Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj rinete vame

Kaj rinete vame

Ej folk, znanci in neznanci, kaj rinete vame?! Takoj ko so se začeli sproščat ukrepi folk začenja vdirat v moj osebni prostor! Meni 1,5 metra popolnoma ustreza, raje še malo več, itak pa to z distanco še vedno velja! Stiskajte se s svojimi doma, vame pa ne lezite!

In si prišlo noret na mon? Bejž no. Odraz samega duševnega “zdravja” si.😁

Na monu vsaj noben ne rine vame >:-D

Dvomim, da si kdo želi bližine takega zagrenjenega osebka.


Haaah. To bi bilo idealno zanj in zame.
Ljudje res kar rinejo. Je treba zakašljat, da se res na hitro umaknejo.

Zakaj potem rinejo vame?

Em, mislim, da te ne poznam, zato tudi ne rinem vate. Tukajle ne bo pravi naslov.

Lahko pa prenesem tvojo pošto naprej, če poveš od koga in kam.

Se zelo strinjam.

Nekateri se morajo drgniti v drugo telo v vrsti, da preživijo, ali kaj, ne vem, od kje ta potreba.
Verjetno čredni nagon. Če se ovca znajde sama nekje, samo dirka proti gneči in varnosti črede.
Za bruhat.

Se zelo strinjam.

Nekateri se morajo drgniti v drugo telo v vrsti, da preživijo, ali kaj, ne vem, od kje ta potreba.
Verjetno čredni nagon. Če se ovca znajde sama nekje, samo dirka proti gneči in varnosti črede.
Za bruhat.
[/quote]

To, ali pa stojiš v vrsti in te nekdo od zadaj cel čas buta z vozičkom, buta, rine, drma. Kot da bo šlo kaj hitreje… :S

To, ali pa stojiš v vrsti in te nekdo od zadaj cel čas buta z vozičkom, buta, rine, drma. Kot da bo šlo kaj hitreje… :S
[/quote]

To se mi pa zatemni, ne samo rdeče pred očmi ampak prav tema…

To se mi pa zatemni, ne samo rdeče pred očmi ampak prav tema…
[/quote]

[img]https://i.imgur.com/eu4htsG.gif[/img]


Žal nekulturni in neodgovorni ljudje, ki še minimalnega bontona ne poznajo za vedno ostanejo idioti. Tudi mene že od nekdaj zelo motijo.

New Report

Close