Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moti me pes

Moti me pes

Moja punca vztraja, da imava njenega psa v spalnici in ves čas hodi okoli naju, ko seksava ter naju ovohava. To je res velika težava zame. Imam 32 let, punca jih ima 30. Skupaj sva leto dni. lahko sprejmem to, da je pes v spalnici ponoči, ne pa tudi taktat, ko seksava. Njen pes med seksom običajno sedi in bulji v naju ter naju ovohava. Dekleta to ne moti. Res jo imam zelo rad, a njen pes postajka velika težava.

si ne predstavljem tega, imam rada pse, ampak če bi ga imela, bi bil izključno zuanj

Jaz sem podobnih let in močno navezana na psa – posledično pes name.
Vama začne jokat, če se ga pusti samega v drugi sobi? Ker meni se zdi, da jo “čuva” ali pa ga je strah.
Če ni hudo imajo veliko pasjih igrač, ki “miselno” zaposlijo psa npr. Kong ima ene stožce v katere namažeš pašteto in jo pes dlje časa je; veliko ljudi prižge TV ali radio psu (če je zainteresiran); lahko se mu posvoji bratca/sestrico/mačka, da ga je manj strah itd.

P.s. ful se mi zdi lepo, da sprejemaš puncinega psa tudi če je posesiven 🙂 dobiš velik + od mene XD

Podpis. V hiši ga ne bi imela nikoli. Smo res različni 🙂

Avtor, prav smiliš se mi. A čudno, da se ona lahko tako sprosti med spolnostjo, ko vaju pes gleda.

Kakšne vse probleme si delamo ljudje sami, a ? 🙂

Ona nima nobenih problemov, če jih pa ima on, pa naj spakira!!

Kdorkoli, ki želi imet med seksom pasa lai mačko v svoji bližini ali da ga bohnedej “ljubljenček” še celo ovohava njegove feromone, ni ravno čustveno in psihiloško OK v glavi, no….

Imaš ljudi, ki jim hišna žival nadomešča partnerja – čustveno, ne mislim telesno; jih počlovečijo. In tudi to ni normalno.

Psa peljita vsak dan na dolg sprehod in bo spal in se ne bo ukvarjal z okolico:) Če pa je pes od malega navajen spati pri njej, bosta morala skupaj psa naučiti, kje bo od zdaj dalje. Podkupnina vedno pomaga;)

Kaj je pa punca rekla na to, ko si ji povedal?

Eni imajo otroke v istem prostoru, ko seksajo. A to je sprejemljivo?

Midva mava tudi psa, je lahko v spalnici, kjerkoli si zazeli. Med sexom je pa izza zaprtih vrat najine spalnice. In si ne predstavljam, da bi bil z nama v istem prostoru, kaj sele da bi naju prisel ovohavat. Zmoti me celo to, ce slisim da prihaja izpod vrat “vohat” in pihat. Ne vem no… ljudje smo ocitno razlicni.

Midva se na sreco strinjava glede tega, ampak si ne predatavljam da bi pes “moral” biti zraven, ker si bi tako moj partner zelel. Mislim da za tisti cas psa lahko postavi pred vrata, mu ponudi igracko, kostko za zvecenje….

Da ne bo namazala paštete kam drugam😃

To samo samske počno.

Ta želja po pasji prisotnosti mora biti neke vrste deviacija.
Moja frendica je imela tipa s psom, ki jima je asistiral v spalnici. S tem, da je pes ob njunih posteljnih radostih še živahno sopihal in užival. Tipa je to, zgleda, še dodatno kurilo.

Še par let in glede na to, da je čedalje več teh ogabnih pasjeljubcev, bomo po metodi LGBT za deviante označeni tisti, ki ne seksamo s psi.

Saj ima psa, ane? Bolano.

Eni imajo otroke v istem prostoru, ko seksajo. A to je sprejemljivo?
[/quote]

Jasno da ne. Si pa napačno našla, da nabijaš neko moralo meni; Jaz jih v prostoru, kjer sem in kjer seksam nikoli nimam in nisem imela zraven. Že vseh 17 let ne

Mene v tej zgodbi veliko bolj kot pes moti punca. Imam psa, noro ga imamo radi, ampak meje obstajajo, tako za ljudi kot za živali. Kdor nima izdelanih zdravih meja, je z njim nekaj narobe. S to punco nekaj je. Čeprav v bistvu sta čisto za skupaj. Očitno imaš tudi ti meje zabrisane ali pa vsaj oprane možgane in si brez hrbtenice.

S kvazi razvojem postajajo ljudje vse bolj ubrisani. Sprehajajo macke na povodcu, pse nosijo v kosarah, jih oblacijo kot ljudi. In eni pacienti naj bi seksali ob prisotnosti psa? Bolano. Vse ima svoje meje. Zival je “le” zival in temu primerno naj bi se obnasali.

Bog ne daj pasjeljubki rečt, da je bolna v betico, da bolj ne more bit.

Hell no! Da meni tip rece “pes bo med tem tu”, ga postavim skupaj s psom pred vrata. In to ne pred vrata spalnice, ampak stanovanja.

Halo, neke mejemorajo biti! ZKP, zdrava kmecka pamet…
Najbolj zalostno se mi zdi to, da si je verjetno tega psa poosebila drugace in ji predatavlja del neke “podpore”, oziroma ji custveno dajenekaj, kar bi ji moral dajati partner. In sedaj ko partnerja ima, pna se vedno fura to dalje s psom. Kar je bolano ze v samem zacetku…..

Pasjeljubke so samo nadlezne. PasjeljubCI so tisti, ki nad ubogimi zivalmi izvajajo posilstva. Inb4: kurbir se joka in nori lol

Vir: http://jaapl.org/content/early/2019/05/16/JAAPL.003836-19

New Report

Close