Starševski čvek

Nočni napad na Jelinčičevo hišo s steklenicami motornega olja

Default avatar
Viharni smrduhi je napisal/a:
Zarukano škodljivo golazen vas bo kamlu prizemljilo. Zgodovina se vedno znova nujno ponavlja zaradi zabitosti in razbrzdanosti črede.
Default avatar
viharni jezdec je napisal/a:
Kaj pa ste vi kakšna elita, da vas ne bo prizemljilo? Kakšna nedotakljiva ste vi čreda? Skupaj z Jelinčičem boste propadli. Samo internet se vam ugasne, pa ste gotovi. Ne bo več smisla življenja.
Default avatar
Viharni smrduhi je napisal/a:
Jp, multinično moteno, boš mislilo, če boš kdaj imelo s čim, do takrat pa le noriš....
Default avatar
Boste vi, ščurki ničvredni, noreli v agoniji, ko preide deratizacija nad vas. Nič skrbet. Ne bo več dolgo vaša zblojenost gnojila po planetu.
Default avatar
kaj pa je napisal/a:
ja bi blo....Najprej posnetek, potem pa akcija..... narod spregledal.
Default avatar
kaj pa je napisal/a:
ja bi blo....Najprej posnetek, potem pa akcija..... narod spregledal.
Default avatar
Milči ljudje vedo, da si Milči. 😁
Default avatar
Schtefan je napisal/a:

To je GLUP narod naredil...
Default avatar
ima še kaj otrok je napisal/a:
Pri 13 letih po moje nismo še ravno skoraj odrasli, vsekakor pa nihče od teh ni star 'nekaj let'.

Zelo zaskrbljujoče je tole, če je to, kar je Jelinćić napisal na svoji facebook strani, citiram:

''Danes sem govoril z znanci pri francoski CRS. Povedali so mi, da je sistem napada na mojo hišo poznan pri tej službi. Gre za sistem da se v okna vrže steklenice z motornim oljem, ki se po razbitju razlije po prostoru, nato pa se vrže še manjša molotovka, ki povzroči hiter in neobvladljiv požar. Neskončna sreča je bila, da levim teroristom ni uspelo razbiti oken, drugače bi lahko na pogorišču našli tudi dve zogleneli trupli.''
czas zaorać socjalizm
Default avatar
kaj pa je napisal/a:
A ni čudno, da vedno nekdo 'razmišlja' na tak način. Kaj pa, če si ti pedofil? Razmišljam pač...
czas zaorać socjalizm
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
A molotovke so pa doma pozabili:-D Dec se je namenil goljufat zavarovalnico. Zdaj bi pa pa rad izpadel revež.
Ni je bolj trajne stvari, kot so začasne rešitve.
Default avatar
wd40 je napisal/a:
Nekoga ne moreš kar tako obtožiti zavarovalniške goljufije brez dokazov. Moj kolegialni nasvet. Drugače pa je lahko to motorno olje mišljeno kot opozorilo. Kot grožnja.
Default avatar
antilopa je napisal/a:
Ga ne obtožujem, razmišljam. Grožnja... čigava? Grožnje so z nekim namenom. Kaj naj bi z njimi dosegli. Dec je svoje odbrenkal. Tole bo isto kot s Kacinovimi bananami.
Default avatar
wd40 je napisal/a:
On VELIKO ve, brez skrbi. O marsikom.
Default avatar
antilopa je napisal/a:
Seveda ne.
Zabrisati sled in preusmeriti pozornost.
To je samo dokaz, da je od zadaj boj za bajto..le kdo koga?
Default avatar
antilopa je napisal/a:
Če bi pa Jelinćić branil sebe, hčerko in objekt in posledično iz kulle proti napadalcem oddal nekaj strelov, bi ga seveda zopet (kot leta '91) razorožili, če bi pa koga pri tem še zadel, bi končal za zapahi kot tisti tip iz Vurberka, ki je streljal na napadalce na sina in imovino.

Zakonodajo je potrebno spremeniti in Zmagu omogočiti, da zakonito v silobranu odda strele iz kulle.
czas zaorać socjalizm
Default avatar
tole je nevarna igra je napisal/a:
Ima preveč da se ne bi sekiral tudi če mu jo bivša pobaše. Je pa brihten, bo izkoristil vse kar bo lahko.
Default avatar
Pikulet je napisal/a:
Napad na fasado pa silobran:-D?
Default avatar
Napadalci so zbežali. "Bili so na kolesih" je dejal za TV Slo.