Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanima me ali sem..!!

Zanima me ali sem..!!

Zivijo!

Zanima me ali sem noseča

Ali lahko zanosiš 14.dni po menstruaciji?, vmes je bila tudi ovulacija na12.dan. To se prav dva dni po ovulaciji sem imela sploni odnos z mozem. Na 25 dni imam menstro.

Bega me to da na 14.dan mi piše “Medium chance of pregnancy”

Vseeno bom morala počakati na naslednjo menstro cez 1 teden

Vendar zanima me ali lahko tako zanosiš? 14.dni po menstri to se prav dva dni po ovulaciji?


Kako veš, kdaj točno si imela ovulacijo?

Zanosiš lahko kadarkoli: jaz sem po prihodu iz porodnišnice, med kravavitvijo… Je blo treba desca zadovoljit, ni zmogel še mal počakat. – kljub kondomu…..

Kupi nosečnosti test za zgodnejđe odkrivanje nosečnosti čez cca 1 teden in preveri. Da si boš na jasnem.

Na telefonu imam aplikacijo in mi kaze kdaj sen imela ovulacijo, no vsaj do zdaj je kazala v redu.

Zato me pa zanima če sem noseča in ali lahko tako zanosis dva dni po ovulaciji 14.dan.

Ali to obstaja ali kaj? “zgodnji test nosečnosti? A ni tako da moraš na menstro počakati in šele takrat ko ti zamuja narediš test?

Mene sam zanima ali sem zanosila dva dni po ovulaciji? ali sploh lahko


Tvoja telefonska aplikacija nima senzorja v tvojem telesu, temveč le logaritem. Da odgovorim na tvoje vprašanje: seveda je možno, da si zanosila. Če menstruacije ne bo, opravi test.

No ja to je res.

V bistvu me je samo zanimalo ali lahko zanosis dva dni po ovulaciji so se prav 14.dan,

Ker pac na internetu piše prevec pa ni preveč sigurno pa nevem kak se in vse skupaj me bega

To je eno najbolj pogostih vprašanj interneta a vseeno ti bo tester 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ziher.

Al me to razp… Pa kaj se ženske to nekaj zanašata na ene aplikacije, ki so narejene na osnovi statistik in za neko splošno rabo????? Sploh ne razumem, da si dejansko vlečete ene aplikacije na telefone, ko pa je vsak človek drugačen, vsako telo drugačno, vsak se drugače odziva na vplive okolja.

Ne, ne moreš zanositi po dejanski ovulaciji. Lahko pa zanosiš po tisti kao ovulaciji, ki ti jo je nekako določil telefon. Razumeš?

Ti sexat sploh ne smeš,, ker si še prešmrkava. Niti svojega telesa ne poznaš. Pusti sex odraslim.
Ja,, seveda si lahko noseča. V bistvu si sexala v idealnem obdobju za zanositev.


Kako veš, kdaj točno si imela ovulacijo?
[/quote]

Jaz ovulacijo čutim. Ni za zgrešit. Dva dni potem ? Teoretično komaj, se pa zgodi.

Odgovor na vprašanje ali lahko zanosiš dva dni po ovulaciji je NE, odgovor na vprašanje ali je možno da si noseča pa je DA. Znosi se lahko samo med ovulacijo, spolni odnos moraš imeti pred ovulacijo ali na dan ovulacije, res pa je, da aplikacije na telefonu niso zanesljive in ne morejo z gotovostjo določiti tvoje ovulacije. To lahko stori samo ginekolog ali pa sama z ovulacijskim testom ali z merjenjem temperature.

Sej ves, da ovulacija traja 24 ur.
Ce je prislo do zamika ovulacije 1 dan, imas 200{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moznosti, da si noseca.
Tud vemo, da Ima termin Ovulacije vsaka zenska Drugacen in sa ta niha za par dni.
Zato tudi zenskam, ki se trudijo zanosit recejo, naj Zacneta z akcijo 4 dni Pred pricakovano ovulacijo in koncata 4 dni po njej.
Pocakaj test – upam, da se ti izzide tako, kot si sama zelis.

No zdaj sem še bolj zbegana v bistvu ne sigurna. Ampak vseeno hvala za odgovore.

Bom pač morala počakati na menstro sele takrat bom resnico izvedela resnico.

Za tista dva odgovora, ki sta odgovorila na grd način lahko rečem, da ste zelo nesramni in takoj nesramno odgovarajate. Nisem nobena smrklja baje če imam moza ali morda ne znate brati? Ampak vseeno hvala za odgovor.

New Report

Close