Starševski čvek

Ste kaj podarili svojemu otroku ob zaključku diplome?

Default avatar

nevedna mama

Kaj pa je sploh primerno kupit otroku ob dokončani diplomi? In v kolikem znesku? Hvala za nasvete!
Default avatar

se nam zdi primerno

Mi smo naši manjši avto.
Default avatar

Ygjnb

Ne vem kaj bi kupil, ker nisem starš, sam pa nisem dobil ničesar niti nisem nič pričakoval. Razen čestitk. :)

Je bila pa pogodba o zaposlitvi nekaj dni po zagovoru zato toliko večje darilo. :)
Default avatar

napish

Financirali smo počitnice, ki si jih je dolgo želela.
Default avatar

MagdalenaB

Vilo na Braču. Zato, ker smo mu omogočili, da je doštudiral pa naj ga še nagrajujemo. Bolano.
Default avatar

nevedna mama

MagdalenaB je napisal/a:
Naša punca si je sama plačala šolnino, in delala med študijem.
Default avatar

MagdalenaB

Tudi naš je delal, ampak hrano, stanovanje ipd., si pa prav gotovo ni plačeval iz študentskega dela. Smo zelo ponosni nanj, vendar pa kakršno koli nagrajevanje, ker je končal študij pa res ne pride v poštev. Finančno mu pomagamo mu pri nakupu stanovanja, kar je razumljivo. In to je to.
Default avatar

pri nas tako

Naš je zdaj pri 26 letih naredil doktorat in pridobil naziv - doktor znanosti s področja fizike.
Sva z možem zračunala, da nama je dolžan 300.000 €, za vsa ta leta, ko sva ga nesebično podpirala in mu stala ob strani.

Ob zaključku diplome pa sva mu obljubila, da mu obresti ne bova računala, tako da ni bil pod pritiskom, ko je nadaljeval proti doktoratu.
Default avatar

jasno da smo

Seveda smo nagradili.

Kaj smo kupili, pa ne bom pisala.
Default avatar

ni potrebno

Darila se dandanes dajejo za vsako priložnosti, ki to je ali ni. Mislim, da je diploma največ vredna za diplomanta in da je to njegovo darilo, ki je največ vredno. Mislim, da mu ni treba kvariti tega veselja s svojimi izpadi, da je treba diplomo še nagraditi.
Default avatar

Ygjnb

ni potrebno je napisal/a:
Točno tako. Smisel obdarovanja potem kar nekako zvodeni.
Default avatar

jaz sem dobila

Jaz sem dobila majhen šopek vrtnic, pa še to samo zato, ker mama ni prišla na podelitev diplome.
Default avatar

Mushroom

Jaz sem dobila prenosni računalnik za pisanje diplomske naloge, so pa ga uporabljali še moja sestra In fant.
Default avatar

Vagabund

Naš je zdaj šest let star in gre v šolo. Kaj mu bom kupil za diplomo še ne vem. Mogoče kakšno goveje bedro, da si bo speku. Ne vem še. Sem razmišljal tudi o nakupu novih copat, ker te mu bodo sigurno ob diplomi že premejhne. Tudi o enem dobrem kosilu v čikenburgerju razmišljamo. Ne vemo še, saj nekaj časa še imamo. Po vsej verjetnosti bo tudi sam povedal kaj želi. Prav lahko je, da si bo zaželel nov videorekorder, ker imamo kar nekaj kaset levjega kralja in njegovih najljubših risank. Za zaključek osnovne šole bo dobil kasetofon, da bo lahko kakšno dobro musko poslušal, ko jih imam jaz še na kasetah.
Sem tudi razmišljal v tej smeri, da bi mu kupil nekaj kil kreme za noge ali kaj takega, kar bi mu bolj prav prišlo. Recimo kakšno brisačo mogoče, da se bo obrisal po govejem bedru
gospod Vagabund Vaga Stručnjaški,
prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj
diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap
Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University
Default avatar

kako tipično

ni potrebno je napisal/a:
Škrtuhi zmeraj najdejo izgovor.
Default avatar

Ena mona

Mami mi je kupila Swarovski zlato ogrlico in uhane... Ne vem točno kakšne vrednosti je, so pa kar veliki kamni. Bi rekla okoli 400 eur.
Default avatar

Mivsismoroboti

Mami je rekla, naj si izberem darilo. Ker sem bolj skromna, sem si umislila srebrne uhane. Z delom preko študentskega dela, sem prihranila nekaj denarja in v ta namen vse, ki so me podpirali pri študiju (mojo družino in fanta) povabila na kosilo, ati je plačal pa pijačo. Diploma je lep mejnik in malo praznovanja se spodobi.
Default avatar

rzhdrzrd

Dobila sem 3 vrtnice in verižico iz jekla (cena nekje 50 - 80 e)
Default avatar

Mnmnmn17

Pri nas tako daleč še nismo. Smo šli pa za opravljeno SŠ skupaj na malo boljše kosilo.
Ko pa sem jaz diplomirala cca 25 let nazaj, sem od staršev dobila dobro treking kolo, ki sem si ga želela.
Default avatar

pja

Soseda je svoji hčerki za diplomo podarila velikega dildota...