Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Reši sotočje Save – sodelujte

Reši sotočje Save – sodelujte

Kar vse bi frderbali, samo zato, da bi kasirali, kot da ni dovolj vsega.
Jaz sem podpisala.

https://www.resisotocje.si/

Če še niste, imate še čas, lahko se tudi skrijete, če hočete, da ne bo javno. 😉

Tole je vredno rešiti.
Saj je OK, da kaj novega naredijo in uredijo, vendar bi se morali pri tem absolutno izogibati posegom v naravo – oz. tekočo vodo in poplavna področja. Sicer zmeraj naredijo štalo in potem je jok in stok, ko so visoke vode.

nova
Uredništvo priporoča

Na tistih koncih, je več kot dovolj kampov, glampingov in podobnih kapacitet in ni potrebe, da posegajo še tam v naravo.
Najbrž je župan požrešen in upam, da jim uspe to preprečiti.

Na tistih koncih, je več kot dovolj kampov, glampingov in podobnih kapacitet in ni potrebe, da posegajo še tam v naravo.
Najbrž je župan požrešen in upam, da jim uspe to preprečiti.
[/quote]

Ko bi se ti za svojega župana tako brigala, kot se za druge.

A bodo vodo ven iz Save izčrpali?

Na tistih koncih, je več kot dovolj kampov, glampingov in podobnih kapacitet in ni potrebe, da posegajo še tam v naravo.
Najbrž je župan požrešen in upam, da jim uspe to preprečiti.
[/quote]

EVOOO!!!!! Sploh ni problema. Vseh turističnih enot je že zadosti in tale zadeva se tako ali tako ne bo prodajala.

Rešeno, samo od sebe bo šlo v stečaj in se bo vrnilo k naravi.

Saj si to hotelo povedati, a ne?

Ko bi se ti za svojega župana tako brigala, kot se za druge.
[/quote]

Saj ne veš, kdo je moj župan. 😁

Popolnoma nobene potrebe ni po dodatnih turističnih kapacitetah, še manj pa po takem posegu, kot je načrtovan za tule – sploh mi ni jasno, kako je sploh dovoljeno razmišljanje v smeri zajezitve takšne reke?
Zelo blizu sotočja je že kamp ob reki, malo naprej je kamp ob jezeru, še malo naprej še en kamp ob jezeru, vmes glamping ob potočku, pa zdaj še en nov del Šobca prav tako blizu reke, kamp je v Radovljici …

Če kdo ne najde teme, pa bi rad sodeloval. 😉

Po statistiki podpisov, je bil najbolj uspešen dan, ko sem odprla temo, za kar se vam zahvaljujem. 🙂
Je pa seveda dobrodošel še kakšen podpis in deljenje linka.
Pa lep dan. 🌞

No, pa še kar vztrajam in vabim k podpisom in deljenju. 🙋‍♀️

Ej, ej, ste se že pofočkali? 🙃

New Report

Close