Starševski čvek

Ne maram poletja, verjetno edina na svetu

Default avatar
vatikanske ječe je napisal/a:
Ma, do12ih gre brez problema. Pa tam po peti, sesti uri tudi.
Res ob treh ne plevim vrt, pa zoprno se je vsest v razgret avto, ampak drugace kar gre.
Zakaj vam je tezko donet, da nekaterim pase, da je res toplo in da funkcioniramo brez tezav?
Default avatar
So dnevi, ki mi pašejo in dnevi, ki mi ne pašejo:) Nima veze letni čas:) Imam pa najraje jesen:)

Si pozimi rečem "kakšna tema, ko bo poletje bom ves čas zunaj, na svetlem", pa pridejo temperature nad 28C in sem ravno tako notri, kot pozimi:)
Default avatar
Lob v je napisal/a:
Stara sem 24. In ne pač zakrita koža (ne skrita), mi je lepše in elegantneje. Enako velja za oblačila, ki povdarijo postavo in obline, jih ne maram. Pač to ni moj stil.
To je meni všeč Slika
ali pa kar je na levi in srednji sliki
Slika
Nikakor pa ne oblečem kar je na desni. Mi taka golota ni lepa.
Default avatar
Vreme za dolge rokave je napisal/a:

Pomota. To je druga slika (levi in sredinskj primer)
Slika
Default avatar
vatikanske ječe je napisal/a:
Bingo.
Default avatar
Padalo je kar obilno približno eno uro. Shladilo se je iz 33 na 27. Super, lahko se diha !!
Default avatar
Najraje imam poletje, ne zato, da pokažem poletne outfite :), ampak zato, ker je vse bolj svobodno, nasmejano, odprto, in to kljub prešvicanosti in vročini in vsem "tegobam"...

Jesen je dišeča, Zima je skrivnostna, Pomlad me zažene, Poletje je pa moje.
Default avatar
pri nas je ravno po dežju je napisal/a:
Jojjj, se prileže!! Se da dihat,danes lahko že odpremo okna pred 20h !! Super!
Default avatar
Problem v naših krajih je vlaga. Z leti soparno vročino vse težje prenašam. Idealno mi je zjutraj 15, čez dan 25, od mesecev pa junij in september.
Default avatar
Po dveh dnevih nad 30 popravljam mnenje. Ljubim hladna poletja in tople jeseni. Pa tudi mrzle zime in deżevne pomladi.
Default avatar
Jaz pa obožujem vesno.
Default avatar
Chocolattt je napisal/a:
Vendar ne tako kot je letošnje. Ne moreš med ljudi brez maske. Toliko obolenj okrog in okrog nas.
Kljub temu, da je klima čez dan odprta in jo le ponoči zapremo, je v kuhinji zjutraj 32 stopinj.
In ta neprestani strah, da se bojimo ven, na zrak, saj nas neprestano svarijo pred stiki z ljudmi.