Starševski čvek

Moja žena - upravičeno zahteva to

Default avatar
Razmisli original je napisal/a:
Nikoli ga nisi srečala, vendar veš kdo je in kako izgleda?
Kje si ga spoznala? Na monu?
Default avatar
Ves kako zgleda, v zivo ga nisi srecala??
Kaj je potem na bicikli v zivo ali v reviji?😂😂😂😂
Kaj se sekiras, tvoja mama ga zanima, ne ti.😁😂
Default avatar
nerazumljivo je napisal/a:
Vidis da laze in se zapleta sproti in da je to dec, ne baba?

V zacetku je danes pisala spise in ko sem edina napadla da laze, je zacela osrba pisat zelo kratko ali ne odgovarjat.
Default avatar
Šnelca_ je napisal/a:
Zakaj to počne? Kaj skuša doseči?
Default avatar
Si mislim svoje. Vprasaj to osebo. Morda imas sreco in ti odgovori.😉
Default avatar
saj ti si viharni je napisal/a:
Svasta kake pises.
Nisi zenska. Si lezbika?
😂😂😂😂
Default avatar
Vprašaj se raje kaj skuša doseči nekdo, ki krade identiteto in se predstavlja kot nekdo drug? To je danes VPRAŠANJE DNEVA. Zakaj le? Kaj takim hodi po glavi, da jim TO pade na pamet?

Šnelca nimam časa vedno pisati spise. To, da me napadaš je prav tako razvidno iz letala in še kako povezano... vsak naj poskrbi za svojo čisto vest, pa bo svet takoj lepši. A tu na monu je marsikdo sploh nima
Default avatar
Da zbrišeš ukradeno identiteto aka nick Razmisli in me končno pustiš pri miru. Sem ti ostala morda kdaj kaj dolžna? Kar povej. Ne skrivaj se za nicki... tu sem, mojo pozornost imaš. To si želel? No razčistimo zdaj enkrat za vedno..ali boš spet strahopetno potegnil rep med noge
Default avatar
Šnelca_ je napisal/a:
Ti očitno imaš jasnovidne sposobnosti, da vsakega, čigar ime poznaš, rečeš da ga tudi osebno poznaš..ali kako? Vem kdo je. Pika. Kaj te briga ostalo? Samo se vlečeš in izvijaš proč od bistva...halo?! Ukradena identiteta!? Kaj ti ni jasno??

Če bi vedel kaj si moja mama misli o njem in vsi moji prijatelji in znanci, bi se ta trenutek v zemljo pogreznil.. sem objavila screenshote še na fb in ig. Ljudje res z zanimanjem spremljajo... meni se zdi to edino pošteno. Vsem svojim prijateljem povedati kako stvari potekajo, pa naj si vsak ustvari svoje mnenje
Default avatar
Dobro da ni zane povedala da ji bicikliram po sobi...😂😂😂, pa da me je njen foter videl.
Default avatar
Šnelca_ je napisal/a:
*zame
Default avatar
En ti biciklira okrog bloka, morda je nov sosed.

Ali je en iz mona, ki ti je pisal zs in poslal sliko kolesa, potem se pojavil pred blokom.

Kaj ti je biciklist prisepnil zame.

Bodi enkrat fer in povej po resnici, ker sem zelo zapela v to.
Default avatar
Šnelca_ je napisal/a:
Ne bluzi. To so resne teme in težave. Nekomu toliko škode narediti brez razloga ne more biti normalno! Zamisli se malo nad seboj. To početje je bolno. Izprijeno. Normalne, zdrave osebe ne čutijo potrebe po uničevanju drugih oseb
Default avatar
Odloci al se zmisljujes, al imas res probleme s clovekom iz mona?
Povej kateri je da ga nahrulim.
Ves kako vleces creva. Napeto je ko stari kisobran.

Odgovori kaj in kdo ti je o meni kaj rekel?

Bolje da odgoboris, drugace bos komu drugemu odgovarjala. Resno.
Kdor pri meni zapne, ne gre naprej.
Default avatar
Šnelca_ je napisal/a:
Jaz z razliko od drugih nimam težav s tem. Kadarkoli sem pripravljena polagati račune pred celim svetom. Nikoli si ne bi drznila kogarkoli oškodovati, okoli prenesti ali kakorkoli razžalostiti. Ničesar si nikoli nisem izmislila in nimam te potrebe, saj je moje življenje že tako dovolj pestro in polno, da včasih še sama težko vsemu sledim.

Problem z monovcem je..kar se je danes tudi več kot očitno potrdilo. Kateri je ne vem, saj vsakič naredi nov profil. Torej multinick. Pa saj ni pomembno. Tu lahko pomaga samo nekdo, ki je nad njim in ga spravi v red in mir.
Default avatar
Razsvetli me prosim kateri monovec si je danes naredil nov profil?

Ti al si inu malu sempjasta, al ti rabi dat kako samarcino?
Bi te sklofutala da si mi kolegica v zivo, da bi videla boga tvojega, dokler se ne bi usula na tla.
Sploh ne odg kar te vprasam, kar nekaj seres.
Za take ljudi nimam spostovanja.
Si mislila da bos ori meni prisla cez z prodajo zgodbic, ali pa si preprosto zabita.

Danes si mi pojedla vse zivce. Skoda da sem zasledila to temo. Fuj.
Default avatar
Ti lazes in sem ugotovila da si povrh zabita al zabit, vseeno.
Default avatar
In vse tiho je bilo....😁😂
Sempjasta pa je se naprej...ce to sploh ve kaj pomeni...🤣😂
Default avatar
Razmisli, kdaj bo na pop tv tvoj primer, da pogledam?

Ker lazes, nima kaj za bit po tv??🤣
Default avatar

Nekdo z Mona da ti je prišepnil? Hočeš reči, Viharc???