Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zgoraj uj, spodaj fuj

Zgoraj uj, spodaj fuj

Ne pomaga, da ste spedenane gospe, če imate: natupirane frizurce, naflosan obrašček, lep gvantek, sandalce po zadnji modi … zadaj na petah stopal pa debelo, poroženelo skorjo odmrle kože kot bi gledal v hlebec kruha. Ogabno.

Kasni problemi. Pa to se vid da zenska pise ampak te razumem in je ogabno.
Da misljo da so cele hude use umetne kozlarije na seb ampak najlazje je pa nohte nalakirat spodi pa vse glivicno itd
Zato mam kar se npr nohtov tice js raj naravno vse oziroma kar se tice vsega

Pete žensk me ne motijo, jih ne gledam :).
Me pa moti nekaj drugega. Ko je baba zgoraj uj (šminka, fine cotke, nohtki, petke…) potem pa za sabo pusti usran WC. To pa je katastrofa.

Sem enkrat čakala v vrsti za WC. Pred mano vsa spedenana dama. Hčerki obložila WC s kupom WCpapirja in odšla. Tamala je vse poscala. WC je bil nastlan od tistega papirja. Tamala ni počistila nič, ni potegnila vode, ni si umila rok. Tastara pa seveda za svojo sončico tudi ni počistila. Pa taka fina dama. Sigurno bo sončica ravno tako fina kot je njena mama.

Se kar strinjam. Zelo neokusno.
Čeprav priznam da najhujše kar vidim pri ženskah v sandalah je pa da očitno kupujejo premale al ne vem kaj in jim potem prsti spredaj visijo čez čevelj in se dotikajo tal. Resno ko sem prvič to videla se mi je kar rahlo želodec dvignil.
WCjev pa sploh ne bom komentirala, ker mi je resno totalno nerazumljivo od kje toliko nagravžnih žensk/ljudi, me pa vedno zanima če tudi doma tako puščajo. Gnusno.

Ja, to je še en delček zanemarjenega zdravja, okoli korone pa cel halo kako oni skrbijo za zdravje… . To so odmrle celice, ki se kupčkajo. Je pač treba redno za stopalkice skrbet, pa je koža mehka in lepa. Mene zelo preseneča koliko ljudi ima glivične nohte. No- še toliko o lažni skrbi za zdravje..

Hahahha -a to te ne moti, da ko jo obdeluješ ležečo na hrbtu, pa se z raskavimi petami drgne ob podlago z rašpljajočim zvokom, pa taki zvoki, kot bi podgane nekaj rašplale zraven?

Ja, sedaj je čas odprtih čevljev in ja nagraužne pete ( pa četudi so od sladkorne bolezni ali glivic – brez skrbi tudi 30letniki imajo že diabetično stopalo, ali pa napadeno od glivic ( tudi pivci alkohola imajo ponavadi obložen bel jezik in glivična stopala) , pa športniki alias atletsko stopalo nonstos v zaprtih supergah in še nogavicah se pajcajo, neprezračeno), so odbijajoče, pa če zgoraj na pogled še taka upedenana “dama ali upedenan in naparfumiran gospod 🙂 Odbrla, rašplasta, glivična, razpokana ali drugače bolna koža ne petah je znak zanemarjenosti in lenobe – vse se da odpravit.

Kakšen “žur do jutranjih ur” imajo šele pršice, pajki, stenice, ipd v posteljah med rjuhami in spanjem takih ljudi :P. Požrtija, ti rečem!

Hahahha -a to te ne moti, da ko jo obdeluješ ležečo na hrbtu, pa se z raskavimi petami drgne ob podlago z rašpljajočim zvokom, pa taki zvoki, kot bi podgane nekaj rašplale zraven?

Ja, sedaj je čas odprtih čevljev in ja nagraužne pete ( pa četudi so od sladkorne bolezni ali glivic – brez skrbi tudi 30letniki imajo že diabetično stopalo, ali pa napadeno od glivic ( tudi pivci alkohola imajo ponavadi obložen bel jezik in glivična stopala) , pa športniki alias atletsko stopalo nonstos v zaprtih supergah in še nogavicah se pajcajo, neprezračeno), so odbijajoče, pa če zgoraj na pogled še taka upedenana “dama ali upedenan in naparfumiran gospod 🙂 Odbrla, rašplasta, glivična, razpokana ali drugače bolna koža ne petah je znak zanemarjenosti in lenobe – vse se da odpravit.
[/quote]

Orposti, sem pomotoma prebrala, da si moški. Ampak ja, a ni taki ženski nič nerodno, ko so njena stopalca glasna med seksom zaradi rašplaste kože, ki se drgne b podlago, pa pušča to potem kot hrano za hišne zajedalce – gratis nariban “parmezanček”? :))))

Od kje veste kako raskajo pete ob rjuho,ce tega niste ve nikol mele.
In kako veste da se parmezan lahk nariba ce takih pet nimate.

Kakšen “žur do jutranjih ur” imajo šele pršice, pajki, stenice, ipd v posteljah med rjuhami in spanjem takih ljudi :P. Požrtija, ti rečem!
[/quote]
A to zdaj zavoženke tekmujete med sabo? Le kako, da vam je vse to tako dobro poznano, ko ste pa ja über urejene?😁

Kakšen “žur do jutranjih ur” imajo šele pršice, pajki, stenice, ipd v posteljah med rjuhami in spanjem takih ljudi :P. Požrtija, ti rečem!
[/quote]
ma če jim vsak pršice to zanemarjenost dol poberejo….

Urejena stopala so oddraz skrbi zase, ne to da se naploskajo s pol kile pudra, barvajo lase in gelirajo nohte in pol litre parfuma nalijejo čez.. si ne predstavljam da bi z neurejenimi stopalkami živela, ali svojega moškega z njimi rajcala, ko greš z nogo po njegovi nogi, po jajčkih itd. (ko že omenjaš zvok stopal med seksom…)

Meni je pa najhujš videt takšno fino z ritjo kot da je imela totalko-celulit.


A to zdaj zavoženke tekmujete med sabo? Le kako, da vam je vse to tako dobro poznano, ko ste pa ja über urejene?😁
[/quote]

Pozornosti in opazovanja v javnosti nas je naučilo trolanje tukaj z izjavo ” črtica dreka na spodnjicah na oddelku urgence”.

Urejena monklja, celulit na celulit , plus vsi ostali dodatki.😁

[img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/104816689_2696029623989091_4576960826726640009_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=w7J-fMpnuTEAX_X9M_K&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=e8c878228ecefbe4246edd69c7071805&oe=5F0F6792[/img]

Oja, videno in doživeto.

Ena gospa si je rašplala svoje “podplate” s pilco za podplate celo na robu bazena, svoje podplate -pred 15imi leti videno, v termah Ptuj. Matr, smo nagonili bademajstra, da jo je napizdil in odstranil – pa še pospravljat je moral “naribani parmezan” za njo – smo videli, a veš 🙂

Če si imela kdaj zatrgano kožo na podplatu, ali pa ob nohtu, pa veš, kakšen zvok je, ko podrgneš po rjuhi :P. kaj šele groba odmrla koža na podplatih, yaiks!

Mislim, da je to večji problem moških kot pa žensk.
Uf, napaka.
Oni tega ne opazijo, zato to res ni problem number 1.

vsake toliko časa en gospod, ki bi rad lizal tace.

On bi imel kaj povedati….

Ja, kar pogosto imajo moški t.i. atletsko stopalo z glivicami ( taki, tašportni, skozi v pogonu v športnih copatih in nepreluftane noge), drugi malo starejši pa tudi ženske v srednjih letih pa potem večinoma t.i. diabetično stopalo, razpokane brazde v petah, pridobljena sladkorna, zaradi pretiranega in rednega pitja alkohola ( alkohol, kvasovke, vrenje, ostanek nepovretega sladkorja, ipd), ali prenajedanja-prevelik vnos čistih OHjev vnašajo v telo ( prevelika telesna teža, pridobljeni diabetes).

New Report

Close