Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenska obala bo novo žarišče

Slovenska obala bo novo žarišče

Ljudje naguzeni en na drugega, ne da ni 1,5 m razdalje, še 30 cm razdalje ni. Slovenska obala je veliko večji problem od praznih hrvaških plaž. Kdor ne rine ravno v Zrće, z odhodom na Hrvaško ne išče nevarnosti.

Imej ti svoje morje doma v lavorju, mrzlično čakaj vsaj dan na nova in nova števila kužnih in mrtvih od tega morilskega virusa, druge pa pusti ŽIVETI.

Življenje s Korono… nas bo sčasoma potisnilo na raven leta 1976

nova
Uredništvo priporoča

Bolj pametno je it na Hrvasko. Pri nas je nora guzva, tam je dosti bolj varno in manj nagneteno po plazah. Pri nas na obali me ne vidijo, pa ce mi vsi vaucerji propadejo..

NYCI, zaradi takih telet, kot si ti ne bomo več dolgo mogli normalno ŽIVETI. Nas bodo spet zaprli med štiri stene.
Da se je v tem času potrebno goniti po bivši Jugi in prinesti to kugo v Slovenijo, res ne razumem! Ti pa nimaš pravice ogrožati mojega življenja, ker se obnašaš tako, kot otrok, ki so mu vzeli lizalko. Takšni primerki niste sposobni živeti v, civilizaciji, ker se ne držite niti osnovnih pravil. Ste navadni divjaki. Ti mene ne boš zapirala, krava podivjana, ker ti ne znaš živeti v civiliziranem svetu! Pa trajni nagobčnik si namontiraj, da boš tiho! Saj ne boš, ker boš naprej z ritjo migala!!

Tale virus jemljemo vsi , kot da ga ni , nobeden nobenemu več ne verjame, še zlasti zato, ker imamo tako zmedene voditelje , ki jim nihče več nič ne verjame,ko plozajo neke številke, ki ti niso logične. Sami strokovnjaki, ki se vtikajo v zdravstvo, podajajo neka nasprotujoča si mnenja in jih plozajo po TV in drugih občilih , nastavljeni od vlade in zamenjani, kadar komu paše.
Ampak , ko ti enega od družinskih članov vtaknejo v karanteno, te pa vseeno malo zaskrbi.Za sabo potegne več stvari. Službe, družina, kronični bolniki v družini….In ko se hočeš zaradi vseh teh vzrokov testirat, te pa nočejo. Nobeden ne verjame temu larifariju, ampak strah te pa je in ljudje smo tako nesramni , da pa če že kdo zboli, je hitro izoliran iz družbe in se potem do njega obnašajo kot da je garjav. Zato večina ljudi , ki zboli v tem času niti ne išče zdravniških uslug.

Še vedno je več kot dovolj prazne Slo obale. Samo lenuhi bi z avtom kar v morje če bi lahko. Parkiraš, ruzak in pot pod noge. Dlje kot si pripravljen peš, bolj mirno plažo najdeš.

Kje piše, da moramo poleti na morje? A v hribih ni lepo?

Ti kar pejt v hribe. Hribe, gozd in doline vidim vsak dan, morje pa samo poleti in zato si dopust ob morju še kako želim. Ne boste mi govorili kam naj grem.

A ti pa imaš pravico vsem vsiljevat svojo paranojo? Ti ne moreš normalno živet zaradi svoje histerije. Sicer je pa za paranoike najbolj primerno, če ste zaprti med štiri stene; tak ukrep vlade je najbolj ustrezen, da se boste počutili varne.


Zrće so letos prazne in prava milina v nasprotju s slo obalo, kjer, kot so mi pripovedovali, zarad gneče tud v morje ne moreš.

To je napisala Italijanka, ki živi v Ljubljani:
Včeraj sem bila v Izoli in Portorožu. Vtis je bil zelo slab … 😅 Kot Rimini, samo veliko manjše in slabše urejeno. Koncept plaže, kot ga imamo mi Italijani, ne obstaja … Če imaš srečo, si lahko na zelenici, super gneča … In nato beton na beton, kjer se gre v vodo. Če sem iskrena, sem bila kar malo zgrožena. Upam, da ni povsod tako in da sem naletela na slaba mesta …

Kaj pa tisti , ki živijo na obali?
Obalni otroci z velikim imunskimi težavami in vsi tisti s kroničnimi boleznimi, ki so v glavnem starejši pa si niti ven ne upajo, kaj pa o njih porečemo?

S slovensko gužvo na slovenski obali se nihče ne ukvarja, moti jih hrvaška ne-guzva.

slovenistan je žarišče koruocije

Vtaknite si vaše hribe nekam. A je tako težko razumeti, da si večina folka ne predstavlja 14 dnevnega dopusta v smislu lazenja po hribih in kolesarjenja med njivami?

Vtaknite si vaše hribe nekam. A je tako težko razumeti, da si večina folka ne predstavlja 14 dnevnega dopusta v smislu lazenja po hribih in kolesarjenja med njivami?
[/quote]

podpis

Pa vi nehejte težit s tem morjem. Veliko ljudi je, ki ne prenese ne gužve, ne svaljkanja na plaži pri 50 stopinjah.

Prav veliko jih ni, taki z visokim pritiskom in zdravstvenimi problemi pa verjamem, da ne morejo zdržati nikjer drugje kot nekje na hladnem in vam tudi nihče ne oponaša tega. Tudi vi nehajte oponašati tistim, ki na morju uživajo, ker ni to nič nepredstavljivega in nenormalnega.

Prav veliko jih ni, taki z visokim pritiskom in zdravstvenimi problemi pa verjamem, da ne morejo zdržati nikjer drugje kot nekje na hladnem in vam tudi nihče ne oponaša tega. Tudi vi nehajte oponašati tistim, ki na morju uživajo, ker ni to nič nepredstavljivega in nenormalnega.
[/quote]

Saj, vsakemu svoje. Ampak jaz se tudi sprašujem, kaj vidite v tem, da se pražite na soncu nagneteni na kupu, potem greste v morje (sem z Obale, ampak roko na srce, naše morje je mlakuža) in tam par minut vedrite, naredite dva zamaha, se poščijete, pa spet ven na sonce. Ajde, ne rečem tisti, ki dejansko plavajo- se vržeš v morje in odplavaš vsaj kak kilometer, pa nazaj. Ampak tole žabarsko poležavanje na plaži??? Dejansko ne vem, kaj vidite v tem. Dobro, boš rekla, da sem primorka in zato ne cenim morja. Ja, dejstvo, da mi primorci nismo ravno obsedeni z ležanjem na plaži. Ampak bi tudi to počela, če je voda čista, če ni gneče in da lahko daleč plavam. Uživam v plavanju samem, tole prčkanje po plitvini pa nisem nikoli zastopila. Okej, mali mulčki, ampak odrasli ljudje….

A da ne? Jutri Hrvaška znova odpira mejo za Bosance, kar pomeni, da se bodo v hordah vsuli na makarsko riviero in jo zabasali. Pozabite prazne plaže.
Haha, vsa leta so Hrvati pizdakali, da od Bosancev nič nimajo, da ti nič ne zapravljajo, ko jih prvo leto ni, pa panika, da ni večje. Nula od turizma.
Zrče, Bosanci, množične prireditve – recept za katastrofo.

Da se ne boš zbudil…slovenske obale je nekje 45 kilometrov. Potem pa začni odštevat vse neuporabne dele, pristanišča, “ladjedelnica” in tako naprej in verjetno prideš na kakšnih 30 kilometrov uporabne obale. In še to je preveč. Ampak recimo 30 kilometrov kar je 30.000 metrov. 2 milijona ljudi ima 3 mesece, da se zvrsti, torej 6×14 dni. Če vsak porabi samo 1tm jih imaš na teh 30 kilometrih v 11 vrstah. Če pa vrževa v račun 1,5 varnostne razdalje izločiva stare, hribolazce, tiste ki jim ni do morja….Kaj potem, Slovenija ima dovolj plaže???

Saj, vsakemu svoje. Ampak jaz se tudi sprašujem, kaj vidite v tem, da se pražite na soncu nagneteni na kupu, potem greste v morje (sem z Obale, ampak roko na srce, naše morje je mlakuža) in tam par minut vedrite, naredite dva zamaha, se poščijete, pa spet ven na sonce. Ajde, ne rečem tisti, ki dejansko plavajo- se vržeš v morje in odplavaš vsaj kak kilometer, pa nazaj. Ampak tole žabarsko poležavanje na plaži??? Dejansko ne vem, kaj vidite v tem. Dobro, boš rekla, da sem primorka in zato ne cenim morja. Ja, dejstvo, da mi primorci nismo ravno obsedeni z ležanjem na plaži. Ampak bi tudi to počela, če je voda čista, če ni gneče in da lahko daleč plavam. Uživam v plavanju samem, tole prčkanje po plitvini pa nisem nikoli zastopila. Okej, mali mulčki, ampak odrasli ljudje….
[/quote]

Včerajšnji “napad” na SLO obalo je bil posledica trenutne situacije. Verjemi, da 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} včerajšnjih obiskovalcev niti pod razno ne bi rinilo v SLO mlakužo in ciganske plaže. Niti pod razno.
Ker pa je tako kot je, so pač iskali tistih nekaj kvadratov za brisačo podstaviti in zaplavati v naši mlakuži. JBG, v sili še hudič muhe žre.
Žabarji bi zagotovo šli raje nekam, kjer je morje lepo in domačini prijazni, brez skrbi. O tem, kakšno mnenje imajo tujci, katerim se tako veselo klanjate, pa raje ne bi. Vsi vemo, da ste zahojeni domačini, ki bi radi služili in nikogar gledali, največji problem SLO turizma (pa ne samo debilčki na Obali, tudi na Bledu in še kje).

Včerajšnji “napad” na SLO obalo je bil posledica trenutne situacije. Verjemi, da 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} včerajšnjih obiskovalcev niti pod razno ne bi rinilo v SLO mlakužo in ciganske plaže. Niti pod razno.
Ker pa je tako kot je, so pač iskali tistih nekaj kvadratov za brisačo podstaviti in zaplavati v naši mlakuži. JBG, v sili še hudič muhe žre.
Žabarji bi zagotovo šli raje nekam, kjer je morje lepo in domačini prijazni, brez skrbi. O tem, kakšno mnenje imajo tujci, katerim se tako veselo klanjate, pa raje ne bi. Vsi vemo, da ste zahojeni domačini, ki bi radi služili in nikogar gledali, največji problem SLO turizma (pa ne samo debilčki na Obali, tudi na Bledu in še kje).
[/quote]

Ja, ja, ja… še pred enim mesecem ste tu obljubljali, kako na našo obalo pa zagotovo ne pridete, ker vas ne maramo. Evo, zdaj, en na drugem ležite.:)) In ne, nobenim tujcem se eni ne klanjamo, za Italijane mi isto dol maha kot za močvirnike. Služili z vami? Po tem, ko se poberete, morajo za vami še tedne pospravljat gostinci. Zakaj že mislite, da hočemo turiste? A misliš, da imamo vsi kafiče odprte in hotele, pa da nam je veliko do tega, da sem pridete? Briga me! Tisti, ki imajo kafiče, naj se delajo prijazne, če pa oni kaj zaslužijo ali pa ne, no, tudi za to mi dol maha. Moja plača bo ista, če vi vaše riti privlečete sem ali ne. In plače večine primorcev. Itak vas pa večina leze v Špar in Mercator in pol na žaru pred prikolco peče, zakaj bi primorci take sploh rabili?

Ja, ja, ja… še pred enim mesecem ste tu obljubljali, kako na našo obalo pa zagotovo ne pridete, ker vas ne maramo. Evo, zdaj, en na drugem ležite.:)) In ne, nobenim tujcem se eni ne klanjamo, za Italijane mi isto dol maha kot za močvirnike. Služili z vami? Po tem, ko se poberete, morajo za vami še tedne pospravljat gostinci. Zakaj že mislite, da hočemo turiste? A misliš, da imamo vsi kafiče odprte in hotele, pa da nam je veliko do tega, da sem pridete? Briga me! Tisti, ki imajo kafiče, naj se delajo prijazne, če pa oni kaj zaslužijo ali pa ne, no, tudi za to mi dol maha. Moja plača bo ista, če vi vaše riti privlečete sem ali ne. In plače večine primorcev. Itak vas pa večina leze v Špar in Mercator in pol na žaru pred prikolco peče, zakaj bi primorci take sploh rabili?
[/quote]

no, ravno o taki “prijaznosti” domačinov govori prejšnji post. In se pridružujem mnenju, obalci (ne primorci!) ste poden ljudje. Neprijazni, zadirčni, zoprni, sami sebi odveč. Vse vam dol maha, vse vam je odveč. Obnašate se, kot da je tista vaša slana mlaka zlata. Mi bomo letos doma; če ne morem na HR, k vam zagotovo ne pridem. Pa če vsa nadaljnja leta ostanem doma. No, vsaj na moj račun se lahko mal bolj nasmehneš, da tisto kislico izbrišeš z obraza.

New Report

Close