Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Blokarji trpite

Blokarji trpite

Pametni so pobegnili v hiše, živet svoje sanje in oddali luknje vam blokarjem. Samo jamranje, delate za oderuško najemnino in znanstveno fantastično visoke položnice, nonstop hrup, sirene, dim od avtov, ni parkinga, otrok se ne more igrat, narkomani so pod blokom, vrtajo, dvigalo ne dela in se 100 podobnih tem samo tu na forumu. Ni čudno, da ste živčni podnevi in ponoči.

Ne morem si predstavljati, da vzgajate otroke tam v eni luknji sred oblakov. Barvaste stolpnice ob Celovški mi dajejo vtis čebelnjaka, ljudje kot marljive čebelice v službo in nazaj, konec meseca pa pride čebelar, da pobere nabran med. To ni življenje, to je blokovsko trpljenje.

eh….multiničnoo brezmožgansko, samo ponavljaš se. Nadeni si samo en vzdevek, da boš vsaj vedelo, kaj si že pisalo.

In? Se zdaj bolje počutiš v svoji koži?

Imaš pa tudi hiše z raznobarvnimi fasadami in ne izgledajo nič boljš 😉

Jaz tudi ne vem iz kje izhaja ta bolna privoščljivost. Si pumpaš ego?

Ja ja, nobeno cmeranje na forumu nebo razresilo kompleksov ki jih imas od pomanjkanja pozornosti starsev(verjetno)

Jeba je, daje moje stanovanje v Ljubljani vec vredno od tvoje sanjske hise v provincijski idili!


ampak ti za vožnjo verjetno porabiš 30ur več na mesec . To je en dan življenja na mesec za vožnjo. Raje preživi en dan življenja skupaj z bližnjimi. To je 10 dni življenja na leto, ki ga podariš fijakanju. Noro nesprejemljivo. Problem v blokih je le drhal priseljena iz gnojšnic, ki se temu primerno (ne)obnaša. Imam dve stanovanji in garažo. Vse skupaj lahko že danes prodam za 400.000 € a ga ni denarja na tem svetu, da grem v pm z nikakršno infrastrukturo ali kakršno koli ponudbo, ne da bi se morala vsesti v avto. Ždenje pred hišo in na vrtičku ni zame. Rabim kaj več kot plazilec, ki ždi na skali. Za neka druženja z hihihhohoho sosedi absolutno tudi nisem. Sama si izberem družbo. Otroke imam iz vrtca, OŠ, SRŠ in Faxa doma v 15 minutah in smo skupaj za mizo. To je meni bolj kvaliteten lajf od tvojega. Zato pa se vsak odloča po lastnih prioritetah.

In kje si nasel v zadnjem casu kaksno temo da kdo jamra?
Urba enim idijotom je res dolg cas da tezite s takimi po forumih. Izgleda da nimas kaj pocet v svoji vili? A je pool majster popedenal zeno zdaj pa cvilis tle gor. Ne vem zakaj se nekateri non stop utikate v zivljenja drugih.
Celo zivljenje sem zivel v hisi sedaj sem v bloku. Ne bi sel nikoli nazaj!
Evo odpri novo temo kako so nekateri neumni ker so sli ven iz hise..
Ce se komu od domacih kaj zgodi.. Pristane na vozicku.. Povej kako ga bos spravil iz stuka v stuk. Daj malo razmisli predno si ga vrzes na roke!

Naši imajo prepoved druženja s socialnimi problematičnimi blokarji, eni se cenimo.

Hmm…Ker tisti v hiškah lepih vaših nimate nobenih problemov, kaj?
V teh vaših hiškah lepih ni nujno dao je se cedita med in mleko. V super dodelani hiški lahko živi popolnoma disfunkcionalna družina, ki daje “lep videz” srečne družine samo navzven.Po možnosti se na vasi ali v naseljih sosedje “koljete” za meter zemlje. Videno po tv. Nagajanje sosedov, Zakaj sosedova jablana meče senco na solato sosedovega Tončka in solata zaradi sence slabo raste…In potem na sodišče…itd,…..Vaša hiška lepa ni nujno da je v vaši hiški lepi sreča v družini. In na sploh. Lahko da teče alkohol v potoku. Ampak hiška naša pa je lepa…. Ne se zajebavat folk…..

pazi, negativna energija ti bo povrzocila se vec gub, kot jih imas. ni dvoma, da izgledas 10 let stareje, kot si, prekrito z grotesknimi mascobnimi oblogami od nog do glave.

res te jezi, da je povprecno stanovanje v lj vec vredno od tvoje luknje v vukojebini

A te jezi tasca/tast in zdaj jokas iz mansarde po forumih?

Ni nam hudega. V blokih je kr mirno. pa delovni ljude smo včeinoma zdoma. Čez vikend pa je milina.

Jaz si ne znam predstavljati, da bi živel na vasi med onimi čudaki, ki cele dneve hrumijo z motorkami.

ja ja ja, pojdi nazaj jebat se z bratranci/sestricnami

brezveze. Jaz živim v bloku, ampak v RAJU. Do narave imam 3 minute, cel dan pojejo ptički, vse dni je popolni mir in tišina. Ni v bloku problem, ampak v lokaciji. Ko sem v LJ, pa je res groza, ne moreš spat pri odprtem oknu.

https://www.google.com/search?q=so{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Da+valley&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj9pNW3w_fqAhVM66QKHdPlCzQQ_AUoAXoECBoQAw&biw=1920&bih=910#imgrc=Bz-Tp27SUyqoYM

Vsak, ki je doma v LJ ali MB, ima do čiste narave 3 minute.

Ker se napihuješ, evo… Za udobje življenja imamo stanovanje v Ljubljana center, za ugodje bivanja pa hiško na obrobju manjšega mesta. Smo, kjer nam bolj odgovarja. Pomisli na to, ko se boš v začetku oktobra cijazil/a do šihta. V vukojebini tvoje hiše verjetno nimaš drugega udobja kot lokalno kmetijsko zadrugo.
Drugače pa, živi in pusti živeti. Kaj te briga kje in kako kdo živi. Sploh, če nimaš namema pomagati.

Stanovanje v Ljubljani je luxus. Hiša v Medvodah , Vrhniki, Škofljici je pa en drek vredna.

Ko zagovarjate mestno življenje ste južnjaki in se spihujete zdaj nekaj iz tistih občinskih sobic, omg hahahaha😄😄😄

Javno oznanilo:

karšnokoli sovraštvo v katerokoli smer je neumno!!

Saj za drugam, kot za v zajčnik nisi, kaj bi ti počelo v hiši? Še tu mama zate skrbi, kjer niti stene nimaš svoje.

Viharni, sej ti ni treba anonimno pisat.

Pač, na vasi živijo vaški posebneži. Normalen človek je za mesto.

Sej bolje, da ste med tistimi kozolci. Za med ljudi, na trge, v socialno življenje, itak niste.


Tebi se tudi viharni prikazuje? 😀 Vas je kar nekaj obsedenih z njim, že veste zakaj vam je tak trn v peti. 😀 Dorasli mu niste in ne boste.

Kar ti hočem povedat, otročje in popolnoma neumno si, da vedno take blesave zganjaš okoli tega, kje kdo živi, enako blesavo in neodraslo kot avtor te teme.

New Report

Close