Starševski čvek

Nočni napad na Jelinčičevo hišo s steklenicami motornega olja

Default avatar

Pikulet

wd40 je napisal/a:
Saj pravim, potrebna je sprememba zakonodaje. Poleg tega pa - še recimo molotovka v rokah napadalcev, če je zgodba 'prvo se razbije stekla s steklenicami olja, nato met molotovke' resnična. Bi moral napadeni počakati, da faše molotovko v glavo ali lahko strelja prej?
И от перелеска до звезд
Высится белая рать
Default avatar

wd40

Pikulet je napisal/a:
Zmago je brihten bolj kot ves mon skupaj. Ve da mora samo malo megle naredit, in tudi ve zakaj. Ne verjamem da gre za napad in ne verjamem da gre za molotovke, dokler jih ne vidim. Pa še potem bom podvomil o tem kdo jih je naredil.
Ni je bolj trajne stvari, kot so začasne rešitve.
Default avatar

Formuja

Jelinčič v parlamentu = narod je glup
Default avatar

Kaj pa če

Kaj pa če so ga napadli tisti, ki so ga prej 'ljubili' - s tole svojo izjavo se je deloma ponorčeval iz svojega volilnega telesa, med njimi je verjetno bolj malo študentov, pa veliko brezposelnih in slabo situiranih, ki jim je v edini ponos, da so čistokrvni Slovenci.
Default avatar

kaj pa

Pikulet je napisal/a:
Glede na zgodovino gospoda (https://www.dnevnik.si/72503), mi tudi kaj takšnega pride na pamet.
Tvoje razmišljanje pa ne kaže na tvojo racionalnost.
Default avatar

Lubiana

Schtefan je napisal/a:
Kaj ce mu je Monika zrihtala? 😂
Default avatar

Łukasz Pedalski

Tip še ocenjuje 70.000 evrov škode, pa to mu en bosanec za jurja največ počisti.
Default avatar

viharni jezdec

Pikulet je napisal/a:
Glista, ti se se skrivaš, te še niso iz psihiatrije ujeli?
Default avatar

viharni jezdec

Łukasz Pedalski je napisal/a:
Bindek di glupi, zakaj si nazaj pod starim vzdevkom?
Default avatar

Jelenčič za precednika

Schtefan je napisal/a:
Fake News. To si je Jelenčič sam pošprical. Rabi procente, ker že na vodi čuti, da bodo kmalu nove volitve in da mu je odklenkalo.
Default avatar

zmago je

Zmago je še najmanj škodljiv. Naredi šov v parlamentu, v velikih vladnih krajah pa ne sodeluje (mogoče kaj malega kje), Slika

Okus za ženske tudi ima, je bil z Anno Fenninger Veith poročen, zdaj je pač že malo prestar :))))
Default avatar

zmago je

brezdelneži mu ne bodo denarja jemali

Slika

:))))))
Default avatar

Ski

zmago je je napisal/a:
Misliš avstrijsko smučarko? To bo pa pomota.
Sicer pa je z vsemi žaubami namazan.
Default avatar

Nova fasada z dobro izolacijo

Tale cirkusant in neuspešni baletnik mi je bil s svojo klovnovsko retoriko celo všeč. Ne političnem smislu ampak kot popestritev zategnjenih parlamentarcev, ki glumijo, da mislijo resno.
Potem, ko je začel javno jokati in stokati zaradi ločitve se mi je uprl. Saj sploh ni dec. Svojo dammo, mimogrede pol mlajšo od njega bi moral radodarno izplačati in ponosno odjahati v sončni zahod. Ne pa jokcat in stokcat po cajtengih kot stara tercialka.
Danes se je pa na 24URzvečer izkazal kot primitivec najnižjega ranga. Bitje, ne morem reči človek, brez vseh manir.
Vsak dan se vozim mimo njegove bajte. Že dolgo rabi novo fasado. Kaj mislite čemi služi ta res zelo slaba predstava?
Zmagec nagec, razočaral si me. Globoko.
Default avatar

zmago je

Ski je napisal/a:
Ja ma sta si kar podobni, se mi zdi :D
Default avatar

Tara_S

Pa da se vam da ukvarjati z enim takim brezveznjakom kot je Jelinčič....
Default avatar

Kdo pa s tabo

Tara_S je napisal/a:

S tabo se se psi ne ukvarjajo vec.
Default avatar

Tara_S

Kdo pa s tabo je napisal/a:
Hm... Saj se ti ni treba ukvarjati z mano. Meni je pomembmo to, da nisem brezveznjak in pokvarjenec kot Jelinčič (ali kot ti).

V nadajevanju ti pa ne bom več odgovarjala, kolikorkoli svoje gnusne notranje sovražnosti boš že zlil name v tej temi. V kakšni drugi temi se boš pa verjetno spet obesil name. :-S
Default avatar

sam fprašam

Bodo zavarovalnice izplačale odškodnino v višini 70k eur za škodo v višini 1k eur? Japajade? Zmago, Zmago?