Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakvaj so 40letnice tako obupane

Zakvaj so 40letnice tako obupane

To te kar napada pa pošilja po več sporočil na dan, pa vsak drug dan bi nekam šla, pa ene bi se kr preselile k tebi, kdaj bo pa poroka, mislim a ste nore, kaj vas piči pri tej starosti, meni se nikamor ne mudi

Bijejo jim zadnje minute, da upecajo še zadnjo molzno kravo, ki jih bo še povohala in prenašala…
Če si hočeš dobro, jo uporabi in po uporabi zavr@zi!

To pa nimaš sreče. Jaz se sploh poročit ne mislim, živet tud ne pri kom, mislim zakaj že? Mi ne manjka nič. Skrbim sama zase, zaslužim dobro. Imam mlajšega ljubimca, ki je sicer tudi zelo dober prijatelj. Odnos kot mora bit, brez posesivnosti, ljubosumja, oba imava ogromno dela in nimava dosti časa in si zato ne utrujava.

nova
Uredništvo priporoča


Ja seveda, kar naenkrat imate vse iztrošene kobile mlajše ljubimce. Kot da obstaja toliko motencev, ki bi jih privlačile grde stare drolje. Kdo vam bo pa to verjel, no? Ta forum res vse sorte bedarij prenese.

Bojimo se ostat same na stara leta in lovimo zadnje moznosti za druzbo proti penziji.

Zveni odlično. Uživajta!

Pa ja, to se mladi kar mečejo za starimi zavoženimi suhimi vejami…jaoooo

Spet se je oglasil en scufan petelin :).


Malo si poglej razmerje med številom 20-letnic in 40-letnic na portalih za zmenke, pa ti bo hitro jasno, da pišeš bedarije. Mlade punce takoj najdejo frajerja, oguljena roba pa nikogar več ne zanima.


Malo si poglej razmerje med številom 20-letnic in 40-letnic na portalih za zmenke, pa ti bo hitro jasno, da pišeš bedarije. Mlade punce takoj najdejo frajerja, oguljena roba pa nikogar več ne zanima.
[/quote]Zanimivo.(samo v skočim v vajin dialog, pogovor).
Jaz ne rabim in nisem rabila na noben portal in imam 11 let mlajšega. 😋

Zanimivo.(samo v skočim v vajin dialog, pogovor).
Jaz ne rabim in nisem rabila na noben portal in imam 11 let mlajšega. 😋
[/quote]
Ste pač družina spačkov, si to hotela povedat?


Ste pač družina spačkov, si to hotela povedat?
[/quote]Se ne rabiš počutit ponižanega, ponižano.
Nisem hotela kogarkoli od vas užalit.
Razumem, da imate težave s spolnostjo, impotenco. Zato obstajajo doktorji.

Se ne rabiš počutit ponižanega, ponižano.
Nisem hotela kogarkoli od vas užalit.
Razumem, da imate težave s spolnostjo, impotenco. Zato obstajajo doktorji.
[/quote]
Ponižana si bolj ti, meni se fučka za mnenje ljudi iz izprijenih vez.


Ponižana si bolj ti, meni se fučka za mnenje ljudi iz izprijenih vez.
[/quote]Kolk se ti fučka se vidi kako te je zabrisal v luft moj komentar. 🤣
Želim ti nežen pristanek v reali.

Žal naletiš na same take. Bodi gospodar svojega življenja.
Vsiljivo žensko spoznaš takoj.
Tebi te intuicije primanjkuje.

Kolk se ti fučka se vidi kako te je zabrisal v luft moj komentar. 🤣
Želim ti nežen pristanek v reali.
[/quote]
Haha ma nemoj, ti očitno res živiš v prepričanju, da kogarkoli briga zate. Edina stvar, ki bo mene zdajle v luft zabrisala, je kofe.


Haha ma nemoj, ti očitno res živiš v prepričanju, da kogarkoli briga zate. Edina stvar, ki bo mene zdajle v luft zabrisala, je kofe.
[/quote]Odlično.

Samo to je naravnost fascinantno: na monu so večinoma ženske, ki so že davno odcvetele, ampak vse izgledajo vsaj 10 let mlajše in imajo 10 let mlajše jebače 🙂 Zakaj v realnem svetu tega še nisem nikoli videl? 🙂

ZAto, ker ko opaziš enga mladca z eno seksapilno milfo niti ne opaziš, da je ona starejša, zato.

V mon sanjah ja 🙂 Realnost pa je taka ,da poznam samo eno tako. Malo čez 40 in dol padeš že samo ko jo pogledaš. Vse ostalo pa že davno odcvetelo

Same stare suhe odcvetele veje 😂

Ko bi vsaj suhe bile 🙂

Dvomim, da je odvisno od starosti, bolj od karakterja. Ene bi to tud pri dvajsetih, nekatere morda nikoli.

Ehem, vsaj 15 let mlajše, lepo prosim!
;P

A ni fino če so vlažne:-)?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close