Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz pa ne bom koristil VAUCHERJA, ker ne podpiram slovenskih oderuhov

Jaz pa ne bom koristil VAUCHERJA, ker ne podpiram slovenskih oderuhov

V Sloveniji nisem bil na dopustu že cca. 15 let. Preprosto, ker ne podpiram oderuštva. Slovenski turizem deluje na principu naredi čim manj – zasluži čimveč in tega se jaz ogibam kolikor se le da. Slovenija je prečudovita država, ljudje v njej pač ne, tudi turistični ponudniki.

Da pa bom unovčil 200€ in zraven dodal že 400€, da bomo normalen krajši oddih pa hvala lepa. Na Tajskem, Vietnamu sem za 600€ postrežen odspredaj in odzadaj na luksuznem nivoju (če znaš poiskat).

Nekaj zaštekalo… torej hotel sem povedati. Za 600€ na Tajskem ali v Vietnamu za mesec dni luksuzno postrežen spredaj in zadaj. Tam ljudje radi delajo in se res potrudijo za vsak cekin. Pri nas pa samo čakajo da jim bo denar padel z neba, hkrati pa bi najraje imeli vse brezkontaktno – avtomatizirano.

RES JE !

nova
Uredništvo priporoča


Ja itak. Starim prdcem diši mlado meso, ki pa v slo ni dostopno tako kot na tajskem. Kar povej da hodis tja, ker te mikajo otroci, ti sprijenec stari.


Ja itak. Starim prdcem diši mlado meso, ki pa v slo ni dostopno tako kot na tajskem. Kar povej da hodis tja, ker te mikajo otroci, ti sprijenec stari.
[/quote]

Na Tajsko hodijo večinoma buzoranje na “he-she”, če še ne veš…. Ne pa na babe:D


jaz bom pa izkoristla bone in otroke peljala nekam… 🙂

Midva tudi ne bova koristila vaučerja. Turistični in gostinski ponudniki so pretirano zvišali vse cene, še posebej te,ki so pogojene z vaučerjem. Najini vaučerji bodo ostali državi. Oderuštva ne podpirava,za naju je to od nekdaj nesprejemljivo,zato sva Slovenijo tudi za letos prečrtala. Če bova izven Slovenije tako kot že leta našla za naju kaj ugodnega bova šla,drugače bova pa v svojem kraju kolesarila in hodila na sprehode.

Midva tudi ne bova koristila vaučerja. Turistični in gostinski ponudniki so pretirano zvišali vse cene, še posebej te,ki so pogojene z vaučerjem. Najini vaučerji bodo ostali državi. Oderuštva ne podpirava,za naju je to od nekdaj nesprejemljivo,zato sva Slovenijo tudi za letos prečrtala. Če bova izven Slovenije tako kot že leta našla za naju kaj ugodnega bova šla,drugače bova pa v svojem kraju kolesarila in hodila na sprehode.
[/quote]
Mi ga bomo koristili, večinoma za apartmaje za par dni. Za enega smo že dobili ponudbo. Cena ista kot pred 2 letoma, tako da niso vsi oderuhi.
Toplice sem že v štartu črtala. Ima en od otrok občutljivo kožo. Je že parkrat staknil v različnih toplicah vnetje kože. Že včasih je bila voda s polno klora, zdaj ga bodo dodajali še več.

Še malo pa bodo tudi ti azijski paradiži isti kot tu kjer imaš eno ali dve izmučeni študentki v kavarni ali gostilni za goro gostov. Že res da nas azijci radi strežejo ampak ko pridejo na evropsko ravno z večjimi plačami in lastniki začnejo izkoriščat kelnarje, bo tudi tam padla kakovost strežbe. V glavnih mestih je že postalo tak da je dobrega kelnarja ki govori angleško težko za dobit. Vsi imajo neko izobrazbo, starši imajo več denarja med njihovim študijem, pa plače so večje v klimatizirani pisarni.

Saj nikogar nihče ne sili, da ga izkoristi, ne vem zakaj je treba stalno odpirati ene in iste teme, kakor kateremu paše. Jaz ga bom, rezervacijo,ki sem jo imela že pred korono sem zamenjala za turistični bon, cena pa je ostala enaka, tako da ravno vse ni treba metati v isti koš. Greš pač k takemu ponudniku.


Tako je! Ogromno besedičenja za nič. Vzemi ali pusti, izbira je naša.

Čatež ima akcijo za bone in je recimo julija apartma za 90€ cenejši, kot če ne greš na bone. Mis mo že rezervirali.

In sem tudi že druge ponudbe videla. Niso vsi dvignili cene. In oni si zaslužijo, da jih podpremo!

Vsi kateri ne bomo koristili bomo posledično škodovali vladi, saj to hočemo mar ne, ne bo vlada uspešna na naših plečih, raje sem doma kot pa da se vlada hvali z uspehi.


No, posebnih uspehov vlada res ne bo slavila, se ti ne zdi?
Me pa skrbi prefriganost Počivalnika, ki bi znal neporabljene bone po francosko prenesti v njegov holding.
Ti bi zanj pa res bil uspeh, ni dvoma.


No, posebnih uspehov vlada res ne bo slavila, se ti ne zdi?
Me pa skrbi prefriganost Počivalnika, ki bi znal neporabljene bone po francosko prenesti v njegov holding.
Ti bi zanj pa res bil uspeh, ni dvoma.
[/quote]
*to bi bil zanj uspeh


No, posebnih uspehov vlada res ne bo slavila, se ti ne zdi?
Me pa skrbi prefriganost Počivalnika, ki bi znal neporabljene bone po francosko prenesti v njegov holding.
Ti bi zanj pa res bil uspeh, ni dvoma.
[/quote]

Ja, raja je dolgo želela, da bi državo vodili ljudje iz gospodarstva, ker znajo z denarjem. No, tako je potem to v praksi, ko tisti, “ki znajo z denarjem” dobijo dostop do javnih financ.

Ja, raja je dolgo želela, da bi državo vodili ljudje iz gospodarstva, ker znajo z denarjem. No, tako je potem to v praksi, ko tisti, “ki znajo z denarjem” dobijo dostop do javnih financ.
[/quote]

Kako res. No, tudi posebna skupina pod frutkom ne kaže kakih velikih uspehov, ceprav bo v neki meri to povedal aprihodnost. Me pa skrbi,ja, kako lahko pocenvalsek neuporabljene bone pretopi v svoj holding. Sicer ne vem, kaj ta nesposobna vlada se dela. Skodo?

Mi ga bomo tudi koristili. Četudi bo malo dražje, gre za mojo podporo turizmu, ki je v času korone utrpelo veliko izgubo. Slovenija je zelo lepa tako da smo tako ali tako načrtovali , da bi si morali vzeti 10 dni, da prepotujemo celo Slovenijo in si ogledamo najlepše točke naše dežele.
Tisti, ki ga ne boste vnovčili, pustite denar državi. Tudi to je ena varijanta. Pa upam, da jih tudi tisti kolesarji protestniki ne bodo vnovčevali.


???
Kakšen komentar je pa to?

Jaz ga bom dal mami pa naj gre nai počitnice.

Kako res. No, tudi posebna skupina pod frutkom ne kaže kakih velikih uspehov, ceprav bo v neki meri to povedal aprihodnost. Me pa skrbi,ja, kako lahko pocenvalsek neuporabljene bone pretopi v svoj holding. Sicer ne vem, kaj ta nesposobna vlada se dela. Skodo?
[/quote]
Frutek, ha ha 🙂
A je to Lahovnik?

V Čatež ne gremo tudi če nam plačajo, da gremo tja. V tisto gužvo, umazano poscano vodo ni šans, da me kdo prepriča. Bili smo samo 1x poleti vzunaj na bazenih, sem se hotla takoj obrnit in it drugam, no pa sem zaradi otrok ostala. Če bi bila ta korona resnična bi najprej napadla Čatež. Kot da bi se kopal v scavnici, smrdi da je groza.


Seveda jih ne bomo vnovčili, ker nočemo nič od JJ, vse kar on naredi je zanič, on ne more narediti nič dobrega, sploh pa mi kolesarji dopustujemo na tajskem… mi že vemo zakaj !

V Čatež ne gremo tudi če nam plačajo, da gremo tja. V tisto gužvo, umazano poscano vodo ni šans, da me kdo prepriča. Bili smo samo 1x poleti vzunaj na bazenih, sem se hotla takoj obrnit in it drugam, no pa sem zaradi otrok ostala. Če bi bila ta korona resnična bi najprej napadla Čatež. Kot da bi se kopal v scavnici, smrdi da je groza.
[/quote]

Mi resnično že leta hodimo redno tja. V hotel, apartma ali samo za kakšen dan. Otroci uživajo 100 na uro. Res jim je zakon. Tobogani, gusarska ladja, itd.. Da bi voda ne vem kako smrdela po drugem kot po kloru še nismo opazili. Tla se skoz čistijo. V notranjih, zunaj ne vem. WC-ji so včasih bili res bolj tko tko na kakem mestu. Ampak jih je več, smo šli pa na drug konec.

Nikoli nihče od nas ni fasal nobenih glivic, vnetja ali kaj drugega. Itak,d a se kdo tudi polula v to vodo, a kje pa je voda samo še voda, voda?

Mi uživamo.

Sicer pa imaš možnost, da greš kam drugam, kejr ti bolj odgovarja. Saj je dobro, da nismo vsi na istem mestu. Ker gužva je res. Mi ne hodimo v sezoni, niti, ob vikendih.

Mi resnično že leta hodimo redno tja. V hotel, apartma ali samo za kakšen dan. Otroci uživajo 100 na uro. Res jim je zakon. Tobogani, gusarska ladja, itd.. Da bi voda ne vem kako smrdela po drugem kot po kloru še nismo opazili. Tla se skoz čistijo. V notranjih, zunaj ne vem. WC-ji so včasih bili res bolj tko tko na kakem mestu. Ampak jih je več, smo šli pa na drug konec.

Nikoli nihče od nas ni fasal nobenih glivic, vnetja ali kaj drugega. Itak,d a se kdo tudi polula v to vodo, a kje pa je voda samo še voda, voda?

Mi uživamo.

Sicer pa imaš možnost, da greš kam drugam, kejr ti bolj odgovarja. Saj je dobro, da nismo vsi na istem mestu. Ker gužva je res. Mi ne hodimo v sezoni, niti, ob vikendih.
[/quote]

Kakor komu odgovarja. Ker imam še majhne otroke, ki se največkrat tunkajo in posledično popijejo veliko te umazane vode, za nas to ne pride v poštev. Ta najmlajša je dobila pikice po telesu srbelo in peklo jo je še par dni, prvič in zaenkrat zadnjič v življenju., ta starejša , pa glivice na nohtih in bradavice po kakšnem mesecu dni od obiska Čateža. Res je, da so Čateške raj za otroke, da uživajo sto na uro, samo je res vse svinjsko.
V Aqualuni smo bili večkrat, vse ok, čistoča na nivoju, pa tudi v Atlantis gremo dostikrat, predvsem pozimi v termalni tempelj, pa ni bilo nikoli težav s kožo ali glivicami ali bradavicami.
Tako da nas Čateške ne vidijo več.

New Report

Close