Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte, v kako čudoviti hiši živi Boštjan Romih

Poglejte, v kako čudoviti hiši živi Boštjan Romih

Noro, kako je lepo. Čestitke za tako lep dom!

https://www.youtube.com/watch?v=PToR9yOyIxs

čudovito lepa, res. Čestitke

Lepa hiša in vrt. Malček prehladna zame. Pa čudno mi je, da pri vsem tem prostoru suši perilo v spalnici.

glede na dohodke žene in to da je romih glumil na RTVju in služil za popi***t….. Žena baje še vedno tud na račun tega vleče peneze (katero oddajo že vodi boško na RTV???) €€€ niso problem, posledično tud bivanjski objekt mora biti temu primeren

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Večni mladenič g. Romih imajo obilo denarja.

Ah oh, smo že nevoščljivi…Tipično slovenceljsko…:)))

Ima spodobno ženo arhitektko, ki si je oblikovala svojo sanjsko hišo. Res je lepa. Sem bila v njej na dan odprtih vrat, festivala Odprte hiše.

Ah oh, smo že nevoščljivi…Tipično slovenceljsko…:)))
[/quote]

zakaj nevoščljiv? samo povedal sem kej cuza ojre ter zakj si lahk tako prebivališče posledično tud privošči

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

A ti jih ne bi cujzal, če bi jih lahko?

Meni so všeč lesene hiše z velikim vrtom po možnosti še nekaj gozda in da je vse ograjeno ….tole mi ni všeč. In da ni veliko sosedov okoli.

Seveda imajo lepo, tudi okolica je urejena.
Vsak si uredi tako, kot se zdi njemu lepo, enostavno in uporabno.
Meni osebno je všeč, da imam pri hiši zelenjavni vrt, da lahko vsak trenutek grem po peteršilj, koren, solato in ostalo zelenjavo.

Moderen pridih, svetla, prostorna, opremljena z okusom, lepo zaokrozena celota se z vrtom, CE ti je tak stil vsec. V prvih sekundah sem se odlocil, da mi ni. Najbolj me je zmotil odmev v prostoru, cisto prevec prostora praznega, saj nisi v galeriji. Druga stvar na prvo zogo pa bicikel v dnevno sobi? WTF? Zal to izdaja klasicnega pozerja, jaz bicikl domov po uporabi pripeljem tak, da mi ga je vcasih se v garazo tezko da.t….


Sem pomislila, da zaradi disečega vonja opranega perila. Pa še navlaži zrak.
Tudi sama imam dovolj prostora pa včasih ravno zato sušim perilo v stanovanju.

Odprte stopnice mi nikoli in nikjer niso vsec.
Prenevarno!

pač bajta kot bajta ☺
si je pač kupil delo in stroške

Več prostora kot ga rabi, zgleda kot galerija, brez duše. Mu jo pa privoščim.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Predstavljeno že lani:

https://www.delo.si/nedelo/raj-iz-katerega-bodo-morda-pobegnili-224536.html

Meni je všeč velik dnevni prostor, razporeditev, da je v hisi veliko svetlobe, velika okna, tudi vrt in zunanjost hiše. Všeč mi niso stopnice, pri katerih mi je pomembna varnost in kuhinja se mi zdi pretemna.

No ja no, vsi člani njihove famiije so že dovolj samostojni in veliki, da znajo hodit normalno po tistih njihovih “neograjcanih”stopnicah- kobacajočih, plezajočih otrok pač več nimajo. 🙂

Hiša je čisto ok za 5 člansko družino. Sodobna bajta za sodobno familijo. Naj jim paše in sede naslednjih 15-20 let.


Sem pomislila, da zaradi disečega vonja opranega perila. Pa še navlaži zrak.
Tudi sama imam dovolj prostora pa včasih ravno zato sušim perilo v stanovanju.
[/quote]

Resno? Vonj praška? Ok:):):) Se mi zdi škoda umetni vonj prinesti v spalnico.

Če nisem zgrešila je samo ena kopalnica v celi hiši (mogoče še wc spodaj?). Po pravici ne razumem logike naredit veliko hišo, 5 članov in ena kopalnica. Ne štekam res. Nas je bilo 6, 2 kopalnici pa smo se nonstop kregali. Sploh ko smo bili štirje v puberteti 🙂

Resno? Vonj praška? Ok:):):) Se mi zdi škoda umetni vonj prinesti v spalnico.
[/quote]

Ja, mogoče je res preveč te kemije.
Ampak obožujem v stanovanju vonj po čistem in svežem. Vem, da jih veliko čisti stanovanje s kisom in sodo bikarbono, mogoče še kakšno kapljico eteričnega olja, meni pa nekako skoraj vsa čistila prav dišijo – ehhh, vem, da ni ekološko, ampak tako je.
Konec koncev je tudi mazanje z dišečimi body milki, uporaba dezodorantov in parfumov škodljivo, ampak bi se res težko temu odpovedala.

No ja no, vsi člani njihove famiije so že dovolj samostojni in veliki, da znajo hodit normalno po tistih njihovih “neograjcanih”stopnicah- kobacajočih, plezajočih otrok pač več nimajo. 🙂

Hiša je čisto ok za 5 člansko družino. Sodobna bajta za sodobno familijo. Naj jim paše in sede naslednjih 15-20 let.
[/quote]

Aroganca ti ne bo pomagala, če en dan zdrsneš po stopnicah. Jaz sem pri 34ih, zdrava, trezna, in gibalno sposobna, zdrsnila po stopnicah in si nalomila trtico, ko se nisem držala za ograjo. Ne vprašaj me, koliko časa sem lahko sedela samo z dvema blazinama pod zadnjico.Več bo stopnic brez ograj, več takih in hujših nesreč se bo zgodilo. Vprašaj na urgenco, koliko poškodb na stopnicah dobijo letno.
Hiša s stopnicami brez ograje po večini v tujini, po kateri se tako radi zgledujemo, niti ne bi dobila ne gradbenega, ne uporabnega dovoljenja.

Aroganca ti ne bo pomagala, če en dan zdrsneš po stopnicah. Jaz sem pri 34ih, zdrava, trezna, in gibalno sposobna, zdrsnila po stopnicah in si nalomila trtico, ko se nisem držala za ograjo. Ne vprašaj me, koliko časa sem lahko sedela samo z dvema blazinama pod zadnjico.Več bo stopnic brez ograj, več takih in hujših nesreč se bo zgodilo. Vprašaj na urgenco, koliko poškodb na stopnicah dobijo letno.
Hiša s stopnicami brez ograje po večini v tujini, po kateri se tako radi zgledujemo, niti ne bi dobila ne gradbenega, ne uporabnega dovoljenja.
[/quote]

Jah, nesreča se zgodi, zagotovo, kot se je tebi.

Ni pa nikjer pravila, da mora bajta imet “držalno ograjo” na stopnicah, če so vsi prebivalci kolikortoliko OK…. Pač sprejmi, da nekateri delajo in naredijo drugače. Če se jim bo pa zgodilo, se bo pa njim, ne te bi – zato te nima kaj skrbet :). Aja, ti bi rada videla da se bi, ker bi potem rekla, vidiš to je pa zatao ker nimajo ograje, jaz vem, kako je, ko kljub ograji cepneš….. 🙂 ( sarkazem off).

Zelo lepa hiša. Ni pa edini, ki ima tako lepo hišo. Poglejte si hišo od Rebeke Dremelj in Ivjane Banič. Prav tako lepi hiši, Rebeka ima še velik bazen pred hišo. Meni je njena še skoraj bolj všeč od Romiha.

New Report

Close