Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samsung galaxy A71

Samsung galaxy A71

Razmisljam o nakupu mobilnega telefona, zanima me kaksne imate izkusnje z tem mobilnikom? So kamere res tako dobre kot pravijo(to mi je dosti pomembno)?

Ja, jaz ga imam, mi je res super, drugac se spoznam na fotografijo, imam tudi dosti pro fotoaparat Canon, ampak lahko rečem, da je kamera na tem vseeno res upgrade za ta cenovni razred. Mal se morš spoznat, tako da reč komu magari da ti pokaže, preberi kej na spletu, lahko se pa ful igraš in spoznavaš različne tehnike, filtre, svetlobe, odpriranje zaslonke itd.
Za ta denar je kamera zares vrhunska, ni pa seveda Canon.
Tudi z ostalimi stvarmi sem zadovoljen, pač od nekdaj prisegam na Samsung in za to, kar ga rabim mi je a71 top.

Če kupuješ telefon kupi telefon. Če hočeš fotoaparat si kupi fotkič. Te multifunkcionalne naprave so en sam nateg!

Tudi jaz imam A71, moram reč da je krasen telefon, dela hitro (od prej sem vajena IOS-a in sem bila skeptična nad androidom, ampak so se zgleda FULL popravili), slike dela fantastične in še cenovno je dostopen.
Mi je trgovec prišepnil, da je skoraj brezveze kupovat S serijo, če nisem res neka huda biznismenka ki je 48h na dan privezana na telefon,…

New Report

Close