Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ex ljubimca sem izkoristila za oploditev, on ne ve, da sem noseča

Ex ljubimca sem izkoristila za oploditev, on ne ve, da sem noseča

Zdaj bivši ljubimec ne ve, da sem ga izkoristila za oploditev. Srečna sem ker bom otroka vzgajala sama, bivši ljubimec je varal ženo, imel občasne probleme z alkoholom, težko bi bil dober zgled za razvoj otroka. Sem finančno dobro stoječa in lahko otroku nudim najboljše.

Če bi bila res tako dobro stoječa, bi si za očeta svojega ploda kupila vsaj kvalitetno seme, ne pa uporabila zastonj seme skoraj alkoholika, za katerega nimaš niti ene dobre besede. Saj veš da jabolko ne pade daleč od drevesa? Lahko se boš še tolkla po glavi.

Švedska študija.
Alkoholiki se delijo na 2 tipa. Tip 1 so odrasli ljudje, ki se zapijejo, tip 2 začnejo piti kot najstniki in zaradi tega tudi zaidejo v težave z zakonom.
Posvojeni otroci, z biološkim staršem tipa 1 bodo postali alkoholiki samo, če bodo živeli v okolju, ki je tolerantno do alkoholikov in imeli vzgled. V tem primeru je njihova možnost 4x večja, da postanejo alkoholiki.
Posvojeni otroci z biološkim staršem tipa 2, zlasti težjih primerov, imajo 6x večjo možnost, da sami postanejo alkoholiki ne glede na to, ali imajo kot otroci vzgled ali ne.

nova
Uredništvo priporoča


Pa si pri notarju podpisala izjavo, da tega ne boš javno objavila ☺☺


Jaz nisem bil. e špricam sperme ☺

Se javim. 🙂 Spustim notri tudi večkrat, da bo za ziher. Po uspešno opravljeni misiji se pa več ne poznava. 😉

Zmenjeno, kdaj maš čas?

pridem lp

Ampak otrok ima tudi njegove gene, torej pričakuj najslabše :).

Če boš tako trosil svoje seme boš nasankal kot norc, celo življenje boš plačeval za nekaj kar sploh ni tvoje, no tehnično je tvoje, babe rabijo oplojevalca in potujočo banko, slednje boš ti…

Če boš tako trosil svoje seme boš nasankal kot norc, celo življenje boš plačeval za nekaj kar sploh ni tvoje, no tehnično je tvoje, babe rabijo oplojevalca in potujočo banko, slednje boš ti…
[/quote]

In kako se mu bo 20 babnic obesilo na socialno?

Lepa pravljica za lahko noč 🤣

Čez 20 let pogovor med teboj in tvojimi otrokom … “mama, zakaj nikoli nisem imel očeta? zakaj ga ne poznam? zakaj me ni nikoli naučil nogometa/vožnje z kolesom, govoril z mano o puncah, spolnosti … itd.”??? Boš upala reči “hotela sem otroka, zato si tukaj, za njega mi ni mar”. Ali boš lagala kako ni želel?

Sama sem sicer poročena, ampak you go girl!!! Če si si to želela ti čestitam. Vseeno bodi poštena, ker svoje lastnosti preneseš na otroka.

Pa saj to je jasno, ko babse isce sex, da hoče oploditev, tako da ne bodite naivni, če vas ona klicari na sex, da kok je njej le do tega užitka, ampak raje preverite rezultat..

Nekatere smo dale preventivno “zapret fabriko”, ravno zato da lahko brezskrbno uživamo, ker je nov otrok absoulten no go. Nikoli obžalovala.

Upam si celo trditi, da opažam kako zadnje čase ženske še bolj uživajo v spolnosti kot moški. Spremenila se je mentaliteta naših babic in mamic, da je z žensko nekaj zagotovo narobe, če v tem sproščeno uživa in si želi spolnosti, da je z njo nekaj narobe, če je moški ne zadovolji, da je z njo nekaj narobe, če ni fizično popolna, da je z njo nekaj narobe, če bi rada poskusila in odkrivala to področje, se izobraževala itd… nove generacije toliko bolj sproščeno odkrivajo spolnost, zato takšne trditve, da ženske s.eksajo zaradi otrok absolutno ne drži.

Bos se pogresala partnerja…verjem. ko bos za vse sama. Ko bo otrok bolan, ko mu bodo rastli zobki in bo cel dan tecen, ponoci se ti bo pa zbujal na pol ure…ti pa za vse sama. Financna stabilnost te ne bo resila preutrujenosti in izgorelosti ko bos za vse sama.

Ti otroka, otroke očitno imaš.. karieristke, ki jih nimajo in jim biološka ura tiktaka pa bi sedaj otroka imele… pa tudi verjetno nisi ti sama tista ki ko moškega prvič vidi kar reče pejva seksat ane.
In niti nisem govorila o tem o cemur ti govoriš ampak o nečem drugem.

In zakaj se zdaj s tem hvališ? Si ponosna na svojo “pamet”?
Nisi ne prva, ne edina, ki je to storila. Torej nisi nič posebnega. Večina se je vsaj potrudila najti čim boljšega oploditelja, ti si pa kar s pijanduro zadovoljna…


Najboljše za otroka sta ljubeča starša. Žal mu tvoje finance tega ne bodo omogočile. Saj ne pravim, da mora biti biološki oče hkrati tudi oče, ampak vseeno – potrudi se, da bo imel otrok neko stabilno očetovsko figuro v življenju.

A si ji fauš, ker si ona lahko privošči au-pairja, ki bo naredil kar ona reče, brez kreganja kot je to med partnerji? Ker tako zlato pa tudi ni, da ima otrok dva starša, ker se v večini niti zmeniti ne znajo. Prav tako so pa ženske s partnerji pogosto preobremenjene, ker so za vse same. čeprav imajo partnerja. Au-pairju pa lepo plačaš in naredi. Če ti kaj ni všeč, ga zamenjaš.


Najboljše za otroka sta ljubeča starša. Žal mu tvoje finance tega ne bodo omogočile. Saj ne pravim, da mora biti biološki oče hkrati tudi oče, ampak vseeno – potrudi se, da bo imel otrok neko stabilno očetovsko figuro v življenju.
[/quote]

Oh te pravljice. Ker večina otrok ima stabilno očetovsko firguro. Not.

Ojej, kake bedarije klatiš.
Da ti povem svojo izkušnjo (samska, brez otrok, nočem jih imet, starost 40): tipi bi seksali brez zaščite. Sploh poročeni hočejo seks brez kondomov. Pa bi varianto: bom malo pazil.
Težko dobiti tipa, ki bi seksal s kondomom. Ja, ženske bi seksale z veseljem, če bi bilo tipom kaj mar za zaščito pa večini ni do tega. Bi samo seksali, brez zaščite.
In ja, mi je do seksa, ampak striktno s kondomom.

Si kdaj pomsilila, da niso vse ženske kot ti? Da nekatere želijo seks, ker jim je to v užitek?
Jaz verjamem, da je tebi seks samo pot v oploditev. Nekaterim ženskam pa je seks užitek.

Si kdaj pomsilila, da niso vse ženske kot ti? Da nekatere želijo seks, ker jim je to v užitek?
Jaz verjamem, da je tebi seks samo pot v oploditev. Nekaterim ženskam pa je seks užitek.
[/quote]
:D, jaz o sebi nisem govorila, meni je spolnost čustveno telesna komunikacija z ljubljenim partnerjem, ki obojestransko nudi veliko zadovoljstvo. Govorila sem o ženskah ki so se posvetile karieri pa jim ura tik taka pa hočejo otroka , moškega pa ne najdejo za vezo pa enega za sex pokličejo. Beri in sliši povedano ne pa predvidevaj po svoje.
Toliko o tvoji ignorance haha…


:D, jaz o sebi nisem govorila, meni je spolnost čustveno telesna komunikacija z ljubljenim partnerjem, ki obojestransko nudi veliko zadovoljstvo. Govorila sem o ženskah ki so se posvetile karieri pa jim ura tik taka pa hočejo otroka , moškega pa ne najdejo za vezo pa enega za sex pokličejo. Beri in sliši povedano ne pa predvidevaj po svoje.
Toliko o tvoji ignorance haha…
[/quote]

Če bi bil tebi seks v užitek, ne bi nikoli napisala nekaj tako neumnega.
Ampak pač tvoje izkušnje so pač take kot so.
Na srečo moških, večina žensk vendarle uživa v seksu. Ja, tudi karieristke.

New Report

Close