Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 33 letnica mi je rekla da si želi otrok in resne zveze, potem pa je rekla da je že z več kot 50 moškimi

33 letnica mi je rekla da si želi otrok in resne zveze, potem pa je rekla da je že z več kot 50 moškimi

Sem vdovec sredi 30tih, spoznal sem to 33 letnico, delovala je ok, nakar mi na 3jem zmenku pove, da je bila že z več kot 50 moškimi (seksualno), a da si sedaj želi nekaj resnega, družine in otrok. Od tega zmenka jo ignoriram že skoraj 1 teden. Drugače mi je delovala ok, ampak ko sem to slišal sem si rekel samo teci od takšne. Sem prav naredil, kajne? Malo mi vseeno ne da miru ampak z takšno si ne morem zgradit resne zveze? Jaz sem strogo samo za resno zvezo.

 

Ne vem, mogoče te je celo testirala. Ljubezen itak nima meja, daj šanso, sicer nikoli ne boš vedel. Bega me samo kako ti je povedala to? Kako sta sploh prišla do te teme pogovora? In to na tretjem zmenku…

Pa javi, kako si se odločil …

Sicer bodo ženske verjetno hitele dokazovat, kako se motim, a dejstvo je, da je kapaciteta ženske v tem oziru tam nekje okoli 500 kakovostnih ljubljenj v toku njenega življenja. Tale tvoja je verjetno že precej načeta roba. Kot bi v gostilni jemal na pol pojedene žemljice z mize.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «
nova
Uredništvo priporoča

Ni mi jasno, zakaj se pogovarjata sploh o tem koliko jih kdo imel! Kaj imas od tega? Lahko bi se ti tudi zlagala. Ce pa pogledas, da je zacela seksat pri 18 letih, to niti ni tako veliko! 3,3 moške na leto. Ja si bedak, ker ji nisi dal niti priloznosti. Vcasih je potrebno pač malo vec casa, da locis zrno od plevela.

Ni mi jasno, zakaj se pogovarjata sploh o tem koliko jih kdo imel! Kaj imas od tega? Lahko bi se ti tudi zlagala. Ce pa pogledas, da je zacela seksat pri 18 letih, to niti ni tako veliko! 3,3 moške na leto. Ja si bedak, ker ji nisi dal niti priloznosti. Vcasih je potrebno pač malo vec casa, da locis zrno od plevela.
[/quote]

50+ tipov ni veliko pri 33? Jaz sem ženska in če bi bila moški ne bi bila nikoli s takšno žensko, enako velja za moškega. Da je imela 50+ tičev pomeni da je nezrel otrok, ki ne bo nikoli primerna za resno vezanje.

Preračunano 3,3 na leto ni veliko, čeprav je cifra na prvi pogled visoka. Zavisi tudi, ali je pač imela po 3 razmerja na leto ali pa je bila znana radodajka, ki jo “pozna cela fara“. Šteje tudi njen celoten življenjski stil – ali gre za urejeno žensko z dokončano šolo, rednim delom, ali bluzatorko.
Sem že starejša in za tiste čase, ko se je kar nekaj punc poročilo že kmalu po 20. s prvim ali drugim fantom, je bila moja številka kar visoka. Mlada sem se znorela in kasneje v resni zvezi in zakonu nisem imela več nobenih skušnjav.

Prvo nima kaj dosti v glavi, da ti je šla to razlagat. Drugo, tej ženski je se dati dol z enim moškim enako enostavno kot iti v trgovino. Težko to razumem. Če bi že hotela imeti odnose brez obveznosti bi imela enega ljubimca na dolgi rok. Da jo ni to čustveno nič izčrpalo in da spolnost doživlja predvsem kot telovadbo … meni to ni sprejemljivo.
Tudi jaz bi takšno osebo ignorirala. Naj si najde sebi enakega “falota”.

si en redkih primerov……. imel sem kar nekaj “bivših”, ki niso bile niti malo resne in veš kaj? vse so imele že prej veliko seksualnih partnerjev. z vsemi, ki je bilo resno, so imele pa 1 ali dva

Ni mi jasno, zakaj se pogovarjata sploh o tem koliko jih kdo imel! Kaj imas od tega? Lahko bi se ti tudi zlagala. Ce pa pogledas, da je zacela seksat pri 18 letih, to niti ni tako veliko! 3,3 moške na leto. Ja si bedak, ker ji nisi dal niti priloznosti. Vcasih je potrebno pač malo vec casa, da locis zrno od plevela.
[/quote]

Poglej na to drugače. S petdesetimi je poskusila bit resna, pa ji ni uspelo, po kakšnem čudežu naj bi ji sedaj? Da se petkrat zafrkne ne rečem,ampak tole je pa brez veze.
Itak je pa provokacija.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

situacija je taka. če je jebozovna, se upam stavit, da si bo ona prej našla tipa za resno vezo in družino, kot si boš našel ti žensko za resno vezo in družino, avtor, garant. No, verjetno bi tud mene ta cifra odbila, kar je preveč je preveč amapk, če bi začutila moj ritem žviljenja in bi videl, da je ob meni zanesljiva, kaj pa vem, moreš se zavedat, a je tam po 30 letu, tisto kar je bilo primerno za resno vezo že oddano. Sej to tud nekaj velja, če ti je to cifro priznala, če se ni zajebavala. Lahko pa, da je igrala v kakšnem poriniču., pa posel kot posel, jebi ga.

vprašaj jo, kaj je počela, da je bila z več kot 50. Ali je govorila resnico ali sploh ne, drgač če je resnica se jo izogibaj

Ni mi jasno, zakaj se pogovarjata sploh o tem koliko jih kdo imel! Kaj imas od tega? Lahko bi se ti tudi zlagala. Ce pa pogledas, da je zacela seksat pri 18 letih, to niti ni tako veliko! 3,3 moške na leto. Ja si bedak, ker ji nisi dal niti priloznosti. Vcasih je potrebno pač malo vec casa, da locis zrno od plevela.
[/quote]

Bi ti jedla iz krožnika iz katerega je prej jedlo 50 ljudi?

Bi ti jedla iz krožnika iz katerega je prej jedlo 50 ljudi?
[/quote]

V vsaki gostilni ješ s takega krožnika. Umivanje je seveda vmesna faza. V obeh primerih.

Da se je z večino od teh tipov hotela vezat in imeti otroke, pol jih ni hotelo z njo otroka in so jo imeli samo za sex, druga polovica so pa tisti, ki si še kako želijo otroka in tudi z njo bi ga imeli, a ji ga enostavno niso bili zmožni narediti, kljub obojestranski želji. Pravzaprav je zadeva mogoče res vredna širše obravnave in nekako jo po svojem celo razumem.

No, to me pa čudi. Da se tebi zdi 50 veliko. S kolikimi s pa ti sexal? Po tvojem pisanju sodeč mora biti najmanj 4mestna številka in potem se zgražaš nad žensko, ki je spala s 50imi.

50 penisov notri, že samo če si za hip to predstavljam, ne bi imel nič s takšno žensko, pa bi lahko bila 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kar si jaz želim.

V vsaki gostilni ješ s takega krožnika. Umivanje je seveda vmesna faza. V obeh primerih.
[/quote]

Nikoli ne jem v gostilni, raje doma samo jajce na oko. Gospa pa za umivanje itak nima časa.

In spet: moški, ki jih nategne 50, je car, ženska pa khurba.

Ne vem, če je kje kakšen moški (tudi tisti bolj liberalni), ki ne bi pri številki 50 težko požrl slino. Meni bi se še številka 5 zdela že visoka, ampak pustimo to, smo različni. Morda pa je drugače čisto v redu oseba. Morda se ti je zlagala, meni se zdi, da si 50 partnerjev ne nabereš kar tako.


Ista figa. Kdor seksa za šport ni za partnerja. Spol pri tem nima veze. Da se je pa revca matrala, pa da ji eden od 50 ni mogel narest otroka je pa mal…. zabavna.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Stran od nje. Predstavljaj si, da imaš z njo družino, in greste po ulici:
XY1: “O, živjo, mačka!”
Mami: “Dober dan.”
Otrok: “Mami, kdo je to?”
XY: “En stric, ki ga je imela mami včasih rada.”
Čez 100 m:
XY2: “O, koga vidim, a je to tvoj? Pa kako je že velik!”
Otrok: “Mami, kdo pa je to?”
Mami: “En stric, ki ga je imela mami včasih zeloooo rada.”
XY3 (pride mimo): “O, a sta vidva spet skupaj? A z njim pa, a?”
Otrok: “Mami, kdo je pa to?”
Mami: “En stric…”
Otrok: “… a si tega tudi imela rada?”

Ni ti tega treba. Samo stran.

Seveda, 50 moškim je v postelji težko konkurirat. Se moraš toliko bolj potrudit in boh ve, če te 33 letnica ne prekaša celo v spolnih izkušnjah. Nisi ji kos, to dobro veš, zato je tudi ne kličeš. Rep med noge je zate najboljša rešitev.

Meni se zdi pa prav, da ženska uživa. Naj si vzame, kar želi. Moškožerka. :-))

Ki ga je imela zelo rada ja… takšni ljudje ne znajo imeti radi, kaj šele ljubiti. Človek, ki da več kot 50 seks partnerjev v življenju čez ima bolj malo čustev oz jih nima.

Naj omenim še to, da se veliko žensk rajši zlaže. Mi je bilo smešno, ko sem čez leta slučajno izvedela, da neka ženska zelo poudarja tradicionalne vrednote pri mladih in da ona skoraj nikoli ni hodila zvečer ven. Ko sem jo videla v živo, sem v njej prepoznala vrstnico, ki je bila inventar v eni od Lj. diskotek in je skoraj vsak večer zaključila z drugim ;).

New Report

Close