Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski stari prdci, ki kao redno seksajo, to so največji lažnjivci

Samski stari prdci, ki kao redno seksajo, to so največji lažnjivci

Vam jaz povem, to so tipi zafrustrirani do amena, samski že dolgo in tudi na suhem. Kao seksajo vsak teden, a reali nikoli ne dobijo hahahah. Nobena ne bo dala samskemu prdcu po tridesetem, če nima ogromno keša. Tisti brez keša, so pa vsi že dolgo skrbni možje ali partnerji, oddani. Takim se ni treba dokazovat, ker so dobre dušice in so oddani že v srednji šoli ali na faksu.

Samski prdci po tridesetem, imate že nek razlog, da ste samski in da vas nobena ne povoha.

Na drugi strani pa ženske po tridesetem brez problema dobi za seks, sicer z kakšnim luzerjem, a dobi ga. Samo poglejte na teh portalih, na tisoče moških luzerčkov navali na eno žensko hahaha.

No ja, kakor kdo…jaz sem mojo spoznal pri 40-ih, ona pa jih je imela 23. Pa bogatejša od mene, tako, da ni ravno denar merilo:))

Se pa strinjam ja, ženska po 30-em precej lažje pride do sex-a. In vedno ŽENSKA izbere na koncu. Fama, da so moški lovci že dolge ne pije več vode.

Tako je in tu gor je večina dedcev takšnih, kot jih opisuješ. Začne se pri Viharnemu, Popayu, Ritopikuletu, Bogu,…

nova
Uredništvo priporoča

ti, ki si bilo mozoljasto do 37 leta ko se te je ena usmilila ker si zaslužilo z shitcoinom lol, raje povej da lažeš kot pes tu gor in nič ni res

ti, ki si bilo mozoljasto do 37 leta ko se te je ena usmilila ker si zaslužilo z shitcoinom lol, raje povej da lažeš kot pes tu gor in nič ni res
[/quote]

Hahaha, ja okej lažem. Si zdaj srečen/-a?

V resnici skoraj nihče ne seksa. Poročenci minimalno seksajo, ker so drug drugega že naveličani. če samski moški ne seksajo, pol tudi samske babe ne, ke rnimajo s kom. In to, kako babe mimogrede enega za seks najdete, komu drugemu prodajaj, ja kje se pa tebi kdo ponuja?

Vezani in poročeni sigurno več seksajo kot samski. Ok imaš skrajnost ampak normalen par, ki se privlači bo tudi pri 50letu seksal vsaj 1x tedensko, že zaradi tega ker zaspita vsak večer drug ob drugem. Medtem ko samski ne seksajo tudi po mesece, leta.

Midva sva v zvezi 23 let in sex je se vedno dober in reden kot na začetku, tako, da nismo vsi v dolgoletni zvezi naveličani en druzga.

Vezani in poročeni sigurno več seksajo kot samski. Ok imaš skrajnost ampak normalen par, ki se privlači bo tudi pri 50letu seksal vsaj 1x tedensko, že zaradi tega ker zaspita vsak večer drug ob drugem. Medtem ko samski ne seksajo tudi po mesece, leta.
[/quote]

ta tvoj sigurno bom vzel z rezervo.

Tako je. Večina bo rekla da tisti v dolgoletnih vezah pa ne seksajo a to ni res. Vedno omenjajo le tiste, ki pišejo po forumih, da so razočarani nad partnerjem. Zato imajo napačno mnenje.

Imaš tudi dolgoletne pare, ki seksajo vsak dan ali pa drug dan. Saj je raziskano to, da je nekje povprečje parkrat na teden, pri normalnih zdravih parih. In tudi tistih, ki imajo 60 let. Skrajnosti so pa vedno.

Ste, zato pa skoz odpirate teme o samskih.

Familije ste leglo naveličanosti, slabega seksa, nesoglasij, nasilja v družini..

Če se posplošuje o samskih, bom pa jaz posloševal v drugo stran, ne vem zakaj ne bi.

oz. Slovenka.

laž, lažnivo, lažnivec

Samo južnaki in njihova otroška gamad uporabla nj in lj.

ta tvoj sigurno bom vzel z rezervo.
[/quote]

Ti vzemi karkoli z rezervo, je vse raziskano. Samskim je edini seks partner desanka.

Ti vzemi karkoli z rezervo, je vse raziskano. Samskim je edini seks partner desanka.
[/quote]

Tudi če je to res, srečno vezani se sigurno ne ukvarjajo s samskimi. Ti spadaš med samske babe, ali med nesrečno vezane.

Lahko ostarele samske babe ali nesrečno vezane še odprete 100 tem, kako luzersko je biti samski moški, prepričale nas ne boste v nič. Uzalud vam trud svirači.

Tudi če je to res, srečno vezani se sigurno ne ukvarjajo s samskimi. Ti spadaš med samske babe, ali med nesrečno vezane.

Lahko ostarele samske babe ali nesrečno vezane še odprete 100 tem, kako luzersko je biti samski moški, prepričale nas ne boste v nič. Uzalud vam trud svirači.
[/quote]

Dejstvo je, da si ti samski luzer grd ko hudič, nobena te ne povoha hahaha.

Možno, da sem, ampak tebi to nič ne pomaga. Stare samske babe ste odpad, kot staro železo, vezane pa tudi nič drugače. Lepo te prosim, kje se kdo ponuja starim babam, ki hodijo v službo, trgovino, k mesarju? kdo tebe kje povoha?

Lahko stare babe tu dokazujete neko svojo namišljeno vrednost, dejstvo pa je, da že ko ste stare nekaj čez 30, za vas ni nobenega zanimanja, če ne štejemo 100 luzerjev iz cele Slovenije, ki na portalih težijo vsaki babi. Ja, to je ta tvoja izbira, jaka izbira.

Poročeni imamo več povpraševanja.

Prvo kot prvo, sem moški. Že tu si kiksnil in pokazal vso tvojo gnojnico, ki jo zlivaš na ženske. V bistvu si tak luzer, da misliš, da so kar vsi ljudje ženske suhe veje.

Medtem pa imamo poročeni moški veliko povpraševanja, tako kot je prejšni odgovoril. Luzerji kot si ti, ste pa z razlogom samski, ker vas noben ne povoha. Problem je v vas, ne v ženskah, ko boste enkrat to dojeli, boste pa tudi fkali.

zdej je mogoče res tako… ampak pri meni ni bilo tako, avtor/ica, ki si odprlo to temo… V začetku mojih 30 let sem se razšel iz dolgoletne 10+ zveze. Naenkrat sem bil sam v življenjski psihofizični kondiciji, navajen vsakodnevnega sexa… in, to je že zgodovina, dosti glih tistih kresanj sem tukej opisal, opisal sem jih pa zato, ker sem že takrat vedel, da ne bom ostal s temi ženskami…. in hvala bogu je tega bilo kar dosti ,se je dogajalo..
Sexa sem imel koliko sem hotel, ženske pa tiste, ki sem jo hotel za resno življenjsko partijo pa od nikoder, niti blizu ni bila nobena mojim željam v kompletu, da se razumemo, to ne pomeni, da mi vse s katerimi sem bil niso nič pomenile, vedno sem naredil tako, da one nikoli niso bile v nobenem pogledu na izgubi in, da so se dobo imele z mano, večinoma na moj račun….
je pa res nekej, nismo vsi tipi isti, jst sem bil vedno v nizkem štartu za akcijo z žensko in te akcije se mi ne bi dogajale, če bi čepel doma in čakal, da se mi ženska iz neba sama usede na penis, jebi ga…, je pa zelo pomembno, da ima tip po 30 letu družbo (kolega, recimo..) in, da ima s kom it ven na jago….

Najprej je potrebno poznati starostno strukturo starševskega čveka:
*povprečna starost uporabnikov je nad 50 let
*80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih je med 40 in 60 let
*10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nad 60 let
*10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pod 30 let

Pljuvanje po mladih moških/ženskah je produkt favšije, ki se manifestira v dobi od 40 do 50 let, ki je obdobje, ko se nedozoreli ljudje pričnejo zavedati kaj vse so zamudili v svojem življenju. Lisica pa ne mara kislega grozdja.

Dobra ugotovitev. Kaj bo zdaj stara baba tu razpredala, kakšni so moški, stari 30? Kaj ona ve o tem?

Prvo kot prvo, sem moški. Že tu si kiksnil in pokazal vso tvojo gnojnico, ki jo zlivaš na ženske. V bistvu si tak luzer, da misliš, da so kar vsi ljudje ženske suhe veje.

Medtem pa imamo poročeni moški veliko povpraševanja, tako kot je prejšni odgovoril. Luzerji kot si ti, ste pa z razlogom samski, ker vas noben ne povoha. Problem je v vas, ne v ženskah, ko boste enkrat to dojeli, boste pa tudi fkali.
[/quote]

Ja, zato si pa poročen copatar. ker si od nekdaj tak j.ebač. Poročeni dedci ste luzerji, ki vs pobere ena grda baba.

Večina bab, ki so za pogledat, je itak samskih ali že ločenih.

Kakorkoli so drkači zdaj užaljeni, je res, kar mulo pravi. Jaz sem samski in sem na suhem. Več kot pol mojih ločenih in samskih frendov, znancev, sodelavcev je na suhem. Poročeni so pa tudi bolj ali manj na suhem. Žene jim ne dajo. Seks je na internetu, v živo ga pa kaj dosti ni. Dol se daješ, ko si s kakšno frišno, ki je bolj ali manj zaljubljena in v tebi vidi, kar nisi, takrat je spolno življenje. Ko se ženska strezni od hormonov in vidi, kaj si v resnici, potem ji pa zasmrdiš. Ti si jo pa tudi ves tisti čas pijan kavsal, da se ne bi soočil z realnostjo pogleda.

Dobra ugotovitev. Kaj bo zdaj stara baba tu razpredala, kakšni so moški, stari 30? Kaj ona ve o tem?
[/quote]

Ravno toliko kakor star dec ve o ženskah, ki so stare 30 let. Tisti, ki pri 40 in 50 gledajo zviška na nekoga, ki je star 20 ali 30, se hkrati ne zavedajo dejstva, da imajo njihovi subjekti poželenja/ljubosumja 10 do 20 let manj od njih. Že v 1 mesecu lahko posameznik marsikaj spremeni, kaj lahko šele dosežejo v dobi 10 – 20 let.

Točno. redno spolno življenje je rezervirano za mladost, ko mladi in lepi drug drugemu dišijo. Pa še to bolj za frišne pare.

New Report

Close