Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Beden Telekom

Beden Telekom

Imam starejsi telefon (ne ta iz katerega pisem), pa spet ne tako star. Ima pa povezavo 3g. Ampak zdaj ze nekaj dni steka, vsakic ko ga nekaj casa ne uporabljam ne dela net. Danes pa sploh ne. Pa ce je povezava 3g je 3g, dela bolj pocasi. No meni sploh ne dela.
Pa probam vklopit LTE pa dobim sms, da moram zamenjat sim kartico, ker imam staro. Ampak kartice ne smem zamenjat jaz, ker je narocnina na mamino ime, telefon sem dobila za roj.dan. Mama pa je bolna in ne more hodit okoli.
Ni problema, bi uporabljala 3g kot do zdaj. Pa NE DELA.
Bi rada delila GB, da bi lahko na telefonu brez narocnine uporabljala net, pa ne morem, ker narocnina ne podpira delitev gb.
Pa hudica nismo vsi miljonarji!!!

Približno 2 meseca nazaj mi ni delal internet na prenosniku in tablici, danes ne dela na prenosniku in telefonu.
Se že prav norčujejo iz ljudi.
Prejšnjič sm klicala pa so rekli, da vse zgleda ok, naj dam ven in nazaj not sim kartico. Tega nisem naredila. 20 minut po tem, ko sem klicala je normalno delalo. Prej pa cel dan nič.

Mislim, da ne smeš zamenjati sim kartice namesto mame?! Saj jo plačaš. In potem naj imamo njihove storitve in jih ne moremo uporabljati, plačevati pa moramo.

Ali pa, da bi vsaj dali kako obvestilo, da 3G ne obstaja več?!

Jaz jih niti klicat več ne mislim,ker vedno dobim odgovor ‘ne vidimo, da bi bilo kaj narobe’. Pa saj morajo oni vzdrževati storitve in nuditi podporo, zato so tam.

Ma meni ze od 10h zjutraj ne dela. Se vceraj po polnoci je delalo normalno, danes pa ze od zjutraj ne. Pa se normalno poveze, kaze znakec za net kao, da dela, ampak ne dela. Pa vem, da nisem edina. Od kolegice sosolka je imela probleme ze od samega nakupa. Je sla po slabem letu na A1. Tukaj sem pa tudi veckrat brala, da so imajo/te probleme s telekomom.

nova
Uredništvo priporoča

Ma meni ze od 10h zjutraj ne dela. Se vceraj po polnoci je delalo normalno, danes pa ze od zjutraj ne. Pa se normalno poveze, kaze znakec za net kao, da dela, ampak ne dela. Pa vem, da nisem edina. Od kolegice sosolka je imela probleme ze od samega nakupa. Je sla po slabem letu na A1. Tukaj sem pa tudi veckrat brala, da so imajo/te probleme s telekomom.
[/quote]
Saj tudi A1 ni nič boljši, vsi operaterji so isti k…

Kot vem, SIM kartico pošljejo na dom, ni treba zato v telekomov center. Lahko pa spremeniš paket, da boš lahko delila podatke. Je pa logično, da mora vse urejati naročnik, ne more kar nekdo drug namesto njega. Na ta način so se pri operaterjih dogajale zlorabe. Vnuk je na babičino naročnino kupil drag telefon, babica pa ga je morala z nizko penzijo odplačevati. Je kar prav, da so vsi operaterji zaostrili. Se da pa veliko stvari urejati preko telefona ali pa če jim pišeš.


Saj tudi A1 ni nič boljši, vsi operaterji so isti k…
[/quote]

Kako je lahko isto? Danes telekomov internet že cel dan ne dela. Vmes je delal 10min zdaj pa spet ne. Ko bi vsaj dali kakšno obvestilo. Lenobe lene, če jih kdo ne nahruli po telefonu itak ne naredijo nič. Banda kradljiva.

Kot vem, SIM kartico pošljejo na dom, ni treba zato v telekomov center. Lahko pa spremeniš paket, da boš lahko delila podatke. Je pa logično, da mora vse urejati naročnik, ne more kar nekdo drug namesto njega. Na ta način so se pri operaterjih dogajale zlorabe. Vnuk je na babičino naročnino kupil drag telefon, babica pa ga je morala z nizko penzijo odplačevati. Je kar prav, da so vsi operaterji zaostrili. Se da pa veliko stvari urejati preko telefona ali pa če jim pišeš.
[/quote]

To je še bolj čudno. Če naročiš na dom še lažje lahko naroči nekdo drug v imenu naročnika.

To je še bolj čudno. Če naročiš na dom še lažje lahko naroči nekdo drug v imenu naročnika.
[/quote]

Naročnik mora podpisati zahtevek in podpise preverjajo. Pošiljko mora prevzeti naročnik ali pa nekdo, ki ga pooblasti. Imajo pa vsi operaterji približno enaka pravila.

Naročnik mora podpisati zahtevek in podpise preverjajo. Pošiljko mora prevzeti naročnik ali pa nekdo, ki ga pooblasti. Imajo pa vsi operaterji približno enaka pravila.
[/quote]

Kako podpišeš, če je obrazec elektronski? Na spletu izpolneš obrazec in oddaš preko njihove spletne streni. Se ročno ne moreš podpisat.
Ravno tako bi šel lahko s pooblastilom na telekomov center… ?

Kako je lahko isto? Danes telekomov internet že cel dan ne dela. Vmes je delal 10min zdaj pa spet ne. Ko bi vsaj dali kakšno obvestilo. Lenobe lene, če jih kdo ne nahruli po telefonu itak ne naredijo nič. Banda kradljiva.
[/quote]

Jaz pa se čudim, da ljudje vztrajate pri nekem operaterju, če ste tako nezadovoljni z njim. Šimfate na polno, a se ga držite kot klop. Saj ni samo en ponudnik na trgu, pa naj gre to za Telekom, A1, Telemach. Kot bi mi vsak dan v Merkatorju prodali plesniv kruh, jaz pa bi se vsakodnevno pritoževala, a ga še vedno kupovala tam in ne v sosednjem Šparu na primer.

Jaz pa se čudim, da ljudje vztrajate pri nekem operaterju, če ste tako nezadovoljni z njim. Šimfate na polno, a se ga držite kot klop. Saj ni samo en ponudnik na trgu, pa naj gre to za Telekom, A1, Telemach. Kot bi mi vsak dan v Merkatorju prodali plesniv kruh, jaz pa bi se vsakodnevno pritoževala, a ga še vedno kupovala tam in ne v sosednjem Šparu na primer.
[/quote]

Jaz recimo ne morem kar zamenjat ponudnika, ker nisem redno zaposlena in bi tako ali tako za novo naročnino rabila poroka. Predplačniški telefon imam ampak je to mal drago za internet. Samo 1GB zakupa prenosa podatkov je 7 eur, porabiš pa dejansko lahko v enem dnevu. Imam naročnino na računalniku ampak ne dela danes.
Kot pa pravijo ninič boljše pri drugih ponudnikih.

Mislim, vidim, da niti osnove poslovanja nekaterim niso jasna. Prvic, menjaj telefon. Operater ni kriv, da je telefon pac prestar in ja, dolocene stvari scasoma ne delujejo vec dobro. Najlazje je pa jamrat.

Moja izkusnja je pa cist ok. Narocila sem za mami telefon, po telefonu. Povedala njen rojstni datum in davcno. Prevzeti pa v njenem imenu nisem mogla. TNT ni mi zelel dati telefona v roke. Mami pa je v domu. Kaj zdaj? Ja dogovorila sem se, da je TNT dostavil mami v dom. Me je svetovalka na telefonu opozorila, da le narocnik lahko prevzame. Tam je od mami zahteval dokument in podpis. Pa je slo. Ker v Telekomov center je pa res ne morem kar na postelji odpeljat. Tudi svoj telefon sem zamenjala za boljsega. Pa menjam res, ko je ze ves obslajsan. Za 3 eur na mesec. In to LTE. Lepo prosim. Dva kofeta na mesec. Ne razumem teh javnih gonj cez razna podjetja. Hkrati pa nihce ne vidi mimo svojega pragu.
Moz ima pri A1 pa zanj SIM nisem mogla prevzeti, sam pa je prevoznik in znotraj delovnika ne uspe priti. Tako Telekom kot A1 sta zahtevala notarsko overjeno pooblastilo. Kar je prav. Da vem, da ne more kdo zame kaj zahtevati. Zlorab je ze tako prevec.

Tako da, avtor/ica posodobi si telefon. Ko sem jaz v treh letih prvic telefon resetirala… Je bil kot nov. Nic vec pocasen, vse je delalo odlicno… Pac se zapaca z nepotrebnimo stvarmi.

Za vse tezave pa res ne moremo krivde takoj iskati drugje… In o tem se javno jamrati in lincati.

Kot je en napisal.. Nihce te ne sili biti pri kjer si. Svoboden trg…

Eni nimajo za nov telefon. Bo šlo?
Posodobiti telefon je pa drugo. Ha. Jaz sem svojega posodobila (posodobitev programske opreme) in takrat so se težave šele začele. Več let nisem posodabljala NIČ, ne aplikacij, ne telefona pa je delal več let kot nov. Potem pa posodobim in začne vse štekat.
Tukaj prosit za pomoč …
A ni včasih tudi telekom tukaj odgovarjal? Kje so zdaj? Ajde zrihtajte te izpade.
Še par let nazaj sem uporabljala, hahahaha, windowse95, bp, internet je delal samo malo bolj počasi, ampak delal je. Posodobitev sploh ni bilo, ker je bil tako star. Tako da ne trobite, da stare stvari ne delajo. Operaterji samo želijo, da vsake 2 leti kupimo vse novo. Verjetno imajo kar avtomatično nastavljeno, da vse kar imajo uporabniki starejše od 2 let prihaja do izpadov, da bi kupili novo.

Kako je lahko isto? Danes telekomov internet že cel dan ne dela. Vmes je delal 10min zdaj pa spet ne. Ko bi vsaj dali kakšno obvestilo. Lenobe lene, če jih kdo ne nahruli po telefonu itak ne naredijo nič. Banda kradljiva.
[/quote]

Ja kako neki… Danes ne dela Telekom, zadnjič ni A1, drugič ne bo Telemach itd… Pa ne govorim kar nekaj na pamet, ker imamo vse v širši družini in vem, da imamo vsi iste probleme.

Ja star, manj zmogljiv telefon pa nove posodobitve ne pasejo skupaj. Ce hoces, da bo, kot je bilo, naredi downgrade. Tako smo mi resili tablico. Po posodobitvi stekala… Telefon prenese za kako leto posodobitev, pol pa konec. Mislim ni operater tisti, ki hoce da menjate na dve let, proizvajalec je v prvi vrsti. Zdej skor vse naprave tega sveta delujejo do poteka garancije, ostalo je sreca. Sicer pa telefoni zdaj niso vec tak dragi. No, odvisno od zahtev. Cena je relativen pojem. Jaz sicer mam zdle telekom, ker sem naletel na dobro akcijo zarad otvoritve nekega centra. Poprej pa vsi drugi. Menjam na dve leti. Vseen mi je kter. Sledim akcijam. Ce se le da brez vezav. No tokrat sm mel sreco. Grem kadar mi pase. Dela pa bp. To loh recem.

Ja kako preklicat te posodobitve, ki so bile narejene? Kaj je downgrade :/ ? Naredila sem samo 2 posodobitvi, pa mislim, da niso ravno nove, ker mi javlja, da so še nove in nove na voljo. Bolj kot to imam občutek, da je bilo res nekaj pri telekomu narobe. Po naklučju sem poguglala in našla, da so imeli 11.7 med 00:01 in 05:00 nadgradnje sistema oziroma neka dela. Ampak delalo pa ni še cel dan. Proti večeru je bilo še vedno bolj “dela, ne dela, dela, ne dela…” . Probleme sem imela pa samo na naročniških napravah, na predplačniških delalo normalno.
Imam pa predplačniški čisto nov telefon, ki tudi že javlja, da je na voljo posodobitev, pa zdaj sploh ne vem ali na posodabljam?

Jaz sem avtorica te teme.
Resno bi prosila za pomoc. Se zdaj mi ne dela net na prenosniku.
1. Ugotovila sem, da imam sim kartico – na pakungi kjer sem jo dobila so podatki – USIM in stevilka, potem pa spodaj UMTS. Ali ima to kaj veze?
2. Torej sim kartica je obicajna. Ampak na spletni strani telekoma pri podatkih NOVIH prenosnikov, ki uporabljajo sim kartice, pise da delujejo z obicajno sim kartico.
Nikjer ne pise da umts ne bi vec deloval. Pa saj LTE gre bolj za pametne naprave, ne prenosnike?
Ne vem, ce pa kaj ne deluje ali ne deluje vec pa bi bilo fer, da telekom objavi kako obvestilo.
Jaz se na te stvari ne spoznam. Ko jih klicem pa mi nikoli ne znajo pomagat niti oni.

New Report

Close