Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako vam je všeč letošnje poletje?

Kako vam je všeč letošnje poletje?

Letošnje poletje je res nekaj izjemnega. Sploh se ne spomnim, kdaj je bilo nazadnje tako. Vsako leto vročinski val eden za drugim, da se ni dalo dihati in si komaj čakal, da mine vse skupaj.

Letos pa milina. Je prijetno toplo, kdaj sicer tudi malo zašvicamo, saj je le poletje, a je potem kmalu dež, da nas osveži (ok, so tudi neurja), ni pa tiste hude vročine, kot smo je bili vajeni.

Kako pa je vam všeč takšno poletje?

Z eno besedo:
IDEALNO!

Hvala Medard.

Meni je super. Če bi padalo vmes še kaj, bi bilo še boljše. 🙂 Da si narava vsake toliko opomore..

SUPER! Meni osebno najboljše poletje zadnjih 60 let.

Tudi meni odlično – naj ostane tako.

Odlično je res, vsaj v Ljubljani. Očitno ne bo visoke vročine letos.

A že kurite? Jaz grem zdaj par drv na ogenj vršt, ker me zebe tko, da mi zobje škrtajo od mraza.

sej zalije vsake 3 dni. a hoces, da zacne vse gnit, da so poplave… nic ne klic deza, ze tak so ponekod plazovi, struge so pa tud kr lepo polne…
men je ok poletje, le ce se neb ob dezu ohladil do 20, ampak tam do 23 max bi blo ok. pa da jenaslednje dni potem spet ram 26, 27 je cist ok in dovolj

Odlično je. Dovolj toplo, da ti je na soncu vroče, da se lahko kopamo v bazenu, hkrati pa so temperature take, da ne crkujemo in hlastamo za zrakom. Ponoči se lahko spi, še kaka odejica paše. Super. Da bi le vsako poletje bilo tako.

Ooo, tudi mi uživamo (in se potihem bojimo, da pride kakšen vročinski val).

Jaz sem zmrznjena in komaj čakam poletje, ampak ga letos ne bom dočakala. Zjutraj 8 stopinj, čez dan komaj 20+, to že ni poletje…

Pri 20+ si zmrznjena?

To poletje je namenjeno črtanju gret in ostale podnebne golazni, globalno segrevanje je naraven cikel, sedaj menda gremo proti mali ledeni dobi.
Za vse tiste kateri pa verjamete v zarote, vreme je takšno ker ni letal in ker nas ne polivajo s kemikalijami v avijonskih izpuhih.

Jeseni bodo pa spet srali, da smo imeli rekordno vroče poletje.

Tudi lansko je bilo kar za zdržat. Vsak teden enkrat en dan dež . Se je kar zdržalo. Letos pa sploh. Vročine ne maram.

Mene zebe. Včerej sem zvečer oblekla dolge rokave, kar je za sredino julija greh.
Celo leto me zebe, vsaj piškava dva meseca bi lahko bilo malo topleje.

Kje pa živiš? Na Kredarci? Babno polje?
Jaz sem z obale in ja, je končno prijetno. Zjutraj 17, popoldan 27. Tudi jaz podpišem, bi pa lahko bilo več dežja pri nas. Tukaj ni vsake tri dni dež:) Enkrat na teden do sedaj. Ampak seveda bolje kot recimo lani, ko je bilo 33+ skoraj celo poletje.

Hahah, na obali je lani mogoče enkrat v celem poletju deževalo. Pa vročinski val celo poletje. Bi lahko bananovce na vrtu posadila, če bi šlo tako naprej.

Meni vreme ni všeč. Čakam na pravo poletje, ko so temperature po 35 stopinj.

zame mora biti vroce poletje. To letos je en koorac.
Malancane vse zacuknjene. Melona komaj zacela delat cvetke, paradajz tud se ves zelen. Lubenica…taka kot sem jo posadila nic od nic. Feramola sem ze drugo skatlo nacela, polzov( karsnih ces rjavih,hiskarjev, in rdecih ogabcov) za izvoz zjutraj po travi in v vrtu.
Bazen dogrevamo vsak dan.
Edina dobra stvar da klime niti v zgornjem stuku se nismo zalaufali.
Pa pes je srecen.
Men pa ni tole poletje nic na kozo pisano…zvecer v dolgih rokavih na terasi..wtf. poletni veceri morajo zame biti topli zunaj na terasi da se cricki slisijo , ne pa da ob 9h not speezdis pod deko na kavc.

Meni je mrzlo!
Ko je poletje, pomeni, da ne perem nogavic!
Zdaj pa je v moji zehti stumfov enako kot pozimi, dolgi rokavi, tudi flis in dolge trenirke…
Jebes tako poletje!

sej zalije vsake 3 dni. a hoces, da zacne vse gnit, da so poplave… nic ne klic deza, ze tak so ponekod plazovi, struge so pa tud kr lepo polne…
men je ok poletje, le ce se neb ob dezu ohladil do 20, ampak tam do 23 max bi blo ok. pa da jenaslednje dni potem spet ram 26, 27 je cist ok in dovolj
[/quote]

Joj srečni vi. Pri nas pa ne zalije tako pogosto..pošljite malo še nam, pa bo ravno prav za vse 🙂

Raje to, kot 33 + ali še več. Bi bila pa takoj za, da so zjutraj temperature 15-16 namesto 10-11. Čez dan so pa o.k. Tam do 30 se še da zdržat.

Ne morem spati v spodnji majici, mora imeti pižama dolge rokave, je premraz. Dolge hlače.

Prvič letošnje poletje nosim mikice, ki so mi bile prevroče v preteklih poletjih. Pa še to moram imeti jopico z dolgimi rokavi čez, da me ne zebe (seveda tanko iz viskoze, ampak vseeno morajo biti dolgi rokavi). Pa nogavice nosim zvečer, včasih tudi čez dan. Včasih jih nisem nikoli.

Skratka prav mraz je včasih. Ne živim v bloku, ali v nekih podstrešnih stanovanjih,,,

Idealno poletje po dolgih letih. Zjutraj 17, popoldan 27, vsake toliko zalije… Kaj češ boljše?

New Report

Close