Starševski čvek

Kolk je boljš biti fraj, brez ženske

Default avatar

Ženske ste strošek

Začel sem zelo mlad pri 13. Pri 16 sem postal oče. Danes sem star 31 in živim s 15 letnim sinom. Sin je izrezani jaz in je z ženskami kapo dol.
Dolga leta sem se špilal ženskarja in položil vse za kar sem bil zagret, srednješolke in študentke, samske, vezane, tudi dve poročeni mami sta bili vmes....
druga poročena je trenutno aktualna še zmeraj.
Če zgledaš dobro, si pozoren in znaš nabijat, fu kaš, pa nima pomena če je ženska v vezi.
Danes nekaj imam, si lahk nekaj privoščim. Ne zdaj jahte in potovanj okoli sveta, mi pa par tisoč evrov stran vrečt ne pomeni veliko.
Pozno poročeni znanci tudi imajo nekaj, ni noben bogi, treba pa dnarce skrivat pred ženo, en celo laže o plači, ker mu drugač vse pobere.
Če je dnar pri hiši, ženska rabi novo omaro, čevlje, novo kuhinjo, v glavi že hodi po peščeni plaži, vsak dan žre v restavraciji, hodi po trgovinah itd. Tudi otrok po njenem mnenju takoj rabi 15 parov novih čevljev, komplet novo garderobo in ker je še nekaj ostalo, dajmo otroka vpisat še na nek šport, ki je po možnosti trikrat tedensko v 20km oddaljenem kraju.
Je hitro izračunala, da bo ostalo dovolj še za to, tudi za nafto in vozil in čakal tam bo seveda on, da bo lahko v miru "pila kavico" na terasi s takimi kot sem jaz. Hčerko/sina bo prepričala, da to dejavnost nujno rabi, ker jo obiskuje tudi xxx od xxx človeka. Tudi zanj bo na koncu fajn, da si kupi kaj novega, čeprav ne rabi. To je sam zato, da bo rekla, da je dnar zapravil tudi on.
Ne bom trdil, da kaj od naštetega ni prav, je pa res, da so redki, ki z žensko kaj prišparajo in imajo nekaj in lahko danes rečejo, glej to sem ustvaril sam in sem srečen. Moški let od 30-50 z žensko ne more bit srečen, srečna sta vsak zase, vsak zaradi drugih stvari, ženskam moški daje občutek varnosti in to rabijo - Bedaka, ki odplačuje kredit za nekaj, kar nikol ne bo tvoje. V zameno pa dobi parkrat fu kat, odpovedat se mora vsemu in nepotrebne stroške. Prepozno poštudirate, da bo pol ostalo ženi.

Več moških se bo najdlo v napisanem.
Priponke

damir-spanic-8SuZ4l4C3FA-unsplash.jpg
(61.55 KiB)

Default avatar

razkošje

moški,ki LAŽE,ne spoštuje žensk,NI VREDEN NIČ!!!
Default avatar

Mary MCScary

Ženske ste strošek je napisal/a:
Absolutno sploh tista polovica ji bo ostala, ki je njena
Sej niste resni.
Default avatar

točno tako je

Imaš prav, slovenke so brutalne materialistke in denar kar izginja. Kot moški, ko sem bil samski, sem prišparal 80% plače pa sem vse počel, od hobijev do potovanja. Ko sem bil z žensko je sem bil ves čas na kakšnih 100€ na koncu meseca. In to vedno in z vsako. Imam pa plačo kar dobro, čez 1500€.
Default avatar

aneda

razkošje je napisal/a:
Tako je. pa si lahko dnar, in svega i svašta nekam zatakne, ni vreden nič. In ob moškem, ki laže in ne spoštuje ženske, se ženska nikoli ne more počutiti varne, ampak ogroženo, pa četudi ima milijone tip na računu. Razumeš avtor.
daj mami tole za prebrat,da bo videla kaj so misliš o njej, kako je finančno zažirala in izkoriščala tvojega očeta med 30 in 50 letom. Le zakaj je ni bedak (tvoje besede zgodaj uporabljene) pustil, same s teboj, ki si imel vsak nov dan druge cote, 15 parov čevljev itd....

Pravzaprav obema daj za prebrati - tako mami in očetu, da bosta videla kaj si misliš o vaši družini, kako vas predstavljaš, kako sta te vzgojila, v človeški brezčutni izkoriščevalski in materialistični stroj, ki samo fu.ka vse kar vidi, pa dnar nabira. To ti je smisel in vrednota življenja. res slikovito si opisal tvojo primarno družino, marsikaj imate za premisliti in za zamisliti se, očitno si pol tega že prenesel na otroka in je škoda narejena že v enem delu.
Default avatar

Jugoslovan

Imaš prav, slovenke so brutalne materialistke in denar kar izginja. Kot moški, ko sem bil samski, sem prišparal 80% plače pa sem vse počel, od hobijev do potovanja. Ko sem bil z žensko je sem bil ves čas na kakšnih 100€ na koncu meseca. In to vedno in z vsako. Imam pa plačo kar dobro, čez 1500€.

Življenje pač stane. Ko sem pred 20 leti še živel pri mami, sem tudi sam prišparal 80% plače. Po tvoji naivni logiki bi torej moral ostati pri mami in se odreči familiji. Bi prišparal za hobije in potovanja.
Default avatar

Ženste ste strošek

aneda je napisal/a:

V grobem definicija vseh moških in hvala za potrditev. Torej, noben ni vreden nič. Vredno je tisto kar si je nekam zataknil, to pa večina prizna.

Moški ne spoštuje ženske, ker je za to kriva prav ona. Pred tem se mora ženska naučit spoštovati njega, naučiti, da denar ne leti z neba in razumeti njegovo življenje, ne pa se prisesat,šefirat in zalivat rože z njegovimi penezi, na tuje žulje, na koncu pa se počutit zaslužna in si pripisovat dosežke. Takšne ste, priznale ste marsikatere, marsikatere pa boste v dobri luči trdile drugače.
Druga stvar, zakaj je bolje biti samski.
Vsaka vezana ženska, vsaka, ki da nekaj nase, se uredi, je varala, vara in bo priliki varala. To je spoštovanje.
Sem mutil z dvema poročenima, z eno še sedaj, lahko bi bil še z eno in sem ji uničil zakon, ker je bilo za tega moškega bolje.
Mama mojega otroka je poročena, zaljubljena do ušes, vsa v srčkih in vijolicah, zakaj jo potem vsakič, ko mi pripeje otroka fu kam, če je tako zaljubljena?

Izkušnje v življenju kažejo, da ste vse iste, za f uk potrebne, sicer ne vredne da moški s prstom migne za vas.
Default avatar

Očitno nisi pravi moški

točno tako je je napisal/a:
Potem bi vedel, da dobro izgledajoča ženska ni zastonj. A, če fukaš katerokoli si zaželiš in ti da, še ne pomeni, da so te ženske tvoje. Mimogrede zastonj ti nobena dobra ženska ne da, tako, da tudi za take potrebuješ denar, s to razliko, da niso tvoje in nikoli ne morejo biti tvoje trofeje, ampak pripadajo nekomu drugemu in ne tebi, ti si za njih samo igračka za prosti čas.
Default avatar

vse je stvar precepcije

Stvar je takšna, da imate napačno žensko. Najdite si eno grdo debelo, ki je noben ne povoha in ima dobro plačo in po možnosti stanovanje pa gre tam prot 40ki. Cela vaša plača vam ostane pa še njene del lahko mirno zapravite. Ostalo bo itak ona plačala. Tistih 2x na mesec nekaj bolj ostrega rukneš in jo v temi kresneš. Pa še srečna je, ker ji več kot za dvakrat mesečno ne težiš.
Default avatar

Kje so

Kje so ti moški, ki ženskam vse plačujejo?
Default avatar

Samo v

Kje so je napisal/a:
domišljiji incelov!
Default avatar

Zartrose

vse je stvar precepcije je napisal/a:
Je tak tvoj lajf?
Default avatar

wede

vse je stvar precepcije je napisal/a:
Misliš percepcije?
Default avatar

DXQ

Ženste ste strošek je napisal/a:
Kot si ze sam ugotovil, realnosti obnasanja zensk se zavedamo tisti, ki smo z zenskami imeli dovolj uspehov, ne naivni sanjaci, ki so si kri scali, da so po letu dokazovanja eno porocili. Namrec, mi vemo kaj vse zenske pocno. Ker to so neredko pocele ravno z nami. Se vec pa so nam povedale. O sebi, prijateljicah, znankah. Pa so lahko vezane ali samske, kobajagi zaljubljene ali ne, neizkusene "nedolzne" ovcke ali karkoli. Se devica se "s pravim" na prvem zmenku pofuka. Tudi z mano se je. 24 let je imela. In se sedaj, 5 let kasneje je z mano v stiku. Pa je vmes z drugim zivela, ne le "hodila". Zato nam noben ne more prodajati ljubezenskih pravljic za naivneze. Kristalno jasno nam je kaj sodobne zenske so, cesa vse so zmozne in kaj vse jih motivira.

To, kako malo moderna zenska spostuje tipa, njegovo sposobnost zasluziti, pa vsakodnevno dokazujejo ze na MONu. Eno samo ponizevanje prepotentnih modernih zensk.

Za namecek pa, ce bi moski resno razmiuslil o temu koliko ga "partnerka" stane, bi ze zaredi tega od velike vecine zensk zbezal, cim bi se mu porusila racunica. Meni je ze davno postalo jasno, da si z resno "partnerko" zgolj zadam vsestranski avtogol.
Na prvi strani tega foruma imamo temo o de-facto stari zenski s dvema srednjesolcema, ki bi tipa, da jo vodi na kosila, vecerje, predstave. Pa rozice bi kar tako, pa dobava xy, popravila, itd, itd. Ona vse to bi. Nudi pa kaj? Na to niti pomisli ne. Niti z besedo ne omeni. Zakaj?
Kaj za boga milega lahko taksna zenska nudi vrstniku, ki si ga zeli? Ja, vrstniku, ker ona ne bi 20 let starejsega. Niti bi tipa, da se obcasno pofukata. Ona bi naivnega situiranega servilneza, da jo v imenu neke famozne "ljubezni" razvaja.
Je ze Desi ocenil koliko zenska s taksnimi pricakovanji ze v osnovi stane. Pa kje so tu se stroski povezani z njenimi otroci, skupni dopusti, da se v morebitno skupno selitev niti ne spuscamo. Ali, bog ne daj, poroko in locitev.
Sedaj pa se glavno, se ne napisano. Taksna zenska v zvezo prinese ene same omejitve katerim se mora tip iz dneva v dan prilagajati. Omejitve kdaj kam lahko gre, ker je treba seveda usklajevati. Omejitve koliko si lahko po novem privosci. Potem je tu se prenasanje nevzgojenih otrok, ki jim seveda ne sme nic reci, in poslusanje njenega/druzinskega dretja, usklajevanje z njenim bivsim in bog si ga vedi se kaksnimi vse problemi.

Pa cemu je uspesnemu moskemu vsega treba?? To moras biti res naivni nedojebani sanjac, da navalis v zvezo z moderno zensko. Saj ji niti na pamet ne pade kaj pa ONO PRISPEVA, da bi se bilo smiselno z njo ukvarjati.
Default avatar

DXQ

Očitno nisi pravi moški je napisal/a:
Taksne "dobro izgledajoča ženska ni zastonj" dolgorocno prepuscamo "pravim" moskim, zasanjanim servilnim papkom, ki verjamejo v zensko "ljubezen", da jim zamikajo riti med tem, ko jim one praznijo denarnico in jebejo v glavo.
Default avatar

viharni jezdec

DXQ je napisal/a:
Al pa če imaš čelado nekje oreng počeno in potem vse tako vidiš, kot pišeš. 😁 Avtorše teme recimo ima s tem hude težave. 😁
Default avatar

Łukasz Pedalski

Kje so je napisal/a:
Mogoče ženskam vse plačujejo, ampak ne plačujejo pa vsem ženskam.
Default avatar

Samska babnca

Sem ženska, pa te sicer kar razumem, materialističnih žensk je ogromno. Saj tudi moških. Ena taka ke moja mama in mi gre to blazno na živce. To večno nezadovoljstvo, ko imaš v bistvu vse. Jaz se sama preživljam, moj dohodek je za dve povprečni plači, da pomagam doma. Nihče se ne zaveda, da za tak dohodek nimaš veliko prostega časa. Ni mi pa to posploševanje všeč. Za nas, ki smo pa OK, pa ni normalnih moških. Eni te ocenijo, da si ne samo materialist, še cel kup ljubimcev kao imamo ene.
Default avatar

Epic Fail

Hej dude, lahko bi preprosto napisal: "Kako je meni fajn, ker sem brez skrbi, problemov..."
Samo bi te pa vseeno vsak z 10g možganov vprašal, zakaj sploh razmišljaš o skrbeh in problemih (ki jih nimaš), če ti je tko fajn? :-)))