Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Enosobno stanovanje, ki ni v Ljubljani

Enosobno stanovanje, ki ni v Ljubljani

Kateri kraj (kjer se da najeti enosobno stanovanje) ima najboljše prometne povezave z Ljubljano – izključno javni prevoz me zanima? Podnevi, ponoči, zjutraj, zvečer, vikendi, prazniki, samo da je čim več povezav, ostalo ni pomembno. Hvala!

Kateri konec pa ti je zanimiv?
Glej pač kje so postaje vlakov. Ker potem imaš izbira vlak/bus.
Če želiš bližje glej avtobusne povezave primestnih busov.
Je tudi odvisno kje delaš. Recimo če delaš na viču ti je bližje Vrhnika, Logatec….kot pa recimo Mengeš. Če recimo delaš v bežigradu pa obratno.
Vozni redi in vse so na netu. Isto stanovanja. Pač malo raziskuj pa premisli kje bi ti bilo najbolj ugodno.

Mislim, da imata Kranj in Kamnik dobre povezave, prav tako Grosuplje. Pa Vrhnika tudi.

Če že najemaš, bi jaz res gledala tudi na bližino delovnega mesta, kot so že omenili.
Borovnica je recimo zanimiva, ker imaš kot prvo vlak, kot drugo pa greš čez barje lahko tudi s kolesom, je v redu cesta. Tako da jaz bi gledala tudi to, kako je s kolesom (če imaš električnega, si pa zmagala).
Logatec: vlak in pogost bus.
Vrhnika: žal samo bus.
Kamnik oziroma ta smer: vlak, avtobus
Kranj: bus in vlak, vendar je železniška postaja malo od rok.
Notranje Gorice: LPP in vlak.

Kamorkoli bos sla , ti no posteno zal , da nisi v Ljubljani. Zastoji, ovinki, izguba casa..Nazadnje bos v svoje enosobno stanovanje hodila samo se spat.

New Report

Close