Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tašča me ne mara

Tašča me ne mara

Na pomoc imam taščo ki se prevec v tikuje v probleme.dobro da ne zivimo skupaj. Vse kaj naredim natedim narobe sin ji vse poroca kaj se dogaja doma. V petek sem sla na obisk ker je partner bil tam ker je imel svojega sina od prej na stikih in je pitem pri tasci. In sva spet prisle v konflikt ko kar naenkrat sinu rece ker imava skupaj 13 mesečnega sina kaj ti sploh ves ce je tvoj. Mali je izrezani on in to me je zelo prizadelo rekla sem da vec otrok in jaz negreva tja. In da sem mu otroka potaknila niti od partnerjeve sestre fant jo ne mara. Kaj naj naredim jaz jo mislim tožiti

Mogoce ce ji reces pred njim: a to po sebi sodite?
Ali: a vi veste kdo je oce vasega otroka?

Oz ce tvpj ob talih stvareh ne reagira bi njemu: pa ti ves kdo je res tvoj oce?

Rekla sem ji da grem na takoj na test ocetovstva in bomo videli in da upam to sekundo iti na test potem je pa bila tiho in da naj si denar pripravi

Pač rečeš, da sploh ni važno kdo je taprav fotr, važno je le da je njen sin podpisal očetovstvo, pa da bo zaradi tega po njem dedoval.

Zapomni si, tvoje življenje je eno samo in samo TVOJE. In krojiš si ga kakor tebi paše in ne kot hočejo drugi. Če ti neka oseba ne ustreza, nima kaj početi v tvoji zgodbi življenja, četudi je tašča. Obdaj se z ljudmi, ob katerih se počutiš dobro, četudi so samo sosedje.

Mene pa tast ne mara. Sem ga skoraj spokal enkrat. Je že prišlo do prerivanja, ampak ga zaradi partnerke nisem, drugače bi ga konkretno namlatu.

Jaz sem hitro naredil red, ko sta se njena stara dva vtikala v najino življenje. Od takrat se me tašča boji, sicer ne vem zakaj, tastari pa se skriva, ko sem kje v bližini. 🙂

Avtorica … predlagam ti eno super idejo, toliko, da jo boš zajebavala v mozek …
S partnerjem naredita test očetovstva, da mu potrdiš, da je foter, on bo itak potem še bolj srečen, ti pa tašči rečeš … ja … mogoče pa res ni njegov. in ji kontra pribijaš, da jo čisto šokiraš in jo skoraj infarkt rukne. 🙂 In jo vsakič peglaš s tem, da mogoče res ni on foter. Ko ti bo to spet omenjala, samo rečeš, brez skrbi babica, bomo videli sčasoma, če je podoben njemu ali sosedovemu lujzeku … Joooj, kok bi se jaz izživljal. 😀

Tašča je pomoje še najmanjši problem pri vas. Tvoj dedc vse mamici poroča? In ti misliš da je ona problem ne tvoj pezde ki teče k mami jokat vsak dan? Ko ima prvega otroka na “obisku” je pri mamici? Da se spočije revček? Pa sta šla še ti in bratec/sestrica ga malo obiskat? Ker domov pa očitno ne gre k očetu? Valda da je tašča tečna če ma kao odraslega sina na grbi da ji cvili o svoji tečni novi ženski, vnuka ki je njenemu sinu in “novi družini” očitno odveč za rihtat in potem dobi še prepotentno “tanovo” v hišo na “obisk” in pametovat.
Vsi problemi bi bili rešeni če bi vidva uspela odrast. Kar se verjetno ne bo zgodilo.

A imaš deca pri bajti ali cmero cmerasto? Dec bi se moral mal z mamco pogovort. Ampak on raje uživa, ko nosi info in s tem ustvarja jajca v odnosih. Jasno ti je dala vedeti, da te ne mara in nisi dobrodošla.
Sploh se ne zapletaj v provokacije. Povej ji, da te nima pravice žaliti in da provocira lahko koga drugega. Povej, da imaš čisto vest, zato je v prihodnje tovrstno provociranje brezplodno. Mogoče, če bi bila v elementu, bi dodala, da mi ni jasno, po kom se je moj dec (njej sin) pobral – nobene skupne točke.
Ne reagiraj, ker ve, kje je tvoja šibka točka.
Decu pa tud povej, da pričakuješ podporo in ne da podpira taščine zdraharije.
Škoda časa. Pa premisli, koliko podpore boš imela še v čem hujšem pri svojem decu. Ampak to veš že od začetka.

Če si tako omejena kot omenjeno pišeš, ti odsvetujem izogib vsake konfliktne situacije v življenju, ker boš delala samo za odvetnike. Moža nosi po rokah, ne glede na to, da je cepec, da bo vajin zakon trajal čim dlje, da ne boš malega otroka po stikih vlačila.
Tašče ne rabiš tožit. Za njo si nedobrodosla kura, kar ti je jasno dala vedeti.

To je strašno kdo vse ima danes otroka…

Zakaj točno ima on stike s svojim sinom pri svoji mami in ne pri vas doma? A “tvoj” sin in njegov sin od prej mogoče res nista brata?

In preden se kdo vtakne, ali ne sme mali na obisk k babici – potem bi avtorica napisala, da sta šla tja na obisk, ne da je tam imel stik.

Pa zakaj hudiča silite v zveze, kjer imajo ljudje otroke od prej …

In to oseba, ki očitno ni neki cvet pismenosti, skupaj s mehkužnim pezdetom, ki vse zatoži mami in mu je ukvarjanje z lastnim frocom preveč še tisti dan “stikov”, ki ga dobi.

Po tvojem pisanju sodeč, ne znaš sploh spraviti nekaj spodobnih stavkov skupaj, tudi ti nisi kakšna cvetka. Najprej se nauči pisati, reševati probleme pri sebi in ne razmišljati o odvetnikih. Kjer je dim, je tudi ogenj.

Ti zagotovo veš če je sin njegov ali ne, če si bila z drugim potem obstaja dvom, če nisi bila, potem dvoma ni, razen če si za “taščo zanosila v bazenu”?????

Zaradi prostorske stiske ker zivimo v malem stanovanju in jaz imam dva od prej. In njegov sin je otrok z posebnimi potrebami in je ful nasilen ze par krat je malega zelo udaril po glavi

Še enega ali pa ene par otrok si omislita, bodo vse težave odšle.

To je iskanje pozornosti kar pomeni da njegov je na nivoju 6 letnega otroka

Jst imam en problem. Z partnerjem sva kupila hišo sva na svojem. Ampak tašča se vedno v nas vtikuje in komandira mojemu sinu tast je isti. Kaj lahko naredim?

P.s. tašča me tudi žali pred drugimi in me ponižuje,da sem čarovnica,krepala,da ti raki pridejo,da sem ničvredna itd.. še bi lahko naštevala. Kaj lahko naredim? Helppp me

Partnerjevi starši – se partner zmeni z njimi tvoji starši – ti pomuniciraš z njimi

,

New Report

Close