Starševski čvek

Kako lahko nosite maske

Default avatar
Ovce v ogradi se bodo skregale in pobile med seboj zaradi virusa, volkovi se pa smejijo ....

Namen je dosežen.

Bee bee bee
Default avatar
Gunnar je napisal/a:
Nosiš masko v druzenju z ogrozenimi?

Torej si eden redkih, ker ce pa ej kaj sprevrzeno, hinavsko je pa ravno odnos zagovornikov mask ob obisku trgovine, v vsakdanjem zivljenju (sluzba) in intenzivnih druzenjih v masi z starejsimi se pa tega ne drze - ti so resna groznja, da prenesejo virus na svoje ljube, ne pa
Default avatar
Da v Švici in Franciji 99 % ljudi nosi zaščitne maske.
Default avatar
Slika
Berlin, sobota, 1. avgust. Marš svobode na Brandenburška vrata. Dol za nagobčniki, jebeš socialno razdaljo! Dost' mamo tega koronskega natega.

Pa še London, enako sobota, 1. avgusta.

Slovenija? Pohod svobode? Da odnese cel štab Covid propagandistvo, s politkomisarko Beovićko in Krekom, ki sta oba nič drugega kot sramota svoji stroki, no, ta dva sta ena od bolj izpostavljenih, drugače pa je zadaj še za cel razred ostalih sostorilcev tega koronskega nategovanja lastnega naroda, vključno z vsemi 90-imi pezdetki, ki za nagobčniki sedijo v parlamentu in delajo ZA(!) ljudstvo.
Default avatar
podpiram maske je napisal/a:
Jaz mislim, da bi se vsak, ki vstopi v trgovino, moral cel potopiti v razkužilo, spit deci šnopsa in šele potem lahko gre noter. Če že razkužujemo, bodimo dosledni.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar
Torej kje tanke je napisal/a:
V papirnato, kot tekstilno masko lahko sam "vgradiš" popolnoma enostaven filter ventil za izmenjavo zraka/nadihanega zraga/vlage/pare:

https://www.aliexpress.com/item/4001148 ... hweb201603_

Odpre se pri izdihu, zapre pri vdihu. Simpl. Ponovno uporabno na vsaki novi maski. Take ventile imajo gor tudi medicinske in lakirniške FFP3 maske....
Default avatar
Saj meni ni jasno zakaj si ti, ki "ne morete dihat" ne kupite mask tipa respirator
Slika
In te z ventilom tudi obstajajo
Slika
Default avatar
Respirator z ventilom je napisal/a:
Mogoče zato, ker te maske filtrirajo samo zrak, ki pride noter, nikakor pa tega, ki ga izdihaš sam. Ta ostane samo še bolj hermetično zaprt v maski. Očitno je še nisi sprobala. Nič se ventil ne odpira in zapira.
Default avatar
FDĆA je napisal/a:
V bistvu sem po uporabi te maske komaj čakala, da si nataknem kirurško, da sem lahko dihala.