Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes v Hoferju v Šenčurju okrog 14.30 ure prassica brez rokavic šarila po pecivu!!!

Danes v Hoferju v Šenčurju okrog 14.30 ure prassica brez rokavic šarila po pecivu!!!

Ena prassica, drugače ne morem reči, ki je “pozabila” masko, in si je pred nos tiščala vrečko za nabiranje sadja, potem še rokavic ni dala gor, ko je nabirala rogljičke!!! Prassica je z golimi rokami, s katerimi se je prej lahko dotikala riti in smrkavega nosu, nabirala rogljičke, potem pa še drugo pecivo!!!

HOFER, KAKO LAHKO DOPUŠČATE TAKE KUPCE IN IMATE VSE OSTALE, KI SKRBIMO ZA HIGIENO, ZA NORCA???

Mene Hofer v Šenčurju ne bo več videl. Bog ve, koliko takih prassic tam šari z umazanimi tacami po pecivu in kruhu!!! FUUUUUJ!!!

zakaj nisi krule ubila ob tem, ko si jo opazovala?
Krula je ubijala SLO narod !!!

Ne zajebavaj.
Gledala sem jo grdo in direktno v oči, sem mislila, da ji bo vsaj malo nerodno, ne, ampak ji ni bilo niti slučajno. Brez vsake zadrege je z golo roko pretipavala pecivo, preden se je odločila, katerega bo vzela. Saj zdaj mi je žal, zakaj je nisem tam nadrla pred vsemi. Po drugi strani pa vsaj vem, kakšen folk zahaja v ta Hofer (za druge Hofer trgovine ne vem). In zato me v šenčurskem ne bo nikoli več, se mi je zagnusil.

nova
Uredništvo priporoča

Ne zajebavaj.
Gledala sem jo grdo in direktno v oči, sem mislila, da ji bo vsaj malo nerodno, ne, ampak ji ni bilo niti slučajno. Brez vsake zadrege je z golo roko pretipavala pecivo, preden se je odločila, katerega bo vzela. Saj zdaj mi je žal, zakaj je nisem tam nadrla pred vsemi. Po drugi strani pa vsaj vem, kakšen folk zahaja v ta Hofer (za druge Hofer trgovine ne vem). In zato me v šenčurskem ne bo nikoli več, se mi je zagnusil.
[/quote]

Sigurno si fasala korono. Ker nihče normalen ne piše tule gor cele romane, v reali je pa tiho kot rit.
Na zdravje!

Ma ja, včearj bil na kofetu v Podzemlju, natakarica in natakr sta božala cucka od očitnih prijateljev, ona si je šla parklje umit, on pa malo bluzil okoli in potem šel strežt naprej, ker ni meni dajal tisteag kozarca, ampak prijateljem s cuckom, sem bil tiho.😁 Skratka, lahko stokrat maske predpišejo, nič ne pomaga, ljudje so zamzki.

Sigurno si fasala korono. Ker nihče normalen ne piše tule gor cele romane, v reali je pa tiho kot rit.
Na zdravje!
[/quote]

Ne, nisem fasala korone in peciva se nisem niti dotaknila. Mi še na misel ni prišlo, da bi za to packo karkoli vzela.
Sem bila pa šokirana, ker do danes še nikoli nisem naletela na kakšno tako babo, ki se poserje na vse higienske ukrepe in poskrbi samo za svojo rit.

To je nehigiensko in ZELO NEODGOVORNO OD DISKONTARJA

Treba zahtevat od diskonarjev, da ONI napakirajo te napečene stvari po vrečkah ( papirnatih), v različnih količinah. Pa kruh tudi. Jebat ga – je treba. Ali pa samo eden da zrvaen stoji in take kretene opozarja. Magari varnostik- če so jih včasih najemal za šetkanje po trgovini, bodo morali pa najet še enega za varovanje pred takimi nagraužneži pred nepakiranimi živili.

Če ne ne bomo hodili več to kupovat.

Pa pravilo bi moralo biti: nič več samopostrežnega in nespakiranega v tem času.

Lidl že že ima tiste posebne košarice s spakiranim tam napečenim, naprimer po 4 kajzerice. Na jpa še napečeno pecivo in ostali kruh vsi pakirajo!

Tudi na Petrolu imajo pecivo, ki je pakirano v vrečkico, lepo vsak kos posebej pakiran. Tudi diskonti, kjer prodajalci ne strežejo, bi morali storiti enako. Sploh v teh časih!

Zato se pač ne hod v skladišča v soping. Obstajajo trgovine ki ti ga postrežejo.

je Spar drugačen? Isti sistem kot Hofer in LIdl!

Se pa strinjam, da bi v teh časih morali imeti vsi pakirane stvari!

Kaj zdaj tj ropotaš, si bila zraven, pa bi ji rekla. Jaz bi ji, zato se ne repenči, ker si v resnici rit.

Ne zajebavaj.
Gledala sem jo grdo in direktno v oči, sem mislila, da ji bo vsaj malo nerodno, ne, ampak ji ni bilo niti slučajno. Brez vsake zadrege je z golo roko pretipavala pecivo, preden se je odločila, katerega bo vzela. Saj zdaj mi je žal, zakaj je nisem tam nadrla pred vsemi. Po drugi strani pa vsaj vem, kakšen folk zahaja v ta Hofer (za druge Hofer trgovine ne vem). In zato me v šenčurskem ne bo nikoli več, se mi je zagnusil.
[/quote]

Samo upaš lahko, da tale packa ne bo hodila tudi v tiste trgovine, ki jih boš v bodoče obiskovala. Tam boš mogoče zgrešila za par minut in ne boš videla kaj počne.
Stara, takoj bi ji morala povedati svoje. Sedaj je prepozno, da se jeziš na trgovino. :-)))


Danes na Vrhniki podobno. Ne več tako mlada mamica z dojenčkom v slingu in dvema malčkom, VSI brez mask. Mati izbirala vsevprek, tamala dva sta imela veselico po celi stacuni. Ko je videla očitajoče poglede ostalih nakupovalcev si je navlekla neko rutko prek ust. Ziher ena trapa ki misli da je virus ena sama zarota in izpostavlja se lastne otroke. Celo dojenčka!
Trgovke je pa niti registrirale niso, valjda, saj jih je premalo. Ena se ubija na blagajni, druga šiba filat police. Glede na brezbrižnost folka bi lahko spet postavili enega mladca pred vhod da bi malo kontroliral folk.

Ne zajebavaj.
Gledala sem jo grdo in direktno v oči, sem mislila, da ji bo vsaj malo nerodno, ne, ampak ji ni bilo niti slučajno. Brez vsake zadrege je z golo roko pretipavala pecivo, preden se je odločila, katerega bo vzela. Saj zdaj mi je žal, zakaj je nisem tam nadrla pred vsemi. Po drugi strani pa vsaj vem, kakšen folk zahaja v ta Hofer (za druge Hofer trgovine ne vem). In zato me v šenčurskem ne bo nikoli več, se mi je zagnusil.
[/quote]

Daj nehaj no. A misliš, da v drugih trgovinah pa ni takih ljudi? Jaz ne razumem, kako lahko sploh kupujete tiste pekovske izdelke v Hoferju, kadarkoli, ne samo sedaj zaradi korone. Ker prav gotovo se v vsakem Hoferju in prav vsak dan dobi kaka budala, ki šari po tistem kruhu brez rokavic in opranih rok. Meni ste budale vsi, ki tam kupujete kruh in nič manj prassci kot tale, ki jo ti opisuješ, če prostovoljno to kupujete in jeste. Meni je Hofer fajn trgovina, kupim marsikaj, a tistih izdelkov nikoli. Po kruh grem vedno drugam ali pa ga spečem sama.

Povsod je tako.
Glavno da ima masko in roke vtika v zelenjavo in sadje.
Z masko je vse dovoljeno.
Saj to pišemo že vse skozi.
Ni avtorca nič novega opazila.

Še nekaj sem danes videla.
Nikoli poprej. Kihnil je v kljuko vhodnih vrat.
Odpirajte vrata s komolci ali robčki.

Fak ej ste vi eni pametnjakoviči. Kot da je dovolj prodajalk, da bojo morale zdaj še po 4 žemlje pakirat. Naj se zaposli potem še kakšno prodajalko!! Ne vem, sicer pa lahko ti prideš pakirat po 4 žemlje. Drugače pa če prodajalka vidi, da šarijo z golo roko po pekarni, stranko opozori. Ne more pa tam 7 ur viset in opozarjat te gnoje, ker ima še drugo delo.
Nikoli vam nič ni prav.

Kk ste živčni ljudje zato pa tudi meni ni do dopusta v slo raje delam.

Uh, kolikokrat sem že videla tako početje, že dooolgo pred corono. Zakaj bi sedaj ljudje spremenili navade, če jim ni treba? Saj lahko pred vsemi z golimi rokami stisnejo vsak kos žemlje, pa jim ne bo upal nihče nič reči. Zato pa lahko to počnejo, ker smo riti! Tako bi moral varnostnik pospremiti k blagajni, pa naj plača vse žemlje, ki so v posodi!
Ampak videla sem že hujše stvari: natakarico, ki si je, med tem ko je stregla, z golo roko brisala smrkav nos in kašljala v zrak zraven gostov. V tak lokal ne stopim več, pa tudi če bo korona popolnoma izkoreninjena. Ker je nagravžno! Eni osnovni higienski standardi pa le morajo biti! Da pa ne bom krivična, večina natakarjev in natakaric deluje zelo čisto in se drži navodil.
Po moje tisti, ki kašljajo in kihajo v ljudi, si ne umivajo rok in z njimi pretipavajo hrano, tega ne delajo z namenom, da bi koga okužili. Verjetno sploh ne pomislijo, kaj hudega lahko naredijo nekomu, ki se npr bori z rakom, ima ostarele starše, za katere mora skrbeti in podobno.
Edina rešitev je, da takim ljudem jasno in naglas povemo svoje. Če bi vsi tako delali, namesto da se razburjamo po forumih, bi bilo takega obnašanja manj.
Zato pozivam vse, ki so se kdaj koli uprli takemu sebičnemu obnašanju, da delijo z nami svoje izkušnje in povedo, kaj se je dogajalo, kako so reagirali in kakšen je bil izid. Je tukaj kdo tak, ki si je opogumil in npr. glasno prosil nekoga, naj da roko pred usta, ko kašlja, ne da ga je samo grdo gledal. Da ne bo pomote: tudi meni je to zelo težko narediti, tako smo vzgojeni. Ampak pogum velja!

Meni se zdi popolnoma normalno, da vsako kajzerico ki jo vržem v vrečko pregnetem oz. vsaj stisnem z roko, da vidim koliko je suha…pač starih žemljic in kruha pa ne bomo kupoval…

Pri kliničnem centru. Prodajalka brez maske kihnila v izdelke na polici.

Jaz pa ne štekam v čem je fora teh rokavic v Hoferju, ljudje jih dajo na roko, potem pa itak se dodaknejo vse kar je tam okrog, odpirajo tiste zadeve na rokavice dobijo polno bakterij ali virusov potem gredo pa še s to rokavico z roko notri po pecivo in okužijo še vse, od znotraj. Ali ni bolje odpreti z razkužena mi rokami pa vzeti prvo pecivo.


Tvoj besednjak pove o tebi več kot o osebi, ki jo opisuješ. Pizdakanje na forumu ne pomaga. Jezik je treba stegnit na “kraju zličina” in ne na forumu.

Res je – praviloma ročke ne bi smel prijeti z rokavico, s katero isto šarijo potem noter med napečeno robo. Na ročki je ful svinjarije 🙂

Pakirat bi morali trgovci to robo, ni dvoma. Iz higienskega razloga sedaj v času teh virusnih norenj ni higiensko, da si kupci sami moramo to ven streči. Preveč se prenaša noter na napečeno s tem nešrestanim poseganjem noter, odpiranjem.

Res je – praviloma ročke ne bi smel prijeti z rokavico, s katero isto šarijo potem noter med napečeno robo. Na ročki je ful svinjarije 🙂

Pakirat bi morali trgovci to robo, ni dvoma. Iz higienskega razloga sedaj v času teh virusnih norenj ni higiensko, da si kupci sami moramo to ven streči. Preveč se prenaša noter na napečeno s tem nešrestanim poseganjem noter, odpiranjem.
[/quote]

Ma kaj pa, če kar ukinejo samopostrežno pekarno? … Pečite si doma ali kupite pakiran kruh v plastiki.

Ne zajebavaj.
Gledala sem jo grdo in direktno v oči, sem mislila, da ji bo vsaj malo nerodno, ne, ampak ji ni bilo niti slučajno. Brez vsake zadrege je z golo roko pretipavala pecivo, preden se je odločila, katerega bo vzela. Saj zdaj mi je žal, zakaj je nisem tam nadrla pred vsemi. Po drugi strani pa vsaj vem, kakšen folk zahaja v ta Hofer (za druge Hofer trgovine ne vem). In zato me v šenčurskem ne bo nikoli več, se mi je zagnusil.
[/quote]

Taki ste najbolj smešni. Tule na forumu se boš skoraj razpočila, da bi tam na licu mesta kaj rekla pa ne…..

New Report

Close