Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katerih žensk se je treba izogibat

Katerih žensk se je treba izogibat

To dobrohotno svetujem mlajšim moškim, ki so v fazi iskanja ženske do konca življenja.
Po mojih bogatih izkušnjah izstopata predvsem 2 tipa, katerih se je treba izognit v velikem loku.
1 tip so tiste ki so odraščale brez očeta. Te imaje strahoten dady isues sindrom. So zelo nestabilne, sprejemajo totalno neracionalne odločitve, koncept družine jim ni poznan, so pod izjemno velikim vplivom mater. Te so zaradi svojih mimosunov v preteklosti glede izbora partnerja jezne na vso moško populacijo in v tem smislu svetujejo svojim hčeram. Te te strupene nasvete poslušajo, z njimi gor rastejo. V glavnem, riziko je previsok…obvoz. So pa te dober material za starejše tipe. Ker imajo dady isues, palijo na starejše, ker podzavestno iščejo fotra. Za iztrošene žrebce, ki bi še malo prcali mlado meso so dober ulov.

Druga kategorija pa so novodobne kokoške oprane iz strani družbenih omrežij. Opaziš jih že od daleč. Polek nešteto svojih slik, s katerimi si bildajo ego in iščejo potrditev, je treba brat pod slikami kaj pišejo. Ko vidite napisane buče kot so meetime, time for myself in podobno, je to alarm!! Obvoz v velikem loku.
To ni material za ženjenje. To je produkt socialnih omrežij in novodobne doktrine, ki pravi jaz jaz jaz…potem dolgo nič, potem vse ostalo. Kako to izgleda v zakonu in z otroci s tako kuro, si ni težko predstavljati.

Jaz se takoj javim, da se me takšni tipi kot avtor izogibajo v čim širšem loku.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Jaz pa svetujem vsem, da se ogibajo raje tebe. Kr eten ne umen.

Joj, to me vedno spomni na en posnetek z youtuba, kjer en ameriški štrukeljček, že na prvi pogled zavaljen, na pol plešast, očalast in mazoljast eno uro resno našteva, katerim ženskam se je treba izogibati in zakaj.
Kolikor se spomnim, v poštev pridejo samo dvajsetletne deviške lepotice, ki so jih (bogati, uspešni, verni) starši imeli zaprte na podstrešju.

Ampak strinjaš pa se z njim, glede na to, da mu vsebinsko ne moreš ugovarjati.

Ampak strinjaš pa se z njim, glede na to, da mu vsebinsko ne moreš ugovarjati.
[/quote]
Ne morem? Kaj pa, če nočem?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Nisem pričakoval nič drugega kot to, kar se je zgodilo v trenutku: oglasile so se tiste, ko so se našle v opisu 🙂


Ne morem? Kaj pa, če nočem?
[/quote]

Izgovor na nivoju posebne šole.

Prvo je strel v meglo. Če eno poznaš, niso potem vse. Jaz sem dokaz, da se motiš.
Drug odstavek, strel v temo. Star si 40 in spremljaš trend 20 letnic? Tvoja leta so tu pameti pa od nikoder.

Pri teh letih bi moral že vedet, da izjeme ne potrjujejo pravil.

Ti je katera že rekla, da si čudak?


Itak, po bajsiju je tako veliko povpraševanje, da se mora revež otepat žensk, v vrsti stojijo zanj, medtem ko on svetuje drugim moškim s katerimi ženskami naj se nikar ne zapletajo:))

Za svojih 40 let nisi ravno pameten, če bi bil, bi si že ustvaril družino, ne pa na stara skakal za mlajšimi. Prej bi ženske morale narediti obvoz od takih starih kozlov kot si ti


Itak, po bajsiju je tako veliko povpraševanje, da se mora revež otepat žensk, v vrsti stojijo zanj, medtem ko on svetuje drugim moškim s katerimi ženskami naj se nikar ne zapletajo:))
[/quote]

Saj od tega je že nekaj let, ko smo se mu režali, ampak mene sta fascinirala predvsem trud in čas, ki ju je vložil v svoj “ekspoze”. Če bi pol obojega vložil v malo telovadbe in zdrave prehrane, bi mogoče celo kakšno punco dobil.

Saj od tega je že nekaj let, ko smo se mu režali, ampak mene sta fascinirala predvsem trud in čas, ki ju je vložil v svoj “ekspoze”. Če bi pol obojega vložil v malo telovadbe in zdrave prehrane, bi mogoče celo kakšno punco dobil.
[/quote]

Ah kje pa, on ti je lep, pameten, dobrosrcen in vse je v redu z njim. Z ženskami je vse narobe ali niso dovolj lepe ali ne dovolj pametne da so spregledale kak loto zadetek je:))
Resnica je pa, da predvsem niso dovolj neumne, da bi ga vzele :))

Za svojih 40 let nisi ravno pameten, če bi bil, bi si že ustvaril družino, ne pa na stara skakal za mlajšimi. Prej bi ženske morale narediti obvoz od takih starih kozlov kot si ti
[/quote]

Podpisss

Za svojih 40 let nisi ravno pameten, če bi bil, bi si že ustvaril družino, ne pa na stara skakal za mlajšimi. Prej bi ženske morale narediti obvoz od takih starih kozlov kot si ti
[/quote]

Ne skrbi ti za mene, družino že imam davno, skačem še samo za svojimi otroki, trende pa je treba spremljat 😉

Aja pozabil sem še eno pomembno točko. Torej nasvet 3: mestne pupe so odlične za nasadit občasno, lahko tudi redno, so fine igrače, spedenane v nulo, polne same sebe.
Po taprave babe za ženit pa se gre na podeželje.

Tazadnji nasvet ženske načeloma nebi smele vedet, ker spada pod moški kodeks prebivalcev mest. To se mi med sabo pogovarjamo. Samo so me prsti prehiteli, zdaj je kar je

Ne skrbi ti za mene, družino že imam davno, skačem še samo za svojimi otroki, trende pa je treba spremljat 😉

Aja pozabil sem še eno pomembno točko. Torej nasvet 3: mestne pupe so odlične za nasadit občasno, lahko tudi redno, so fine igrače, spedenane v nulo, polne same sebe.
Po taprave babe za ženit pa se gre na podeželje.
[/quote]

Se pravi, ta prava baba je tista, ki se pusti zaposlit z otroki, medtem ko se njej ostareli omejeni tip slini po skoraj najstnicah?
O občasnem nasajanju pa itak lahko samo sanjaš. In to mestnih pup? Jooooj. Da morajo potem natakarje in varnostnike prosit, naj te malo popazijo?

Ne skrbi ti za mene, družino že imam davno, skačem še samo za svojimi otroki, trende pa je treba spremljat 😉

Aja pozabil sem še eno pomembno točko. Torej nasvet 3: mestne pupe so odlične za nasadit občasno, lahko tudi redno, so fine igrače, spedenane v nulo, polne same sebe.
Po taprave babe za ženit pa se gre na podeželje.
[/quote]

Že način razmišljanja imaš tako odbijajoč, da ja vse kar ima estrogen, beži od tebe. Če si še nikakav na izgled in brez prebite pare, itak pol nimaš šans. Po mojem še sam sebi greš na ku.rac, takoj ko zjutraj odpreš oči pa vse do večera.


Ja kolk si pa ti enostaven, najbolje da se vsi meščani preselimo na podeželje, šele potem bomo prave in pravi za ozenit haha
Dej no mir

Ne skrbi ti za mene, družino že imam davno, skačem še samo za svojimi otroki, trende pa je treba spremljat 😉

Aja pozabil sem še eno pomembno točko. Torej nasvet 3: mestne pupe so odlične za nasadit občasno, lahko tudi redno, so fine igrače, spedenane v nulo, polne same sebe.
Po taprave babe za ženit pa se gre na podeželje.
[/quote]

S temi besedami sam potrjuješ, da nisi M od moškega, da je s tabo nekaj narobe in ne z ženskami kot praviš


Ja kolk si pa ti enostaven, najbolje da se vsi meščani preselimo na podeželje, šele potem bomo prave in pravi za ozenit haha
Dej no mir
[/quote]

Ampak bi selitev na podeželje znala ugodno vplivat na karakter.

Po drugi strani pa kmetica, ki se preseli v mesto, to pa je pogreb.

V bistvu se strinjam, čeprav sem ženska in praviloma vedno zagrizeno navijam za ženske. Torej, če bi moj sin naletel na takšne ženske kot jih opisuješ, bi bila kar zaskrbljena.

Ampak bi selitev na podeželje znala ugodno vplivat na karakter.

Po drugi strani pa kmetica, ki se preseli v mesto, to pa je pogreb.
[/quote]
On je rešil problem samskih :))
Preselis se na vas in z novopecenim statusom vascana se hitro najde pravi ali prava :))
Ko si zaželiš malo zabave greš pa v mesto po nepravo ali nepravega
Simpl life

S temi besedami sam potrjuješ, da nisi M od moškega, da je s tabo nekaj narobe in ne z ženskami kot praviš
[/quote]

Kdo je rekel da je z ženskami kaj narobe? Problem jaz vidim v 2 kategorijah, ki sem jih opisal. Ostale so super. Aja, no…pa roko na srce, mone tudi niste baš jagodni izbor, glede na to, da se tu zbirate same samske, že davno odcvetele, vse sicer izgledate 10 let mlajše…ampak take zagrenjenosti noben ded ne bo prenašal 😉

New Report

Close