Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NIJZ se ne bo delal več norca – poglejte twit (Maske ne bom več nosil)

NIJZ se ne bo delal več norca – poglejte twit (Maske ne bom več nosil)

https://twitter.com/StrankaLMS/status/1265230147336232960

Vede se kot skrajno razvajen otrok. Če bi mi rekel, da je star 5 let, bi mu takoj verjela.

Tudi, če ves svet razglasi konec epidemije, si jo bom v gužvi še vedno nadela na “gobček”. 😂

Kaj češ….veliko moških takole “meče” , ko pridejo v krizo srednjih let :)))))

Pa dejte folk kaj je z vami. Virusa ni. A ste že čist preparirani od teh ukrepov NIJZ, zastrašeni, panični, ohromeli.
Kaj vam ni jasno? Ti ukrepi so nepotrebni in PIKA. Živimo lahko normalno življenje naprej, brez mask.

Kaj meni ni jasno? Povej mi ti, kaj tebi ni jasno. Že zaradi pietitete do umrlih, bi lahko bil tako fer, da virus ni povsod ali, da ne kosi tako zelo, ne pa, da rečeš, da ga ni. Reči ti to vsem nam, ki smo kakega svojca zaradi tega virusa pokopal.

Ti kar živi svoje življenje naprej. Grem stavit, da ko kakšnega tvojega pobere, boš ta prvi spet lajal, kaj bi nekdo drug moral in kdo je kriv.

Kdor enkrat laja, vedno laja.

Prav ima.
To, da se maske še naprej uporabljajo ni strokovna odločitev, ampak politična. In nihče mu nič ne more.

Tisti, ki želi naj masko nosi. Nihče mu zaradi tega ne bo težil.

Dokler nas bo Janši lahko imel ko lutke na štrikcih, bo tako. To je pa posebno določeno stanje:

https://www.psychologytoday.com/us/blog/here-there-and-everywhere/201701/11-warning-signs-gaslighting

Kaj meni ni jasno? Povej mi ti, kaj tebi ni jasno. Že zaradi pietitete do umrlih, bi lahko bil tako fer, da virus ni povsod ali, da ne kosi tako zelo, ne pa, da rečeš, da ga ni. Reči ti to vsem nam, ki smo kakega svojca zaradi tega virusa pokopal.

Ti kar živi svoje življenje naprej. Grem stavit, da ko kakšnega tvojega pobere, boš ta prvi spet lajal, kaj bi nekdo drug moral in kdo je kriv.

Kdor enkrat laja, vedno laja.
[/quote]

Kaj meni ni jasno? Povej mi ti, kaj tebi ni jasno. Že zaradi pietitete do umrlih, bi lahko bil tako fer, da virus ni povsod ali, da ne kosi tako zelo, ne pa, da rečeš, da ga ni. Reči ti to vsem nam, ki smo kakega svojca zaradi tega virusa pokopal.

Ti kar živi svoje življenje naprej. Grem stavit, da ko kakšnega tvojega pobere, boš ta prvi spet lajal, kaj bi nekdo drug moral in kdo je kriv.

Kdor enkrat laja, vedno laja.
[/quote]

Tebe so pa fajn prestrašili? Ti vsemu verjameš,kaj ti servirajo.?.

Pa če ti bodo rekli,da si naj vgradiš čip v lulo, boš tudi to storila??? Lutke in ovce…

Kaj meni ni jasno? Povej mi ti, kaj tebi ni jasno. Že zaradi pietitete do umrlih, bi lahko bil tako fer, da virus ni povsod ali, da ne kosi tako zelo, ne pa, da rečeš, da ga ni. Reči ti to vsem nam, ki smo kakega svojca zaradi tega virusa pokopal.

Ti kar živi svoje življenje naprej. Grem stavit, da ko kakšnega tvojega pobere, boš ta prvi spet lajal, kaj bi nekdo drug moral in kdo je kriv.

Kdor enkrat laja, vedno laja.
[/quote]

nam mrliški ter obdukcijski list pokojnega, da ti bom vsaj jaz verjel. Dokaz pa lahko podkrepiš še z imenom in priimkom ter kjer sa da videt nagrobnik. Dokler so mrtvi samo številke v statistiki, brez imena, rojstnega lista in emšota ter brez naslova, jaz nobenemu ne verjamem. Verjemi, da pa danes tako hitro prideš do informacij in vse zveš. Naprimer, če bi v mojem mestu umrlo toliko in toliko ljudi, bi po koncu epidemije hitro zvedeli, kdo vse je umrl, z imenom in priimkom. Poglejte malo Italijane kaj govorijo o kao njihovih mrtvih. Pojdite po pokopališčih in glejte datume na nagrobnikih.

Ti je modni dodatek ali kaj?
Ti kar nosi nagobčnik.

New Report

Close