Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pametovanje partnerja ob prometni nesreči

pametovanje partnerja ob prometni nesreči

Sem se zaletela, ni bilo fizičnih pošđkodb, le malo imam otolčen avto.
Partner me je “napizdil”, da ne znam vozti, ko sem ga klicala še vprašal ni kako sem. V glavnem sem razočarana, mu je po domače povedano le za “pleh”.
Potem mi je govoril, da ne znam vozit, da nej grem nazaj v avto šolo…
Kako je bilo pri vas? Ali kompliciram jaz, ker sem bila v šoku še od nesreče….?

Hehe…Ti si dobila mojega bivšega. isti patron. :-))

Ma eni so res težki. Od prjatelce tip je naredil totalke že pri xx avtih, jasno nikoli ni bil on kriv.
Ko se je pa ona naslonila na en količek v rikverc, je bila pa cela drama.
Tipi znajo biti včasih hecni 😉

nova
Uredništvo priporoča

to je standard😉 ne sekiraj se. Vsepovsod ista pesem.
Se huje je ce njegov avto bognedaj nazaj pripeljes s prasko ali pa” ruknjen”
Pred leti sem ga na brniku v garazni hisi spredaj res malo prtisnila..to je imel za povedat 🙄 kot da bi ga pol manjkalo.
A izogibam se njegove “krace dolge” kolikor se le da. Iz vsakega parkinga rit ven gleda, pa se sirok in nizek…
Ima pa navado moj avto jemat, sploh pozimi ker je na vse 4.
Pa mi ga je tudi ze pripeljal nazaj z udrtino. Samo, da to so bili pa drugi krivi… on ne. Kobajagi na parkingu. Ceprav se dones dvomim. Pa gumo mi je tudi nasekal..ceprav je potem okrivil mene kao da po plocnikih parkiravam…

Red flag. Halo? Jaz sem z avtom od mojega (cca 300 konjev) dobila enega v rit, tudi trznil ni za pleh, samo zame.

To niso nobeni dedci in ne iscite izgovorov zanje.

Ob nesreči pred firmo ko sem šla v službo (nič hujšega, en mi je v rit se nasadil) so se vsi sodelavci ki so šli mimo vstavili in leteli gledat če sem ok. Za avto noben ni mrdnil. Vam je pa normalno da partner ne mrdne kako ste in se obremenjuje s plehom? Ne ni normalno! Zakaj delite življenje z ljudmi ki vas ne marajo? Toliko o normalnih ljudeh v vezah. Kristus.
Kje pobirate te ljudi resno? Ker jaz v resnici ne poznam tako veliko čustvenih pohabljencev. To se prav na določenih mestih zbirajo? Očitno so priljubljeni, glede na to da tukaj nekatere mislijo da je to da prideš z lulčkom na svet pomeni da si totalen bebec brez minimalno empatije in kakršnih koli čustev do svoje partnerke.

Večkrat, ko sem ga podrsnila, bolj je bil navajen. Zdaj se sam še smeje. Težil ni nikoli, ker mu je valjda jasno: moj avto, moj strošek, moja stvar.

Lani pred velikonočnimi prazniki me je ena nasadila pred trgovino, ker me ni videla. Dam prvi konec zrihtat, za en teden je moj naredil totalko.
On meni ni nič rekel, ja ko sem videla avto sem bila srečna, da je živ in zdrav in da se ravno tisti dan ni peljal z “mojim” avtom, ker ne vem kaj bi bilo.
Ena šajba je ostala cela na avtu, bok avtomobila, streha….vse je bilo zveriženo.

Oba sva bila vesela, da po naklučju ravno takrat ni bil dojenček z nama v avtu.

Pri njemu sem prvo videla rešilca, avto z zdravnikom, policijo, gasilce, ki so šli mimo hiše in prvo sploh verjela nisem, da je z njim vse OK.

Še vedno nama je več vredno zdravje kot pa pleh.

Ko sem imel prometno, lažjo, je žena prvo vprašala po telefonu cela panična: “A si uredu?!” … ko je ona imela prometno, sem jo isto vprašal, samo ne panično. Še le nato avto. O avtu sploh nisem kompliciral nikoli. Vprašal sem jo samo, če je bila ona kriva? je rekla, da ne … potem sem jo vprašal, če sta vse izpolnili, da ne bosta kaj izpustili. Šel po njo, avto odpeljali in bil cel vesel, da ji ni bilo kaj.

pa saj je vsem jasno, da ženske ne znate voziti

Pri dveh malce večjih nesrečah, ki sem jih imela je prvo vprašal, če sem vredu in mi pomagal z nasveti (saj veste šok). No pri eni je še celo takoj prišel na kraj, da se je zmenil, ker se jaz nisem mogla.
Pri manjših, kjer povozim kak robnik, podrsam kam.. pa je vedno kak komentar v smislu, če kak robnik pustim cel 🙂 Ampak nikoli nič takega, da bi dobila občutek nespoštovanja. Sama vem, da prehitro reagiram in imam preveč dinamično vožnjo. Zato nič ne rečem, za marsikatero poškodbo avta bi lahko dobila še kak komentar več. 🙂

Zase komot potrdim, glede večine ženskih kolegic pa se s tabo ne morem strinjat.
Vem pa, da te ne bom mogla prepričat 😉

BTW: kje pa si kaj? Ti je že mal dolgčas postalo tle na monu?

Problem je ravno v tem, ker nisi malo zakomplicirala, da ga pripraviš… na šok.
Naslednjič, če se bo zgodilo ko pokličeš, mu poveš, da si zlomila noht. Ko bo vprašal kako si si zlomila noht, mu poveš, da si pobirala reg. tablico, ki je odpadla z avta. Ko vpraša, zakaj je reg. tablica odpadla, mu poveš, da si se zaletela. Lepo počasi… ne pa takoj in direktno, da si razbila njegovo igračo. :-)))

https://www.youtube.com/watch?v=IbL3NfWJUQs

Zase komot potrdim, glede večine ženskih kolegic pa se s tabo ne morem strinjat.
Vem pa, da te ne bom mogla prepričat 😉

BTW: kje pa si kaj? Ti je že mal dolgčas postalo tle na monu?
[/quote]

res mi je dolgčas ratalo 🙂

Ob nesreči pred firmo ko sem šla v službo (nič hujšega, en mi je v rit se nasadil) so se vsi sodelavci ki so šli mimo vstavili in leteli gledat če sem ok. Za avto noben ni mrdnil. Vam je pa normalno da partner ne mrdne kako ste in se obremenjuje s plehom? Ne ni normalno! Zakaj delite življenje z ljudmi ki vas ne marajo? Toliko o normalnih ljudeh v vezah. Kristus.
Kje pobirate te ljudi resno? Ker jaz v resnici ne poznam tako veliko čustvenih pohabljencev. To se prav na določenih mestih zbirajo? Očitno so priljubljeni, glede na to da tukaj nekatere mislijo da je to da prideš z lulčkom na svet pomeni da si totalen bebec brez minimalno empatije in kakršnih koli čustev do svoje partnerke.
[/quote]
Dej kake mas kje jih poberamo. A jaz sem vedla ko sm ga spoznala ko bom se naslonila na avto da bo popizdu.
A sem vedla da ko bo mi akumulator se spraznu da bo mene krivil da sem radijo pustila vzgan. Kar je laz ampak ker je on kupu akumulator bog ne daj da bi on bil kriv.starga je kupu.

moje sožalje, za tipa imaš kretena

res mi je dolgčas ratalo 🙂

sej men tud 🙂
[/quote]

Moj nič ne pametuje, je sočuten.

Ko se je v mene pred leti ali bolj tocno se v moji mladosti ena zaletela v mene in sem imela izposojen avto od oceta, sem itak bila cist fertik in objokana, pa je vedel kaj se je zgodilo ker sem domov poklicala.. in ko sem prisla mi je jezno in ocitajoce zabrusil Kaj si te delala

res mi je dolgčas ratalo 🙂
[/quote]
Pa sem lepo svetoval Mončiki, da te mal podoji.

On komplicira, ker mu je kot kaže avto bolj važn. Avto se vedno lahko popravi in deluje naprej normalno, važn da se ti nisi poškodovala

Ko sem avtomobil kupila (starega 3 leta) je res hodil vsak dan okol pa gledal če je kakšna praska na novo. No sedaj je to nehal početi ker ga je ravno on prvi opraskal :))
Sedaj če se pa kakšna nesreča naredi pa vedno samo “si poklicala policijo”?
Enkrat sem res imela orn karambol. Je prišel takoj na kraj nesreče preveriti če sem ok. Pa saj pleh se bo že porihtal.
Enim kmalu klikne da ni vse avto in da partnerko/partnerja rabijo. Eni pa…… Očitno delajo vse samo za pleh

Tvoj partner je običen Hepan. Midva bi na tem mestu zaključila. Samo ko je napihal sem bila besna, brez prometne, sicer pa sva oba imela nekaj incidentov, pri katerih bi se z malo več pozornosti lahko izognila poškodb na avtu. Zato pač imamo zavarovanja, ne?

Kot ženska mislim, da nekateri pač ne znajo reagirat ob takih zadevah. Po mojem ni mislil nič takega. Ko sem jaz njegovega razbila, samo zato ker ga nisem poslušala je sam reku da drugič ga naj poslušam in da če sem ok. Pleh je pleh

Kaj si pa kaj takega pojedel, da misliš, da si bolj sposoben od žensk?

New Report

Close