Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dost psihično bolanih in pijanih je letos na obali

Dost psihično bolanih in pijanih je letos na obali

Letos je več pogumnežev na plaži kot lani, ne prežene jih slabo vreme. Zunaj dež, veter, starši v zavetju, otroci pa v vodi. Smo srečali po sprehodih toliko pijanih ljudi, kot ne pomnim. V sosednjem apartmaju so tujci, Čehi ali Slovaki, ne ločim jezika, oče leži ves dan na terasi, kadi travo in posluša glasbo, mama od prvega dne kramlja po telefonu in se naliva z vinom. Nič se ne pogovarjata. Otroka sta stara okrog 10, zjutraj gresta z ruzakom, zvečer se vrneta, kot da se ne poznajo. Drugo sta 2 družini skupaj, skos pijejo, no teli naredijo zjutraj vsaj sendviče za otroke, čez dan pa pozabijo, da jih imajo. Imamo še dva najstnika nadstropje višje z malim otrokom, tudi Čeha ali Slovaka, pije in klofuta mamo, ona joče, otrok joče, na koncu še on joče. Ko jo vidim, se mi punca smili. Mimo so šli Slovenci s štajerskim naglasom, oče se je ob pol 9 zjutraj majal, mama pa zraven drla na hčerko staro mogoče 5 let, da je ‘kuzla neposlušna smrdljiva’ in jo zlasala. Razmišljam o svoji preteklosti, ko sem bila mlada in brez otrok, sem bila sama ista, pogosto sem pila. Ne predstavljam si, da bi počela enako kot starš, zakaj imajo ti ljudje otroke, če se zdi, kot da ne obstajajo, če že pa jih zmerjajo s neposlušnimi smrdljivimi kuzlami?

Klasična štajerska vzgoja podmladka. Delaj te ka ti rečem ne, ka nebo fsekalo. To so Štajerci in nimaš kaj. Ne vsi, veliko jih pa pije in veliko otrok je za 4 stenami bogih. So ko pisanke za veliko noč 😁

kam pa to zahajaš da vidiš take izmečke kampi so leglo take svinjarije, pojdi z mano z urejenim fantom 35 let na najlepi kotiček slovenske obale, kjer nil od tega ne boš srečala in se boš lahko sončila v evinem kostimu piši na [email protected]

Ne posplošuj, družinsko nasilje je prisotno v vsaki slovenski regiji.

Tud jst sem doživel kričanje v hipermarketu v soboto ene matere na svojo hčerko. Ni sicer bilo guzve ampak drla se je pa na njo kot, da se ji je odtrgalo.
Pogledam pa si mislim, jebi ga, ko imajo otroci otroke..
Ampak pijančke in zasanjane mesecarje od trave je pa vedno komedija gledat.
Zato ima morje tud svoj čar.., kaj pa maš od tega ko vidiš zamorjene ljudi..
Relax.. Opusti se in uživaj..

New Report

Close