovarja.
Mogoče bo odnehal al pa začel normalno komunicirat.
Pa lepo popoldne!

pogosto odpiraš teme o ljudeh, ki jih imaš na ignor?

Rada bi brala mon, brez da neham brat temo, ko začne on bluzit.. kapiš?

nova
Uredništvo priporoča

Všeč mi je tvoj predlog. Monovci stopimo skupaj in Akcija.

Zavisten in osamljen starec, ne prenese drugih, ki imajo vec od njega in si lahko privoscijo dopust, najbolj ga moti dejstvo, da imajo drugi druzino, ker je sam nima.
Folsija ga je prignala tako dalec, da je pricel bloditi o tem, da je desideriusova druzina izmisljena navkljub slikam, kar ne drzi. O vseh si karnaprej zmisljuje vse sorte.
Velik revez, bolan, zapuscen in brez sluzbe. Njegova realnost je tako huda, da se zateka v svet blodenj.

Normalno komunicira pod kakim drugim nickom.
Kdo je Viharni in kaj počne, pove že njegovo ime.

Jaz ga pa rada preberem. Prav lepo opiše, kakšne so mlade mamice (vsaj velika večina) in kot vidim mlade gospodične v našem podjetju, ima on večinoma kar prav.
Neverjetno, kako so lene, samo pile bi kavico in opravljale vse, ki niso prisotni, varale svoje partnerje, gobcale čez tašče. po otroke v vrtec naj gre pa kar copata ali pa njegova tastara, ker ona, reva nima časa, je naročena na depilacijo…

Saj se ne. Naredi še sama tako – spreglej takšna pisanja, pa je svet lepši in človek ohrani bolj zdrave živce.

Jaz ga pa rada preberem. Prav lepo opiše, kakšne so mlade mamice (vsaj velika večina) in kot vidim mlade gospodične v našem podjetju, ima on večinoma kar prav.
Neverjetno, kako so lene, samo pile bi kavico in opravljale vse, ki niso prisotni, varale svoje partnerje, gobcale čez tašče. po otroke v vrtec naj gre pa kar copata ali pa njegova tastara, ker ona, reva nima časa, je naročena na depilacijo…
[/quote]

A bejš bejš. Če sledimo tvoji logik in pričnemo posploševat, lahko potem še ostali zapišemo, da je ta forum leglo zabitih primitivcev.

Mah, možno je res, da je viharni tak luzer, ki nima nič drugega v življenju kot mon. Ampak potem mu moramo dat malo pozornosti, da ne bo šel na štrik, revež.

Jaz ga pa rada preberem. Prav lepo opiše, kakšne so mlade mamice (vsaj velika večina) in kot vidim mlade gospodične v našem podjetju, ima on večinoma kar prav.
Neverjetno, kako so lene, samo pile bi kavico in opravljale vse, ki niso prisotni, varale svoje partnerje, gobcale čez tašče. po otroke v vrtec naj gre pa kar copata ali pa njegova tastara, ker ona, reva nima časa, je naročena na depilacijo…
[/quote]

Kakšno čudno in primitivno podjetje pa je to?
Naše mlade punce , kjer delam , so vse izobražene (še malce bolj kot jaz) bolj delavne, kot smo bile me na začetku in v socializmu in ja,kapo dol pred njimi! Za nobeno ne vem, da bi varala moža, gobcala čez taščo…kot praviš, itd.
Pri nas so odnosi več ali manj na nivoju, kjer niso, zaposlena kmalu dobi nogo ali pa mora na raport.Je čisto prav tako.
Sem pa zaposlena v javnem vrtcu.

Pa še to:
Lenoba?
Pri nas je ni.
Smo vse zelo utrujene, ko gremo domov.Psihično in fizično!

Nisem imel občutka, da bi se kdaj “spravljal name”. Pač kot vsak med nami, ima tudi on svoja mnenja. Meni je zgolj nadležno, ker se ponavlja, kot stara lajna. Nekako v duhu ultimativnega odgovora iz “štoparskega vodnika”: dva in štirideset. Spočetka morda zabavno, a po nekaj letih prav zateženo omejeno. Sicer pa… čisto povprečen možakar, kot nas je večina.

Rada bi brala mon, brez da neham brat temo, ko začne on bluzit.. kapiš?
[/quote]

ja, samo se moraš zavedat, da “modi uprava MONa” take ljubi kot je Viharni, morda mu celo daje mu kakšen bonus – ker je klikanje v temah iz naslova ogledov za njih ključno…. cvenk……

ja, samo se moraš zavedat, da “modi uprava MONa” take ljubi kot je Viharni, morda mu celo daje mu kakšen bonus – ker je klikanje v temah iz naslova ogledov za njih ključno…. cvenk……
[/quote]
denar, zato ga tolerirajo. ☺︎︎

Njegovih postov, odgovorov ne odpiram, ne berem. Ko vidim, da bo uničil temo ( ko ima svoj dan,, jih uniči 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), teme ne pogledam več.
Prebrala sem mogoče pred časom 3 njegove odgovore. Mi je bilo takoj jasno, da so to edini 3.

New Report

Close