Starševski čvek

Sem iz Ljubljane in ženske tu niso več resne, ne morem najti ene za zvezo

Default avatar

fuj samo stran

Po letih sem idealna zate, a kaj ko sama takšnega tipa, ki v bistvu nikoli ni imel resne zveze, ampak samo fookaril naokoli, ne bi imela. Tako da ti moraš iskat v svojem rangu, torej ženske, ki so se tako kot ti fookarile naokoli med leti 15- 30, pa si pri 30ih morda želijo resne zveze. Takšne, ki smo že skozi imele resne zveze in tudi že nekaj let živele s fantom, nas fičfiriči, ki se pri 32ih slučajno spomnite, da bi se ustalili, ne zanimate. Nimate niti izkušenj in niti pojma, kaj to je resna zveza in pri 30+ to šele začet ugotavljat, je prepozno.
Default avatar

Kanarček

fuj samo stran je napisal/a:
Haha, ti si pa res ena terna. Jaz sem rajši v zvezi s kanarkom kot pa s tabo.
Default avatar

namišljeni avtor slaven si

karenizljubljane je napisal/a:
https://www.zurnal24.si/magazin/odnosi- ... kah-349273

Hahaha.
Default avatar

Gregaiivana

Če ti je katera ženska vseč jo je treba večkrat obiskat drogač pa ženske veliko komplicirajo ko ti ženska reče ne je isto ko da bi rekla da če pa reče da je ipak da moj nasvet probaj se veliko družit z žensko pa nebo problem rade pa gredo ven lepa beseda lepo mesto najde če ti je
ženska všeč in te zavrne se pritoži nimaš kaj zgubit ne obupaj
Default avatar

Niincy

Človek, čisto narobe gledaš in iščeš.
Ni važno, katero starostno skupino gledaš vedo bodo zraven tudi take ki niso resne v tistem času iz kakšnega razloga (morda prebolevajo, morda so hormonsko neuravnotežene, morda kaj drugega). Vsaka od njih bo v kakšnem drugem obdobju smrtno resna v zvezi, ko pride pravi čas in pravi za njo. Zato nevem zakaj obsojaš ker si sam isto dal skos. Problem v tebi je da tega nisi opazil. Skratka iskati moraš takšne ki so sedaj pripravljene in sedaj smrtno resne za zvezo in družino. Takšne pa verjetno ne skačejo po diskačih v majčki, ki ne pride niti čez joške in miniki do polovice riti, pač pa se udejstvujejo kakšnega hobija, morda športa, skrbijo da bodo imele streho nad glavo in kaj v hladilniku...
Skratka razglej se po stvareh, ki jih počnejo odrasli, pa boš ujel resno osebo, pripravljeno na kaj več. Če pa boš še naprej lovil na isti način kot si prej lovil seks, bo verjetno še vedno tvoj ulov pač seks.
Lahko bi si seveda prebral tudi kakšno knjigo in se duhovno izpopolnil, zato da boš zdržal tudi v pogovoru na parih zmenkih, da boš osebo malo bolj spoznal...
Default avatar

honk

sem jaz za to. sem nov tukaj in ne vem, kako bi si lahko izmenjala stike :) sem iz gorice
Default avatar

nalepke

Mogoče pa te ženske tako rečejo samo zato, ker so naletele na tok tipov, ki se niso želeli vezat in preizkušajo teren? Danes je iskrenost postala podcenjena in skorajda nezaželjena, ljudje nosijo maske, ker jih je strah zavrnitve, predsodkov. Tiste ta bolj poredne pa zgleda malo bolj razmetava, jaz jih ne sodim, ker smo ljudje tako moški kot ženske, in če je potreba največ kar je nedo zagrešil se mi zdi veliko bolje kot kaj drugega. Če ženska noče seksat je pa spet problem. Lahko pa tudi da ob vseh teh ločitvah ne verjamejo več v pristnost odnosa, ki si ga želijo, in je to obrambni mehanizem. Vsekakor boš moral še veliko preklepetati, da boš prišel do ene, ki bi si zvezo želela, samo ne bodi preveč zbirčen potem :) Pristop, ki si ga imel do sedaj pa tudi morda privlači ravno napačne osebe, za tvoje nove srčne želje.