Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek stare telenovele, ki bi jih želeli spet videti

stare telenovele, ki bi jih želeli spet videti

Na planetu bi se naj po končani Esmeraldi spet predvajala kakšna stara telenovela. Zanima me katere stare telenovele so vam ostale v spominu in zakaj? Ste tudi v njih opazili nesmisle kot v Esmeraldi? Vam je bila katera celo boljša od Esmeralde?

Ni ravno telenovela, ampak Return to Eden – Vrnitev v paradiž bi bilo mogoče dobro spet pogledati. Aja, pa Čipke. Dolina Lutk tudi.

Moje sošolke so gledale Santa Barbaro, samo ta me ne bi pritegnila. Mogoče Dallas, da sploh vidim, kaj to je, pa če že ponavljajo, bi lahko Melrose Place.

Ampak danes ljudje očitno raje gledajo turške žajfnice, po tem ko so se latinskih/španskih/portugalskih naveličali, zato dvomim, da bodo kaj od tega dejansko dali spet na spored.


maš vse na torrentih
pa sever in jug
vse kar je bilo posneto po judith krantz
če bo kdaj jutri
pogrešam mini serije iz 80ih. danes se vse vleče u božjo mater in nobenega zaključka

Kaj pa vem, prva in zadnja telenovela ki sem jo gledala, je bila Esmeralda… Ponovitve ne gledam iz razloga, ker si nočem pokvarit tistih spominov 🙂

Sicer sem pa sama rada gledala Savannah nadaljevanko (bla sem smrklja stara 12 ali 13 let), najbolj se spomnim Peyton kateri sem hotela bit podobna 😀

Vtnitev v Paradiž (bili sta 2 sezoni). Mislim, da so jo lani, predlani nekje predvajali. Dolina lutk (spomnim se filma), Čipke. Vsekakor so te tri malo boljše od telenovel….vsaj tkrat se je tako govorilo. Esmeralde nisem gledala, je tudi sedaj ne.


maš vse na torrentih
pa sever in jug
vse kar je bilo posneto po judith krantz
če bo kdaj jutri
pogrešam mini serije iz 80ih. danes se vse vleče u božjo mater in nobenega zaključka
[/quote]
Enkrat sem iskala Čipke, pa je bilo zelo težko najti. Ampak se mi dejansko ne da ukvarjati s torenti za vse to, ker me ne zanima tako. So danes veliko boljše vsebine in tudi kvaliteta slike, pa sploh ne govorim o soapu ali romantičnih, potem že raje en dober triler.

Vrnitev v raj ni bila ameriška mini serija ,ampak,če se ne motim -avstralska. Prva sezona Return to Eden je bila zelo v redu, druga sezona pa za zaspati.
Spomnim se še Pesem ptic trnovk,ali tako so jo veliko predvajali na Rtv-ju.
Čipke bi pa rada volje še enkrat gledala,ali pa Maistralova hči.

Sante Barbare sem se naveličala že po 100 delih. Dinastija me je začela počasi dolgočasit , posebej ko je glavni ženski lik bila noseča skoro 2 leti v telenoveli, enako z Dallasom. Melrose place sem zdržala do 3. sezone,potem dalje večja bedarija.

Ena in edina: Nunca te olvidare. Žalostno, igralka je že umrla, premlada, za rakom.

Drugač pa še La intrusa, la usurpadora, …

Bila je še ena “ciganska”, a se kdo spomni naslova? Španska pač, ampak so nastopali v vlogah romov.

Nikoli te ne bom pozabil in v glavnih vlogah Fernando Colunga in Edith Gonzales ,ki je umrla kot že napisano, za rakom. La Usurpadora tudi s Colungo in Spanicovo. La intrusa mi ni bila preveč všeč.
Tista >>ciganska


Morda Kassandra?
Drugače pa sem jaz gledala La usurpadoro (bi z veseljem še enkrat), Precioso, Marimar, Rosalinda, Siempre te amare…

Vrnitev v paradiž je bila dobra, ja. Ali pa Dolgo vroče poletje. Ameriška. Ta je bila tudi top. Pa Pesem ptic trnovk.

Pesem ptic trnovk se mi zdi danes malo pedofilska, samo takrat nismo opazili. Odrasli župnik, ki se zaljubi v malo Maggie.

1. del Vrnitev v raj je bil boljša. Avstralska reč je bila to. Pesem ptic trnovk je bila dobra, tudi Mistralova hči- se še dobro spomnim.

Sužnja Isaura, Mistralova hči, Sever in Jug. Če je bila katera boljša od Esmeralda??? 🤣🤣🤣 Vse

Sem sama rada gledala Esmeraldo leta 1997 ,ampak sem s tem popolnoma strinjam.

1. del Vrnitev v raj je bil boljša. Avstralska reč je bila to. Pesem ptic trnovk je bila dobra, tudi Mistralova hči- se še dobro spomnim.
[/quote]

Ja v 2. sezoni so pri Vrnitev v raj začeli že preveč dolgoveziti in vlečti zgodbo. Pesem ptic trnovk in tudi Maistralova hči sta pa imeli žalosten konec. Vem,da sem jokala kot iz škafa.
Pesem ptic trnovk je pa imela še tako lepo naslovno pesem.

Sever in jug je tudi bila v redu nadaljevanka. Patrick Swayze kot glavni lik- Orrie , Leslie Dawn kot Madeleine , Kirstey Alley. Se spomnim,da sem jo redno spremljala v Sovi.
Spomnim se tudi krimi akcijske nadaljevanke Pod krinko. V Pod krinko je sprva igral glavno vlogo takšen lepi moški. Vse so se takrat slinile nad njim . Potem se je ta glavni igralec iz te serije ubil,ali so ga v bistvu umorili in so ga nadomestili s tako lesenim igralcem,da so zaključili potem serijo.

Sužnjo Isauro pa nikoli nisem zamudila . Enako dobra kot Isaura je bila tudi brazilska nadaljevanka s podobno temo – Mala gospodična ali Sinha Moca.

Takrat me še ni bilo, vendar Esmeraldo gledam zdaj. Sem pa od 6. leta dalje ves čas gledala španske nadaljevanke, bilo jih je ogromno, te se zanekrat zdaj spomnem: zelim te ljubiti,
srcna kraljica,
usodna dama,
tres veces ana,
vihar,
zaljubljen do ušes,
moje srce je tvoje,
prepovedana ljubezen,
divja v srcu,
moc in strast,
padli angel,
nedolzna vsiljivka,
gospodarica srca, in še mnogoo drugih…

Enako. Tistega leta, ko se je začela Esmeralda predvajati, sem se rodila=) Mama mi je pravila, da me je pestovala ko je prišel oči in ji rekel, da mora gledat Esmeraldo, da je tako lepa nadaljevanka. Zdaj jo tudi vsi gledamo.
Prva telenovela, ki sem jo gledala, je bila takrat zlobna Rubi, ki je še danes moja najljubša nadaljevanka. Ma, dobesedno sem odraščala ob mehiških nadaljevankah. Ne pa te zdej bedne turške serije. Za kozlat.

Nikoli te ne bom pozabil in v glavnih vlogah Fernando Colunga in Edith Gonzales ,ki je umrla kot že napisano, za rakom. La Usurpadora tudi s Colungo in Spanicovo. La intrusa mi ni bila preveč všeč.
Tista >>ciganska

Kasandra

Jaz si zelim ponovno gledati Midnight caller po nase je bil naslov Polnočni klici v Sovi je blo to vcasih… top serija oz. nanizanka serija.

Telenovel pa sploh ne pogresam nobene… turske bi pa, sploh ukinila ker mi je njihov jezik tako tezko poslusat in tisto dretje, da ce kje to slucajn slisim grem stran, ce kdo to drug kje gleda.

evo en odlomek iz te serije…   ( https://youtu.be/cTXB1EqAqYw)

jack killian and good night america where ever you are 😉 pa se ful hot je bil ta igralec v tistih letih… tak nek poseben sarmanten vibe… res hud je bil… pa cela serija top

je se kdo gledal to?  se se kdo spomni te serije?

Nekako imam lepe nostalgicne spomine na Marimar in Kassandro, ceprav ce me zdaj vprasate o cem se je slo, ne bi znala razloziti. Pa mislim, da cisto prva telenovela, ki sem jo gledala z mamo ko sem bila se res majhna (to je bilo celo pred Esmeraldo) je bila neka Emperatriz. To bi tudi blo kul pogledat.

New Report

Close