Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste se starši pripravljeni upret….

Ste se starši pripravljeni upret….

če bodo septembra zapovedali šolanje od doma? Pa ne mislim tak virtualni odpor izza domačega račulanika. Ste pripravljeni it na cesto?

Naša vlada se ravna po Nemčiji. Zato predvidevam, da bo septembra stekel vsaj v OŠ normalen pouk.

Najbolj slozen narod to sprasujes.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz bom zelo vesel če bo pouk od doma. Ne vidim razloga v uporu.

Ne. Sem pa za to, da v primeru pouka od doma dobimo konkreten dodatek, ne pa 30 eur. Nabavit smo morali slušalke, kamero, kartuše, poskrbeti za celodnevno prehrano, pomoč pri učenju, …

Zakaj upor? Stroške si naj razdelijo vsi tisti, ki so virus prinesli iz dopustov. Vemo, da je virus pomemben samo, ko ni poletja in žurov.


Jaz bi pa bil vesel, da se vas zmešane paničarje zapre v stanovanja, da lahko ostala družba normalno funkcionira.

Upor je samo za lenuhe in nesposobneže. Pošteni državljani delamo, ustvarjamo, plačujemo davke in spoštujemo oblast, ki dela za nas dobro.

Ne.
Zakaj naj bi bil proti?

Upam, da bo od septembra spet občinska karantena, da se spočijemo od teh žabarjev, ki se klatijo po naših podeželskih cestah in gozdovih.

Čemu in zakaj bi se upirali? Jasno je, da so določeni preventivni ukrepi nujni. Morda se kdaj kakšen ukrep na prvi pogled zdi pretiran, a če ga ne bi sprejeli, bi šele vedeli, ali je bil res tak. Jaz podpiram previdnost, kar pa nikakor ni enako paničarjenje. Bi pa podprla tudi to, da bi otroci v vrtcih in šolah nosili maske, zakaj ne? Na Japonskem, na Tajvanu in še kje jih nosijo brez problema tudi otroci: če smrkajo, imajo masko, da ne nalezejo še drugih.


V Nemčiji poteka pouk, ampak ne normalen. Trenutno je sever testni projekt. Če se bo obneslo tam, bodo uvedli po celi Nemčiji.
Pri nas kaj takega nismo zmožni izvest zaradi zakrnelosti šolskega sistema in zaradi razvajenih staršev. Zato močno dvomim, da bodo kaj takega uvedli pri nas. Bojim se da bodo določene generacije prikrajšane pouka.
Na cesto ne bom šla, ker se ne strinjam s tem da se obnašamo da ta virus ne obstaja.
Pa še eno vprašanje imam za eno, ki govori o 30 evrih. Od kje ste to dobili?


V Nemčiji poteka pouk, ampak ne normalen. Trenutno je sever testni projekt. Če se bo obneslo tam, bodo uvedli po celi Nemčiji.
Pri nas kaj takega nismo zmožni izvest zaradi zakrnelosti šolskega sistema in zaradi razvajenih staršev. Zato močno dvomim, da bodo kaj takega uvedli pri nas. Bojim se da bodo določene generacije prikrajšane pouka.
Na cesto ne bom šla, ker se ne strinjam s tem da se obnašamo da ta virus ne obstaja.
Pa še eno vprašanje imam za eno, ki govori o 30 evrih. Od kje ste to dobili?
[/quote]

No, ja, saj s potovanjem po Hrvaški se tudi obnašamo, kot da virus ne obstaja. A septembra bo pa spet naenkrat obstajal?

Moj partner ima v pisarni 3 hrvate,ki se dnevno vozijo v Slovenijo.
Uradno imajo prebivalisce v Sloveniji.

In sedaj ga oni v sluzbi ne bodo okuzili, na morju pa se sigurno bo.

A oblekc, gatk, špangic, igračk, postelje in novega bazenčka na vrtu pa državi ni treba plačati? Kako si ti skromna!

Zaupam zdravi presoji normalnih ljudi. Nisem epidemiolog in ne bi pametovala okrog tega. Da bi šla zaradi pouka od doma protestirat? Ste prisebni?

No, ja, saj s potovanjem po Hrvaški se tudi obnašamo, kot da virus ne obstaja. A septembra bo pa spet naenkrat obstajal?
[/quote]

Misliš slovenska obala? Tam se obnašajo kot da virus obstaja samo na Hrvaškem.
Večina ki se doma obnašajo kot da virus ne obstaja, se tako obnaša kjer koli. Takim ni pomoči.
Ne rabiš pa sem tlačit vseh, ki smo previdni.

Absolutno upor.

Kdor ne razume zakaj, naj si prebere kaj strokovnega.
Pa tisti brez otrok dvakrat premislite, če je fer, da se oglašate.
Pa troli tudi nehajte nabijat.

Ne se nisem pripravljena upret. Niti ne vidim razloga.Jaz bom še vesela če bo pouk potekali od doma.

Pravzaprav bom v tem primeru uveljavljala šolanje na domu. Da nam ne bo treba vsak teden bit v stikih ampak samo na koncu leta izpit.


Prosim za strokovno razlago ali vsaj za kakšen argument.

Če bo od doma pouk, naj bo. Mi smo 8 letnika mogli puscat doma brez varstva cel čas, za šolo je bilo narejeno nekaj malega za vikend, ponavadi za petek, drugac ni časa, služba do večera.

A res? Zakaj imaš pa otroka, če nisi sposobno aznj skrbet?

Kar zadeva pašole, koliko se spomnim, mi smo sami delali vse za šolo, niso niti pod razno starši z nami viseli, pa malo več znamo, kot znate vi in bodo znali kdaj vaši sončki.

ves čas tulite, kako učitelji itak nič ne delajo in otrok nič ne naučijo. hrana v šoli je totalno zanič, itak pa doma kuhate bistveno bolje in bolj zdravo. učitelji v šoli maltretirajo otroke z brezveznimi zadevami itd.
zdaj imate krasno priložnost, da vse to odpade in da sami speljete bolje, brez da bi se za to morali pretirano boriti.
kje je problem?
kar se pa financ tiče, otroke ste si sami naštimali, ne vem, od kje vam ideja, da bi jih morala financirat država?

A res? Zakaj imaš pa otroka, če nisi sposobno aznj skrbet?

Kar zadeva pašole, koliko se spomnim, mi smo sami delali vse za šolo, niso niti pod razno starši z nami viseli, pa malo več znamo, kot znate vi in bodo znali kdaj vaši sončki.
[/quote]

Zaradi otroškega dodatka in da ni treba kupovat psa, za čas ko nas ni je otrok dober čuvaj. Službo je treba met.

zdaj je idealna priložnost, da vse mame izgubijo službe in ostanejo z otroki doma 🙂

New Report

Close