Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek punce, nosite plisirna krila

punce, nosite plisirna krila

kje ste ga kupile, so vam všeč, katerim postavam pašejo

Imam jih par se iz osnovne in srednje, sem suha in mi pasejo, a jih nimam kam oblect.
Si pa ogledujem zdaj eno plisirano oblekico, tako lahko, poletno.

Joj, kupila enega samega samcatega in ne ne ne…imam preveč oblin za tako krilo, da ne izpade nek del šotora ali kot ruska babuška:):):)
Vidim na kolegicah, ki so zelo suhe in visoke, da jim pa ta model krila paše, ker jih malce popolni.

Hmmmm… koliko punc pa je sploh na MON-u?!?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Oh Desi, ko pa katera napiše “Ej fantje” je pa vse ok:):):)

Pa dobro… punca ima izvor v italijanske besede pulcella, ki oznacuje devisko, nedolzno dekle, tako da… Fant na drugi strani pa ima povsem drug izvor, sicer tudi romanski in sicer iz besede infant. In kar nas tu ni infantilnih, zagotovo pademo v skupino infant terrible. Medtem ko nekako dvomim, da je tu naokoli kaj dosti (pa magari starih) devick. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne kompliciraj kjer ni potrebe;) Povej, če tvoja draga nosi takšna krila, kje jih nabavlja…kar sprašuje avtorica:)

Pri vsaki butasti temi je v prvi objavi slikica, tu je pa ni. 🙄 Sem morala prav poguglat, kakšno krilo je to.
Ne nosim plisiranih kril, ker mi niso všeč, pa še premajhna sem in bi izgledala kot stara mamca. Raje nosim minike.

Mam 2 – eno precej dolgo, bolj fino, ki sem ga dala delat v eni štacuni, ki je bila na dvorišču Čopove (ne vem če je še), pa eno malce čez kolena, pikasto, veselo, poletno.

Jaz sem tudi punca.Plisirano krilo nosim pozimi, tisto črno s čipkami, čez pa črn srebrnkasto svetleč pulover.Visoke škornje in roza marelične barve Tom Tailor bundo.
Sem prav šik punca in marsikateri sošolec pogleda za mano.
Ja, stare šolske simpatije nikoli ne zamrejo….haha
Pa lep dan vsem!

Ne kompliciraj kjer ni potrebe;) Povej, če tvoja draga nosi takšna krila, kje jih nabavlja…kar sprašuje avtorica:)
[/quote]

Ne, ne povem. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Jaz sem nedolžna. Nikomur nič nočem. Preveč dvomiš …… 😊

TV voditeljica Ota Roš prav ponazarja nedolžnost, milino, radoživost, ona je prava pupa v pravem smislu te besede.

TV voditeljica Ota Roš prav ponazarja nedolžnost, milino, radoživost, ona je prava pupa v pravem smislu te besede.
[/quote]

Zal ne poznam.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Jaz sem nedolžna. Nikomur nič nočem. Preveč dvomiš …… 😊
[/quote]

Dvomim o tem. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Na monu ni punc blesavo multinično avtorše, na monu so le babe, stare babe.😁

Ma, bi te plisirala do onemoglosti.

Ma, bi te plisirala do onemoglosti.
[/quote]

Kja bi ti? Stara baba se lahko izkaže edino še za šporhetom, če pa še za tam ni, potem pa tako ni za nič.😁

Kja bi ti? Stara baba se lahko izkaže edino še za šporhetom, če pa še za tam ni, potem pa tako ni za nič.😁
[/quote]

Z likalnikom bi te plisirala – imam takega posebnega za pol plešaste pobarvane glave.

TV voditeljica Ota Roš prav ponazarja nedolžnost, milino, radoživost, ona je prava pupa v pravem smislu te besede.
[/quote]

Res je prava lepotica v modrem pliseju kot Princeska iz pravljice.

Eden od kosov, ki paše samo na hodeče anoreksične obešalnike na modnih pistah. Na ulici je res pasalo samo eni, vse ostalo je kr nekaj. Večina si ne naredi usluge.

Točno tako.
Samo nekaj mi ni jasno?
A si ti zašel ali kaj točno te zadržuje tukaj gor, namesto da bi preganjal mlade mične gospodične?
Se jih bojiš?

Verjetno, sem to bila jaz. 👗👠👜👒

Ni ga hujšega kot majica ali kakršnokoli krilo na ženski, ki je brez oblin. Kot bi oblekel 10 letno deklico.

Imam tole in se par podobnih. Nosim z enostavno enobarvno oprijeto majcko in nizkimi sandali. Eden ljubsih poletnih outfitov. Sem pa 171/57, v tem sem si vsec in udobno mi je.
Lp
https://www.dress-for-less.se/tommy-hilfiger-pleated-skirt-4385555-1 

New Report

Close