Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BI REŠEVAL ŽIVLJENJA?

BI REŠEVAL ŽIVLJENJA?

Kaj boste naredili? Pišite šolam,(odvetnici če jo imate) domovim za ostarele v vaših občinah, policiji in tko naprej…
jaz sem tak pisal primer; Pišem vam ker je zelo pomembno. Se zavedam da ste pod pritiskom in da vam ni lahko. Zato vam dajem informacije da lažje ukapirate za kaj se gre sploh. Verjamem tudi da ste generacija ki razume srbo-hrvaščino ker je deloma v tem jeziku to kaj bom dal za prebrat. V angleščini so raziskave v pdf formatu ki so zelo pomembne. Jaz se zavedam da niste nič krivi za nič od tega kaj se dogaja. Ne vi, ne jaz, ne 98{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebivalstva. Ko ukapirate za kaj se gre takrat imate izbiro, če boste kaj naredili.Jaz sem isto naredil kot je v tem blogu, hvala tistemu ki je to ugotovil, in sem se odločil merit, in obveščat ljudi. Tu imate tekst, in link do bloga. Video v blogu je pred vašim domov kje so meril frekvence. Sve legalno …5 g mreza je operacija koja sastavlja sve bezžične mreže u jednu globalnu.WIFI U STANU; KUČI; CENTRIMA; DOMOVIMA; ŠKOLAMA JE KLUČ; Covid 19 je prevara povezana sa frekvencijama, koja izazivaju naše celice da šalju antitijela (exosome) da čistu otrove. Frekvencije su otrovi. Ne virus. Virus nikad nije dokazan, ne sad ne prije. https://gustirna.wordpress.com/…/21/global-network-ex-you/

New Report

Close