Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Deček se je utopil v Soči

Deček se je utopil v Soči

Danes se je utopil desetletni deček v Soči. Mi je prav hudo, ko berem take novice. Ubogi starši.

Če bo rešilo kakšno življenje. Reke se v nobenem primeru ne prečka čez brzice ali ko je narasla po dežju, kjer so vrtinci ali močni tokovi, skratka, nikjer. Ostani na enem bregu, namakaj noge v vodi in vse bo v redu.

In popoldne še ena odrasla oseba v Fiesi….

kaj sploh gre plavat v Sočo tolk mlad, sej vsak ve, da je nevarna reka


Ne more vedeti. Zdaj se je koncalo tudi zivljenje starsev. Hudo mi je za vse.

Ubogi fantic.
Kar strese me ko pomislim na agonijo starsev, ce so bili poleg.

Soca, prelepa. Ampak koliko zivljenj je ze vzela…

Mrhovinarka.

Da bog da, da se ti bo zgodilo kaj podobnega.


Ne more vedeti. Zdaj se je koncalo tudi zivljenje starsev. Hudo mi je za vse.
[/quote]

Ne sej vem da on ni mogel vedeti, sam nekdo bi lahko pazil na njega, da ne gre v vodo, še posebej tam kjer je močen tok

Kako smo pametni! Rešila boš svet s svojo modrostjo. Stvari se zgodijo. In nehaj se delat odrešenika Jezusa Kristusa.

jaz ne bom in nočem bit pametna..Imam dva otroka tu nekje stara, želim samo staršema vse dobro, včasih se take čudne stvari zgodijo, nihče si tega ne zasluži.

pred leti je sin treniral kajak, bila sem pri enem treningu, ki so ga slučajno imeli tam, kjer se je ta fantič utopil. Moj otrok je imel kakšno leto več, oblečen reševalni jopič, pa me je bilo vseeno strah, ko sem gledala, kako so se v kajakih prebijali čez brzice. Ko stojiš tam, vidiš tiste kubike vode, s kakšno silo tečejo mimo. Niti predstavljati si ne morem, kaj so morali doživljati starši in ostali kopalci, ki so nemočno skušali rešiti fanta iz te vode…

Soča prelepa…Nehaj orgazmirat na tujo nesrečo, bolna si v glavo!!!

Kako smo pametni! Rešila boš svet s svojo modrostjo. Stvari se zgodijo. In nehaj se delat odrešenika Jezusa Kristusa.
[/quote]

Če se bo tvojemu otroku kaj zgodilo, boš tudi rekla stvari se zgodijo?

Če se bo tvojemu otroku kaj zgodilo, boš tudi rekla stvari se zgodijo?
[/quote]

Ja tako bom rekla. Stvari se zgodijo, ker so se zgodile. In včasih enostavno nimaš vpliva…”Un gor” ima svoj plan, pa če se mi po trepalnicah mečemo.

In ti si mogla to novico takoj napisat na forum?? Svašta…………..

Grozno. Ne poznam reke -placa kjer je do tragedije prišlo in ne vem, kakšne pasti skriva, niti kje točno se je to zgodilo. Vseeno pa – 10 letni deček sam preči reko? Je tam reka globoka ali plitka, kdo je bil zraven, zakaj ni bilo pomoči, itd…. skratka nobenih konkretnih info, je pa grozljivo, da se taki mali otroci utapljajo vsem na očeh… pa noben ne priskoči na pomoč, zakaj ne, je bil sploh kdo od odraslih v bližini? ….

Nepotrebna smrt, ki nima ničesar skupnega z “usodo”, kot piše nekdo zgoraj….. Katastrofa.

Reke so NEVARNE. Se spomnim samo na lokalno reko, nič takega kot je Sava sli Soča, pa voda samo do kolen in se čutiš čisto nemočnega od tistega toka. Takrat občutiš moč reke, kaj šele ta velike….

Ampak članek je pa napisan tako, da se bere, kot da ga je Podvodni mož odnesel. Sej je res tako videti…

Mrhovinarka.

Da bog da, da se ti bo zgodilo kaj podobnega.
[/quote]

DA te ni sram v dno duše, da take pišeš. Naša kultura nič ne skriva in pometa pod prerogo. Očitno si balkanka. To je vaša kutura in obdržite je doli. Zakaj hodite sem, če vam ni všeč?

Več ljudi ve, bolj se lahko izognejo nevarnosti! Če se pa vse grde stvari skriva in pometa pod preprogoo, potem pa ljudje živimo v mentalni zaostalosti in vedno se iste stvari dogajajo, vedno iste kraje, nesreče, hudobije!

Še sezname vseh kriminalcev bi morali javno objavit in vse podobno, vojnih pobojev in vsega ostalega, da bo tako kot je včasih bilo. Še o turških vpadih in klanjih, kako so doječke pobijali lahko preberemo v knjigah iz 17. stoletja, z vsemi detajli.

Pred Bogom se nič ne da skriti. Nič.

Jaz pa poznam Sočo in mi ni jasno, kako pade komu na pamet prečkat reko pri Solkanu, sploh 10 letnemu otroku?
Kako da ga ni nobeden ustavil?

Kot mladina smo plavali čez na staro pregrado (ne vsi, je bilo treba biti dober plavalec), a smo bili stari vsaj 17-18 let in smo se prej pozanimali kako in kaj, starejši oz. Solkenci so nam povedali in svetovali oz. odsvetovali on višji vodi.
Odkar pa so postavili kajak stezo se ni več niti za spuščat tam mimo pregrade, ker ne vem, kaj naredijo iz človeškega telesa tiste skale v vodi, ki so postavljene, da za kajake naredijo vrtnice.
Delo piše, da naj bi plaval čez pri kajak centru, to pomeni precej gor vodno od stare pregrade. Ampak tok je povsod močan, po sredini pa kar zagrabi. Kdor se kopa pod kajak centrom se drži obale, da ga ne odnese.

Res, nerazumljivo mi je tole.
Sožalje staršem, take nesreče se ne bi smele dogajati.
In še enkrat, vprašajte domačine, kdor ne pozna reke.

Jaz pa poznam Sočo in mi ni jasno, kako pade komu na pamet prečkat reko pri Solkanu, sploh 10 letnemu otroku?
Kako da ga ni nobeden ustavil?

Kot mladina smo plavali čez na staro pregrado (ne vsi, je bilo treba biti dober plavalec), a smo bili stari vsaj 17-18 let in smo se prej pozanimali kako in kaj, starejši oz. Solkenci so nam povedali in svetovali oz. odsvetovali on višji vodi.
Odkar pa so postavili kajak stezo se ni več niti za spuščat tam mimo pregrade, ker ne vem, kaj naredijo iz človeškega telesa tiste skale v vodi, ki so postavljene, da za kajake naredijo vrtnice.
Delo piše, da naj bi plaval čez pri kajak centru, to pomeni precej gor vodno od stare pregrade. Ampak tok je povsod močan, po sredini pa kar zagrabi. Kdor se kopa pod kajak centrom se drži obale, da ga ne odnese.

Res, nerazumljivo mi je tole.
Sožalje staršem, take nesreče se ne bi smele dogajati.
In še enkrat, vprašajte domačine, kdor ne pozna reke.
[/quote]Ne pametuj.
Packa.
Najprej, kako ga nobeden ni zaustavil, obtužuješ, potem pa izrekaš sožalje.
To ni lepo.
Že tako je dovolj hudo, ti še pametuješ.

Ne pametuj.
Packa.
Najprej, kako ga nobeden ni zaustavil, obtužuješ, potem pa izrekaš sožalje.
To ni lepo.
Že tako je dovolj hudo, ti še pametuješ.
[/quote]
Jonc je vedno polna zlobe in izgleda, da je tudi pijanka. Z drugim vzdevkom je bila najbolj divja ločenks na enostarševskem, na konci nima več nikogsr.


Jonc je vedno polna zlobe in izgleda, da je tudi pijanka. Z drugim vzdevkom je bila najbolj divja ločenks na enostarševskem, na konci nima več nikogsr.
[/quote]

Dala vam je nasvet, kje tam okoli ni dobro plavati in vi temu rečete zloba? Vi niste normalni.

Tudi Paklenica, premrzla voda po sprehodu:

S Hrvaške poročajo o tragični novici. V narodnem parku Paklenica blizu Zadra je umrla 35-letna hrvaška državljanka, ki je bila tam na izletu s svojo družino. Pohodnica se je po kopanju v jezeru zgrudila pred očmi svojega otroka in moža, reševalci pa ji niso mogli več pomagati.

Dala vam je nasvet, kje tam okoli ni dobro plavati in vi temu rečete zloba? Vi niste normalni.
[/quote]Kakšen nasvet neki.
Vsi vemo, da se v rekah ne plava, da so vrtinci, da so reke deroče, da te potegne na dno.
To ni noben nasvet.

Ko smo bili mi majhni smo tudi počeli stvari čez mejo dovoljenega. To smo počeli vsi, ne zdaj pametovat kaj se sme in kje je kdo bil.
Zgodila se je nesreča.
Že tako je dovolj hudo.
Seveda se ni smela zgoditi, vedno se kaj ne sme zgoditi.
Tu odpade pametovanje in nasveti.
Jih ni.
Da pa pišeš kje so bili takrat a izraziš sožalje pa je skrajno podlo.

New Report

Close