Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ribnica na Pohorju

Ribnica na Pohorju

A kdo ve, ali v Ribnici na Pohorju kakšna trgovina (za hrano)? In katero gostilno priporočate? Google mi je pokazal tri.

seveda je trgovina, vendar jo čez tričetrt ure zapiramo.
odprto imamo tudi jutri, izbire pa nimamo toliko kot interspar…


Interspara niti ne pričakujemo. Lahko svetujete še kakšno gostilno?

nova
Uredništvo priporoča


Interspara niti ne pričakujemo. Lahko svetujete še kakšno gostilno?
[/quote]Točno ne vem toda pol naokoli so kmečki turizmi.
Poguglaj.
Pol ure v dolino Podvelka je dobra gostilna z ene in druge strani Drave.
Lepi kraji.
Hhm kaj si moj rojak?

To so najbolj zarukane rovte daleč naokoli. Že to, da je hhm od tam, ti pove veliko o tamkajšnji gamadi.

Res ne vem, kje si ravno to selo našla med obilico drugih v bližini, kjer so ljudje prijazni in dobrosrčni.

zanimiv komentar.
ampak iz teh “rovt” odide malokdo razočaran.
če sploh kdo!

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/neverjetno-kaj-so-storili-slovenki-ki-je-rezervirala-na-bone-336078%5Bquote=hhm post_id=13622565 time=1596294411]

zanimiv komentar.
ampak iz teh “rovt” odide malokdo razočaran.
če sploh kdo!
[/quote]https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/neverjetno-kaj-so-storili-slovenki-ki-je-rezervirala-na-bone-336078

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/neverjetno-kaj-so-storili-slovenki-ki-je-rezervirala-na-bone-336078
[/quote]

Simple. Odpovedali so jim rezervacijo, ker so dobili druge turiste, ki so bili pripravljeni najeti kočo za cel teden ali celo dva. Čudno, da so jim sploh obljubili možnost rezervacije za nekaj dni in še to med vikendom.

Simple. Odpovedali so jim rezervacijo, ker so dobili druge turiste, ki so bili pripravljeni najeti kočo za cel teden ali celo dva. Čudno, da so jim sploh obljubili možnost rezervacije za nekaj dni in še to med vikendom.
[/quote]Tole je tebi posloven odnos?
Tako je bilo v Yugi vsakodnevno,. Prebukiranje se je reklo.
Resen poslovnež tega ne naredi. Ti pa še zagovarjaš!

Tole je tebi posloven odnos?
Tako je bilo v Yugi vsakodnevno,. Prebukiranje se je reklo.
Resen poslovnež tega ne naredi. Ti pa še zagovarjaš!
[/quote]

Potem se ti pa zgodi kamp v Ankaranu.

Potem se ti pa zgodi kamp v Ankaranu.
[/quote]
Me ne dobijo tja. Letos sploh ne. Kaj pa je bilo. No, če so v Palace hotelu problemi, kako naj ne bodo v kampu?


Me ne dobijo tja. Letos sploh ne. Kaj pa je bilo. No, če so v Palace hotelu problemi, kako naj ne bodo v kampu?
[/quote]

Ja saj. Kaj pa, če so Pri Mari poguglali priimke in si rekli: ne, nam se pa Ankaran ne bo zgodil?

Sicer lahko samo ugibamo, dokler sami ne povedo, kje je štos. Ali pa nehajo ime hraniti v uredništvu.

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/neverjetno-kaj-so-storili-slovenki-ki-je-rezervirala-na-bone-336078
[/quote]

sem se pozanimal.
bolje da je prazno, kot da prostore zasedejo problematični gosti.

sem se pozanimal.
bolje da je prazno, kot da prostore zasedejo problematični gosti.
[/quote]Abejžno. Sedaj sto izgovorov.

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/neverjetno-kaj-so-storili-slovenki-ki-je-rezervirala-na-bone-336078
[/quote]

Sramota je to, to so ti pohorski “poslovneži”, spake lažnive preverantske, kjer dogovor nič ne velja.

Ja saj. Kaj pa, če so Pri Mari poguglali priimke in si rekli: ne, nam se pa Ankaran ne bo zgodil?

Sicer lahko samo ugibamo, dokler sami ne povedo, kje je štos. Ali pa nehajo ime hraniti v uredništvu.
[/quote]

Naj čimprej povedo, v čem je štos, ja, da se jim lahko dobro globo useka. Zaradi takih je slovenski turizem na slabem glasu.

Simple. Odpovedali so jim rezervacijo, ker so dobili druge turiste, ki so bili pripravljeni najeti kočo za cel teden ali celo dva.
[/quote]

Rezervacija pa služi čemu? Pri slovenskih prevarantih ničemur očitno.

Naj čimprej povedo, v čem je štos, ja, da se jim lahko dobro globo useka. Zaradi takih je slovenski turizem na slabem glasu.
[/quote]

Globo za kaj?

Globo za kaj?
[/quote]

Laganje turistom.

Laganje turistom.
[/quote]

Citiraj zakon.

Citiraj zakon.
[/quote]

Če slučajno ne obstaja, bi moral. Razeč če ti je laž vrednota.

Tole je tebi posloven odnos?
Tako je bilo v Yugi vsakodnevno,. Prebukiranje se je reklo.
Resen poslovnež tega ne naredi. Ti pa še zagovarjaš!
[/quote]

Nikogar ne zagovarjam, komentirala sem članek in pač tako sklepam. V članku namigujejo na bone, vendar je očitno, da niso bili razlog za sprenevedanje lastnice.

S prebukiranjem v “Yugi” nimam izkušenj in me tudi ne zanimajo, ne vem zakaj kvariš temo s svojimi političnimi neprežvečenimi travmami? Oladi.

Ampak pravim, naj kar povedo svoje, da se jim nabije globo za laganje turistom, če tak zakon obstaja. Če ne, pa se ga mora uvesti. Po takih lumpih je treba sekat, ker kvarijo ugled vsem turističnim ponudnikom.

To so daleč najlepši kraji. Prijazni ljudje in nasploh lahko greš vse naokoli kamor te nesejo noge. Ljudje brez srčni rinejo v gužvo, mira sploh ne poznate več.
Kar se članka tiče iz slovenceljskih novic le tole.
Da meni javi kdo: pridem z družbo enajstih ljudi za par dni, zastonj (ne plačilo iz svojega žepa) točno vem da bo razpustoš in še kaj.
Ne takih gostov tudi jaz ne bi sprejela. Ni bil pa to pravi način odziva lastnice.
Poraja se mi vprašanje kako se je dalo vohunit tisti ki je rezervirala. Tu je kaj več kot samo zgodba iz novic.

Ok, lastnica je po potrditvi rezervacije ugotovila, da nekaj ne štima pri stranki. Nekaj tako zelo, da si teh gostov za nobeno ceno ni želela pod svojo strejo. Zakaj bi morala tvegati samo zaradi “dobrega glasu” in proti svoji volji gostiti nekoga, ki ga noče?
Kaj je bilo tako zelo narobe, vesta samo obe stranki. S tem, da najemodajalka o tem ne govori, kar je zelo poslovno, gostja pa hara po vseh omrežjih in hoče načrtno sesuti ponudnico storitev.
Zdej si pa predstavljajte, kakšen kaos bi ta maščevalna gostja naredila v penzionu, če ji kaj ne bi pasalo. Najemodajalka je že vedela, zakaj jo je odklonila. Najbrž je dobila neproblematične počitnikarje. In prav je szorila.

New Report

Close