Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški so darilo boga

Moški so darilo boga

En dan mi soseda reče:

“Veš, moški so božje darilo.”

Samo gledala sem jo, ali misli resno ali ne.

Bi se kar strinjala. Brez njih bi bilo do kraja pusto življenje.

Nekej si pa že ženske zaslužimo za darilo, nismo zastonj tako fejst 😉

Moški so hreacija božanstva za pogubo žensk 🙂

Vibratorji in drugi pripomočki so darilo bogovja in pametnih Kitajcev za ženske 🙂

vibratorji nebi bili narejeni, če nas ne bi bilo, pa tud pametnih kitajcev ne bi bilo 😀

vibratorji nebi bili narejeni, če nas ne bi bilo, pa tud pametnih kitajcev ne bi bilo 😀
[/quote]

Že, že – amapak Kitajci so naredili naprednejše orodje od “originala”. Od vibracij je mnogo več užitka, kot od mesenega originala – pa še ne ukaziuje nonstop med uporabo….. 😀

jest sem sam rekel če nebi bilo moških sploh dildotov nebi pogruntal 😀

Poznam eno pravljico.

Bog je najprej ustvaril Adama. Potem je ugotovil, da ni vse OK. Tistega binglja se ni dalo popraviti, stalno je padal navzdol. Potem je bog ustvaril Evo in se zelo potrudil pri izdelavi. Vse je bilo lepo zaobljeno, vse je bilo šik. Tudi sam je bil zadovoljen, da mu je ženska uspela. Si jo ogleduje in premišljuje. Najprej je hotel moškega likvidirati, a se je premislil.

Pa pravi:”Evica, prinesel sem ti darilo. To je Adam. On je moški, ki te bo zabaval na različne načine. Njemu sem dal pamet in moč, tebi pa lepoto. Bodi iznajdljiva, poslušna, prijazna, ubogljiva, pa boš vedno mlada in lepa.”

Res ne vem, kaj se je sfižilo, da ne gre po božjih napovedih. Nič ni tako, kot si je bog zamislil.
Bo pa držalo, da je moški božje darilo.

vse stima,zato pa so Momo le videt zoliko mlajše in prelepe…:))))

vse stima,zato pa so Momo le videt zoliko mlajše in prelepe…:))))
[/quote]monovke :))

[img]https://media1.tenor.com/images/297cb0f0975c93130b35c76027664682/tenor.gif?itemid=16678267[/img]

Ne vsi. Nekateri pa res DARILO OD BOGA. Hvaljen bodi, ker jih je dal na svet 😄

New Report

Close