Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ionska zobna ščetka

Ionska zobna ščetka

Uporablja kdo ionsko zobno ščetko? Opažate kakšne spremembe?

Hvala

Uporabljala in si pridelala karies. Nobenega ekstrega učinka. Drži se navadne krtačke in zobne paste!

Uporabljam že par let. Zobnega kamna nimam, niti nisem imela prej. Mi pa ne krvavijo več dlesni, ki so mi prej. Nekaj časa traja da se navadiš, ampak jaz več ne menjam.

nova
Uredništvo priporoča

Odlična. Zobje so zelo gladki, dlesni se nekako utrdijo. Uporabljam jo 3 leta in nimam nobenih oblog.


Karies si pridelamo z napačno prehrano, ne z zobno ščetko.
Zobje imajo tudi svoj obtok. Bistra tekočina čisti zobe tako, da teče po mikroskopskih kanalčkih v smeri od znotraj navzven. Hrana, polna predelanega sladkorja, ta obtok zasuče v kontra smer, torej od zunaj navznoter. Naravni sladkor, npr. v sadju, ne dela take škode.

Uporabljam že vsaj 5 let Ioniko in je več ne zamenjam. Zraven občasno uporabljam sicer tudi sonično, ampak samo zato, ker sem jo dobila za darilo. Ko sem za hec par tednov uporabljala samo sonično, so se mi obloge zelo hitro nabrale, prav nisem mogla verjeti.

ionska je meni super. se mi zdi, da so zobje tudi bolj beli. uporabna je za potovanja-ne rabis zobne paste.

New Report

Close