Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predsedniški apartma v hotelu Kempinski Palace Portorož zasedli Romi

Predsedniški apartma v hotelu Kempinski Palace Portorož zasedli Romi

Sej ni res pa je.

Sedaj vidite, kdo ima dovolj denarja za najdražji hotel v državi in za najražji apartma v državi?

Kdo je car? Slovenčki… vi ste hlapčki… Romom niti do gležnjev ne sežete…. Oni so nadoblast, za njih zakoni ne veljajo… vi pa garajte od jutra do večera za 700 evrov, na 3 izmene, pa plačujte najenino v ljubljani za 2 sobno stavanje po 800 evrov na mesec… Še oni niso tako neumni.

To je zato, ker živijo v klanu. Iz istega naslova ne dobite neprofitnih stanovan (ker ne živete v klanu), čeprav jih bolj rabite kot marsikateri klanski človek… iz tega naslova nimate svojih bajt, razen če ste zakreditirani za celo življenje (ker ne delujete klansko, vsi za vse, cela vas za enega in potem en za celo vas), itd. itd. itd.

Eden za enega pri plači minimalcu 700 evrov, pač ne gre, ne gre in ne gre. Ali se izseliš ali deduješ ali pa životariš, razen če si nekaj posebenga… talentiran ali pameten….

To je bilo objavljeno v slovenskih novicah!

Kakšna oblast? Pa ti veš kolkrat so cigani tepeni in ni nikjer napisano? Ko cigan naruka enga pa vsi v luft. Razlika je, da cigo ne kliče policije ko je tepen. Jokajo presrani v temi brez elektrike. Slovenc pa takoj v novice, policija, resilci za vsako prasko. So šli na bone v lajf, privošči jim.

Dokler je pošteno plačano in ni zgage, zakaj pa ne.

So bloody what!

OOO, jih ne poznaš. Za vsak drek kličejo policijo, pa kje ti živiš? Pridi pogledat! Vsak dan tudi po parktat je policija v njihovih naseljih. Preverjeno!

neumno je krivit Rome. Tito je znal z njimi, spužvasti levičarji ne znajo. Častijo jih in zalagajo z denarjem in bi jim vsak normalen človek privoščil, da imajo tudi zagovorniki ciganov enkrat probleme z njimi.

Evo, Portorož že bolj razume dolenjske ljudi. Če pa se navadijo lazit po hotelih, jih bodo morali zapret, saj nobeden človek, ne tuj ne domač ne bo hotel več v te hotele.

So tudi na Bledu v Hotelu Park. In kako grdo te pogledajo, ves hodnik jih je poln, levo in desno nastanjeni, tako, da se počutiš utesnjeno, nezaželeno.
IN hodijo okrog, da ne rečem s smrdljivimi oblačili, in ti podtaknejo nekaj in če se pritožiš trdijo, da oni niso tega naredili, da si ti izzival.
To je prav ciganski način obnašanja.


Dandanes s cigoti nimam nekih opravkov, nekaj desetletij nazaj ko sem še v srbiji živel pa vsakodnevno, ni cigo zastonj cigo, če se le da te okrade ali ogoljufa, delo jim na daleč smrdi !

Za Janeza:

https://www.youtube.com/watch?v=1PudZqDIOPs

Ja, ja, sam ena razlika je – cigan je tepen od cigana. Od drugega klana. Zena od moza. Otrok od oceta ali strica. Noben drug ne tepe ciganov, ko bi jih vsaj. Ne predstavljaj tule te sodrge kot nekih revezev. Lahko pa sam(a) poskusis mal zivet v njihovi blizini, recimo na Dolenjskem…. Drugje so tako Romi, ljudje s srcem. Dolenjski pa si se od dalec ne zasluzijo naziva Romi, oni so cigoti, to je to.

Delo osvobaja ampak tisto delo, ki ga ljubimo prinaša denar, ki je posledica našega dela…. Vse ostalo je delanje žrtve. Delam po cele dneve, sem tako dober človek ampak nimam denarja, nimam nič, samo garam. Delo nikoli ni bilo garanje.

Naj se poslikajo pa pošljejo na twit Janšija:… Huala g. predcccedik – smo blu ušaj par dni vam enaki :)))))

Ja, ja, sam ena razlika je – cigan je tepen od cigana. Od drugega klana. Zena od moza. Otrok od oceta ali strica. Noben drug ne tepe ciganov, ko bi jih vsaj. Ne predstavljaj tule te sodrge kot nekih revezev. Lahko pa sam(a) poskusis mal zivet v njihovi blizini, recimo na Dolenjskem…. Drugje so tako Romi, ljudje s srcem. Dolenjski pa si se od dalec ne zasluzijo naziva Romi, oni so cigoti, to je to.
[/quote]

15 let nazaj ko je kak cigo stopo v disko…. To je tak pokalo…to si vzel palco pa si lamal dokle te jih ni 5 stran vleklo….V Bisterci Atlantida pa pol se Furci

Cigan je priso plesat pa babe pecat, mi smo se pa prisli tepst….ce ni blo ciganov smo se ga pa napili pa kakega zabarja spokali za tolazbo


kako pa v hotelu lahko ugotoviš, da je kdo cigo??
Kolikor vem tak podatek ni nikjer na osebnem dokumentu, niti v zbirki podatkov na FURS ☺☺☺

Ne morejo vedeti al so cigani al niso. Cigani imajo nove priimke od novakov, kovačičev, veselov….redko keri je se hudorovic, hudorovac, šarkezi, grm….
V glavnem me pa veseli, da tisti, ki se niste imeli stikov z njimi to zdaj dozivite in bomo videli ce jih boste potem se zagovarjali. Naj naredijo štalo in odzenejo vse ostale goste, razbijejo inventar in kakemu levičarju nos.

20, 30 let nazaj. Zdaj so zgodbe precej drugačne.

Dej naj se ti dolenjsko belokranjski cigoti naseljo za soseda, pa ne bos vec take klatla.

Delavc na minimalcu, plačuje davke, prispevke komaj gre na morje, cigojnerji pa lepo v kempinski, davkoplačevalci jih živimo, ne plačujejo davkov, ne delajo, se ukvarjajo z kriminalnimi posli…


kako pa v hotelu lahko ugotoviš, da je kdo cigo??
Kolikor vem tak podatek ni nikjer na osebnem dokumentu, niti v zbirki podatkov na FURS ☺☺☺
[/quote]

Res težko :))).

Ja, pa režija iz iste tovarne pol šihta gleda v luft, amapk si vseneo vrez problema privošči morje in še kaj. Pač.

:-))) Dobro so unovčili tele bone. Face.

Drugače sem pa tudi jaz žalostna skupaj s tistimi, ki sedaj ob bonih (ko so nekateri ljudje očitno prvič na dopustu in zlasti prvič v hotelu) ugotavljajo, da si številni ljudje v Sloveniji običajno sploh ne morejo privoščiti dopusta. V Sloveniji je sicer razkorak med revnimi in bogatimi dokaj majhen, a glede na to, da v povprečju nimamo nekih velikoh dohodkov, to pomeni, da vseeno precej ljudi le životari.

Srčno upam, da se čim več cigotov odloči za bivanje v hotelih po celi Sloveniji, da boste lahko vsi njijovi zagovorniki dokončno lahko občutili njihovo dobroto, prijaznost, krasno kulturo in uživali v njihovemu izsiljevanju, pretepih, primitivizmu in ter v vseh preostalih krasnih oh in ah ciganskih navadah. Do sedaj so bili daleč od vaših oči; ubogi in odrinjeni na rob s strani civilov. Sedaj pa ti prekrasni ljudje prihajajo k vam…v vaša mondena snobovska življenjska okolja, da vam pokažejo tisto temacno plat ciganskega življenja, ki ga vi tako vztrajno zanikate in gonite svoje prepričanje, kako krasni ljudje so to. Aaaaaah, kakšna idila dragi moji. In kot je reku Jelko Kacin: Uživajte, dokler lahko, hahaha😂

Vsaka zgodba ima dve plati.
Hotel ali hotelska veriga lahko odkloni bone in posluje za petčneže.

Ampak to pa ne? Ane?
Zaslužit na državi za nič delat?

Kaj pa, če bi za trenutek pustila ob strani folkloro in se za spremembo namuznila ali celo nasmehnila ob tej informaciji o romih in kempinskem. Moraš priznati, da so v odličnem stilu izkoristili te bone. 🙂

Mi, ostala raja, iščemo neke toplice in morje ter pristajamo na dvozvezdične nastanitve (zdaj mislim na tisto “afero” okrog aparmajev Salinara v Strunjanu, kar je prišlo v medije), oni pa – hop – v kempinskega. :-))

Kaj pa, če bi za trenutek pustila ob strani folkloro in se za spremembo namuznila ali celo nasmehnila ob tej informaciji o romih in kempinskem. Moraš priznati, da so v odličnem stilu izkoristili te bone. 🙂

Mi, ostala raja, iščemo neke toplice in morje ter pristajamo na dvozvezdične nastanitve (zdaj mislim na tisto “afero” okrog aparmajev Salinara v Strunjanu, kar je prišlo v medije), oni pa – hop – v kempinskega. :-))
[/quote]😂😋🤣
Res je Tara.
Na to nihče ni pomislil.
Res so navihani.
Ogledalo zaplankanim Slovenceljnem.

Mislim da je vse prenapihnjeno, ker po moje jih je kap ko so zagledali rajdo ciganov v svojem hotelu. 😂

New Report

Close