Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vaše nevsakdanje telesne navade

Vaše nevsakdanje telesne navade

Imam prijateljico, ki si ves čas nekaj šari po lasišču in potem ogleduje, kaj potegne iz las.
Sama imam navado, da se podrgnem za uhlji in to voham (seveda disktetno, ful mi diši).
Dišijo mi tudi luknjice za uhane, če jih nimam notri. Prav uživam v tem!
Pa vi, kaj počnete, ko vas nihče ne gleda? Pa ne mi z vrtanjem po nosu pa takimi forami, prosim.

Kakšne pol leta se mi notranjost obeh ušes nenormalno lušči, me moti karkoli notri, tako da sem sedaj navajena parkrat dnevno s prstom potipati in nohtom odluščiti vse. In to vsak dan luskice not.

Vložek med menstruacijo se mi včasih zaradi lenobe ne ljubi cel dan zamenjati. Ko grem lulat in se slečem, cel prostor smrdi od postane krvi. Še čez oblečene hlače se vonja.

Se zelo potim, ko prispem na lokacijo, službo, zdravnik, se kar z dlanmi pod pazduho obrišem.

Ko sem doma, mi včasih malo blata uide. To se mi nikoli izven doma ne dogaja, ker se strogo zadržim in vem da ni WCja, če ga ni. Doma pa pravzaprav ugotavljam, da me očitno malo rajca oz. paše, ko blato spuščam malo do odprtine, pa spet potegnem nazaj. Tako mi se včasih hlačke umažejo ali če je tekoče, malo izlije. Se mi to doma redno dogaja, rada “trpim” potrebo po kakanju in ko mi blato skoraj pokuka ven, medtem ko sedim na stolu.

What in the HELL are you fuckers doing !?

Your mothers should have swallowed you !

Sgt Hartman chill, stari, chill down.

too much info

Sgt Hartman chill, stari, chill down.
[/quote]

Private, do you know Johnny Cash ?
He’s a singer right? His job is to sing.
However, you’re a private, your job is to shut the F uck up!

Ko grem na dolgo potrebo in se obrišem s papirjem, vedno povoham izloček. Čudno, ampak ja 🙂

Ah dajte no, samo hecate se.

Men pa diši, če katero pobožam tam kjer lula, no ne ravno tistikrat in potem si ne umijem roke dolgo časa.

Ah dajte no, samo hecate se.

Jaz pa zelo rad kiham. S paličko za ušesa si pobezam po nosu in kihnem. Večkrat zaporedoma. Ali pa si s palčko bezam v ušesa, tkoooo paaaššeeee.

New Report

Close