Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem iz Ljubljane in ženske tu niso več resne, ne morem najti ene za zvezo

Sem iz Ljubljane in ženske tu niso več resne, ne morem najti ene za zvezo

Kako naj začnem, saj verjetno sem tudi sam malo kriv, ker dolga leta nisem bil resen, šlo mi je bolj ali manj za seks. Sem 32 let star, do sedaj sem jih imel že veliko, a vse je bilo le za seks (no eno resno sem imel ko sem bil najstnik).

Sedaj pa se že 2 leti najmanj trudim dobiti eno resno, s katero bi si ustvarila družino ali pa vsaj bila za začetek bila v resni zvezi. Ampak to je misija nemogoče. Ženske so postale še hujše kot moški, sploh se nočejo več vezat, samo seksale bi vsepovprek. Vem, da sem vlak že zamudil ampak ženske mojih let niso niti malo resne. Z zadnjo ko sem se dobival, pa sem poizkušal, da bi imela kaj več, pa se je kar tako dobila še z 2 drugima medtem ko sem z njo dobival. In takšnih je bilo kar nekaj, ki se kar z večimi dobivajo.

Prosim ne me obsojat, saj vem, da sem tudi sam kriv, ampak realno kje bi lahko dobil kakšno resno?? Kje ste vi spoznali pri teh letih ali starejši resnega partnerja?

On bi v letu 2020 mel resno babo. Hahahahaha

Pejt v Sibirijo iskat. Ko boš nazaj privlekel, boš videl, da so naše še dobre. Pa jih ne hvalim. Stari moj, pozabi na babe. Manj ko boš misli na njih, bolj boš možgane zaposlil z bolj pomembnimi in vrednimi odkritji. Mi smo mogoče začetna generacija ljudi, ki nam ni treba cele dneve skrbet za to, kaj bomo dali v usta, pa tudi ni treba več ženske. Imaš možnosti, da se duhovno razviješ in končno postaneš človek, ne samo fuka potrebna opica.

https://onaplus.delo.si/dr-veronika-podgorsek-vedno-vec-porocenih-slovenk-isce-moske-za-seks


Kaj si ti zamudu? Ocitno je le to, da se skozi izkusnje nisi kaj dosti naucil. No, v bistvu je precej bolj verjetno, da je temo odprla zenska, lol.

Ko bo konec korone kupi karto za Tajsko, Kambodžo, Vietnam….. Samo vedno preveri da je polnoletna… To ti bo zvesto do smrti (ali vsaj dokler ti ne pobere vsega denarja)..

Jaz sm mel v petek zmenk z eno 19 staro in edin razlog da nisva sla korak naprej je bil njeno nenehno poudarjanje tega, da se s tipi dobiva zaradi potešitve. Izjavlala je, da njej tko odgovarja, da je navajena tako in da ne ve ali lahko ma samo enega.

Najino pijačo sem ekspresno zaključil ker sem ji že prej govoril, da me ne zanima samo praznjenje jajc in me je razkurla da sem sploh hodil v ljubljano za brezveze.

Reala je taka da zenske fukajo vse zivon, predvsem pa tujce ki backpackajo cez slovenijo. Tip jim je sam ovira pri svobodi.

Tem ženskam je treba hrbet pokazat k bojo 30 stare in bodo mlajše bolj zanimive k ona. Tkrt bo ona pripravljena na resno zvezo z nekom, edino kar bo problem bo ta da si bo mislila da “ni nikjer pravih moških” ki bi mel sam eno žensko, ne pa 5 njih.

Problem je, da se v vseh letih nisi ničesar naučil, sklepam da si ostal na razvojni stopnji plehkega dečka. To odbija odrasle ženske in nimaš nič takšnega, kar bi lahko ponudil v odnosu. Delaj na sebi, morda ti nekoč rata.

današnje babe so obup, to so največje kurrrrbbeeee vsako leto bolj in bolj samo f3kkkkale bi cele dneve z vsemi in povsod. Danes več ne dobiš 20 letne, da ne bo f33kkkala za 30 moškimi bljakkkkk

Danes se ženska pojebe z vsemi rasami do 25 leta, to pa naredijo vsi Erazmusi in obvezna potovanja v vse azijske in afriške vukojebine.

Ti boš pa tudi kmalu imela problem biološke ure. Vsa leta pametna, tipa nobenega, babe nobene, samo domači dolgčas na roke.

[img]http://shrani.si/f/1Q/HO/3bJQVlwL/screenshot20200522-15204.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/2S/w1/3A9fywaT/screenshot20200522-14273.jpg[/img]

Tkole se punce tržijo danes pri 20ih.

A ti temu rečeš punce. To so navadne kurbe in nič drugega, pa kaj boš delal s tako, to so brezmožganski stvori, polni std-jev za na smetišče človeške zgodovine.

A ti temu rečeš punce. To so navadne kurbe in nič drugega, pa kaj boš delal s tako, to so brezmožganski stvori, polni std-jev za na smetišče človeške zgodovine.
[/quote]

Ja kaj se pizdis. Taki izrodki so nastal v 21 stoletju od zensk.

[img]http://shrani.si/f/3c/z/2z09VHIt/screenshot20200526-12242.jpg[/img]

[img]http://shrani.si/f/x/so/3MzteNdq/screenshot20191226-19282.jpg[/img]

V tisti temi, da so mladi vsako leto bolj neumni.

Čalaj malo… tukaj ni problem, kje najti dekle. Tu gre za tezavo, da ti očotno ni jasno, katerim se ogniti. Ker… kdo pri zdravi pameti bi dejtal s temi, katerih profile kazeš? To so dekleta, ki iščejo mozakarje v mojih letih, da se v zameno za kak „bonbonček“ lahko z njimi postavljamo pred druzbo. Rentabilnost podobna kot pri avtu… znebiti se v treh do petih letih, ker tu nekje začne stati več, kot prinaša.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Itak so to vse ene primitivke.Takih ni treba gledat.Sicer pa…dosedaj si imel punce za eno noč.Zakaj? Imam dva sinova.Oba malo čez 30, prvi ima družino in otroke, drugi tudi.Kaj naj rečem : Kar boš iskal, to boš tudi našel.

Zakaj se ti zdaj tako mudi, če se ti prej ni? A hočeš vstopat v zvezo iz obupa? Jaz sem se tudi z enimi dobila in to kar neki silijo, meni pa nič jasn, v čem je fora.

Točno tako, kdo pa išče resne ženske na Tinderju?? In to take napol ali skoraj razgaljene? Se vam to zdi wife in mother material? Po možnosti išči take, ki sploh niso na socialnih omrežjih, tako vsaj veš, da ne izgubljajo časa za traparije.


Pod profili so verjetno moški. 😆

Karma, kar si v preteklosti nudil, to si dobil nazaj.

Strinjam se z navedenim zapisom. Na območju kjer živiš te poznajo po tem, da nisi za resno zvezo in da se pri tebi dobi samo sex. Ta sloves se te je prijel in vsaka, ki ji začneš govoriti, da bi rad resno zvezo ti tega ne verjame, ker ve, kako si živel do sedaj. Poleg tega so tvoje točke za razvedrilo tam, kjer si našel tebi ustrezne punce. Mogoče bi šlo, če povsem zamenjaš svoje okolje. Zelo drži to, kar si iskal, to si dobil. In še nekaj, težko boš kdaj kakšni ženski res zvest. Si preveč globoko v svojem stilu življenja.

O yebela sem jaz za cajtom. Tinder. Prvič vidla. A to v praksi deluje? A to res prav pokaže kdo je v tvoji bližini dosegljiv za kavo oziroma tudi za “kao” kavo?
Ooo šit no! Jaz sem mislila, da sem ful napredna, ker imam FB in celo dvakrat na teden grem gor za pol ure:)

New Report

Close