Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupec ni hotel kupiti mojega avta ker ni imel fizičnega gumba za klimo!?

Kupec ni hotel kupiti mojega avta ker ni imel fizičnega gumba za klimo!?

Si pride kupec danes ogledovat moj avto, ki ga prodajam. Pravi da je vse OK, samo, da ga moti ker nima klime.

Pa mu rečem, da avto ima klimo, samo se jo vklopi preko zaslona na dotik. Zalaufam avto in klimo prižgem….. Ni bilo dovolj, kupec, ki je bolj slabo tolkel Slovensko še vedno ni verjel da avto ima klimo…. Je hotel znižat kupnino “ker avto nima klime”. Se mu ni dalo dopovedat, da jo ima, jaz pa tudinisem hotel spustiti in se je obrnil in šel.

Kateri avto prodajaš? Kakega Nemca?

Jah sploh pri kakšni južni klienteli je klima bistvo življenja, doma pa magar če mu voda lije skoz streho…. Knof za klimo mora bit na armaturi, “da se vidi raskoš”.

Rešitev: daj avto v staro za novo avtotrgovcu pa naj se on ukvarja s “klientelo” on jim dopoveduje da leta 2020 obstaja še kaj drugega kot gumb za klimo.

Takšnega avtomobila NI.

Ne gre za plehkost, gre za profit, to je verjetno bil preprodajalec in je pač hotel znižat ceno (nekaj pač mora reči), da bi mu šla računica skozi, tako pa pač ni šla in ni zagrabil, zgube že ne bo delal. Ti si pa res počasen, da tega ne ugotoviš

Ne gre za plehkost, gre za profit, to je verjetno bil preprodajalec in je pač hotel znižat ceno (nekaj pač mora reči), da bi mu šla računica skozi, tako pa pač ni šla in ni zagrabil, zgube že ne bo delal. Ti si pa res počasen, da tega ne ugotoviš
[/quote]

Ja, ti bi pa hitro ugotovil, da tvoj avto res nima klime, ker ti je en bosančeros izjavil, da je nima. Lahko bi tudi rekel, da nima motorja, ker nekaj pač mora reči, da bi ti zbil ceno.

Ja, ti bi pa hitro ugotovil, da tvoj avto res nima klime, ker ti je en bosančeros izjavil, da je nima. Lahko bi tudi rekel, da nima motorja, ker nekaj pač mora reči, da bi ti zbil ceno.
[/quote]

Ti pa res nisi med preveč pametnimi. Jaz bi ugotovil, da gre za preprodajalca in ne bi takih neumnosti pisal potem, to popolnoma nobene zveze nima s tem ali klima dejansko je ali ne. Počasni pa tega pač ne ugotovite in se čudite kot neka teleta.

Jaz preprodajalcu avta sploh ne bi prodal, pa če mi ponudi 3x več kot je avto vreden. Preprodajalci obvoz!

Meni osebno so tile touch screen avti tudi ena totalna glupost in ga nocem, dokler bo mozno. Zakaj menjat eno preizkuseno, delujoco zadevo za neko elektronsko, ki potencialno pomeni velik strosek menjave? Spet samo zato, da se lepo sveti in ovce zapravljajo.
Enako te blesave elektricne rocne zavore….

meni je bila najvecja muka prodajat avto. Najprej sem ga hotela dati v racun pa mi je v avtohisi rekel da ga bom bolje sama prodala. 1 lastnica pod 100 tisoc km. Pa se golf.
Prvi dve uri kar sem dala oglas to mi je telefon skoraj pregorel Sami “taki” so me in klicali, se cenkali ze po telefonu znizevali ceno. Dobesedno tezili . In tudi obcutek sem dobila da so eni te isti klicarili iz vecih stevilk. En je bil tolk zoprn da sem mu zabrusila da mu avta ne prodam niti ce mi da 5 jurjev vec. Prvi dan po vsem navalu sem kar izklopila telefon, potem so po mailu nabijali, nic kdo je dober dan , samo dam toliko in toliko. Alu pa neke menjave ponujali za neke stare krntije. Ker k*** ce prodajas staro verjetno zato ker kupujes novo…
Potem se je po dveh dneh ( na sreco) nasla ena gospa ki je kupovala avto za hci studentko. Nobenega cenkanja prisli so z mehanikom. Jaz sem jim pokazala vse racune od servisa. Placali takoj ,prepis in adijo.
Naslednjic ne vem ce se bom sla se samo prodajo. Bom dala kar v racun, pa trgovca za popust prvila…

To so preprodavači in jih prepoznaš v petih sekundah. Z njimi sem hitro opravil, v 15 sekundah. Zadnja cena je toliko, nasvidenje.

Naj ti najde avto na trgu z zaslonom na dotik, pa da nima klime. Ga ni. Razen tvojega. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Preprodajalci obvoz, kot je nekdo napisal. Tut testne ne boste naredili.

Ugibam – gre za Peugeot 308? Ali pa nek drug avta iz istega koncerna (Peugeot/Citroen)?
Gre pa najbrž res za preprodajalca, ki išče nekaj, da bo čim bolj zbil ceno.

ko bi ti dal €€€ pod nos bi mu še vrata odprl in zaprl veš kakšni časi so dan danes..

Klasični zabiti preprodajalci ala Dževad, Kenan, Milorad ipd…brez olike brez manir, nič. Mi takoj kri zavre ko me tak kontaktira. Zadnjič mi je en tak heroj za 5 let starega polno opremljenega Passata, ni da ni, ponujal 7k. Halo?!

Cena je kar prava.

New Report

Close