Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prijateljico moti moja druga prijateljica

prijateljico moti moja druga prijateljica

mojo prijateljico moti, moja druga prijateljica. da bo lažje recimo, da je prva prijateljica A, druga pa B.

no prijateljico A moti, prijateljica B, ker sta se v preteklosti skregale. no sedaj mi prijateljica A že cel mesec govori naj se ne družim z prijateljico B. včeraj je pa ravno tako naneslo, da sem srečala prijateljico B v trgovini in šla z njo na kavo, nakar pride mimo prijateljica A in naredi celo štalo. jaz sem probala prijateljici B dopovedat, da sem šla z A samo na kavo, samo me sploh ni hotela poslušat. kaj bi vi naredili?

To da se A in B ne razumeta pač ni tvoj problem. Od kje nekomu pravica, da ti odreja s kom se lahko družiš ali ne. Bolano. In zakaj se ti opravičuješ in obrazlagaš kaj počneš z osebo na kavi. Je tvoja lastnica da jo moraš vprašati za dovoljenje s kom greš na kavo? Resno hočeš take ljudi ob sebi?

Te fore se gredo punčke iz vrtca. Mogoče še zelene najstnice.

Najbolje, da si najdes prijateljico C, oni dve pa odpikas :))

To je res noro, da ti ona odreja, s kom se bi lahko družila. Ti se sama odloči, s katero se boš druzila. Sicer ne vemo , kaj je vzrok njunega krega, da tako dela prva. Jaz sama ne bi prijateljici govorila naj se ne druzi osebo, s katero sem se skregala pa cetudi bi me druga zelo prizadela. Bi se kar sama odmaknila od njiju.

Da ni še kakšna druga zamera , mogoče so bile včasih par?

New Report

Close