Forum.Over.Net

Starševski čvek

76 letni dedek in 33 letna frajla

Default avatar

Bela vrana

Moj 76 letni stric vara ženo z 33 letno frajlo. Pa sploh ni bogat (spodaj nevem). Ma keeej?
Ah, te kelnarce.
Default avatar

Lovilecsvetlobe

Spomnim se.
Ko sem bil še otrok se je v vasi en 70 letnik poročil z 20 letnico.
Čez kaka dva tedna smo na morju brali, da je umrl.
Ona je podedovala njegovo kmetijo.
Default avatar

monmonči

Lovilecsvetlobe je napisal/a:
Dobro jutro! Ja zakaj pa misliš, da frajle letajo za starejšimi? 😂
Default avatar

Kelnerce

Kelnerce so skoraj vse take. Ni važno kolk je stara, vsaka skoraj pade na vsakega ki ji poha na dušo
Default avatar

probaj

Kelnerce je napisal/a:
Očitno si zamudila možnost, da bi to sama probala, recimo: v študentskih časih. Šele potem ti je bolj jasno, kako moraš ostati prijazen do nekoga, ki ti najeda sto na uro, dan za dnem iste fore. Dokler ne najdeš boljšega posla.
Default avatar

Stari slinavci

Sem delala prek studenta kot kelnarca. Teh starih slinavcev pri pultu ni nikoli manjkalo. Eni so ti pihali na dušo, drugi so ti dajali velike napitnine.
Seveda bolj se jim pustiš raje te imajo.
Default avatar

monmonči

Stari slinavci je napisal/a:
Če ne bi pihali na dušo, ne bi bili moški 😂 Jim je potrebno pa meje postavit - hec je hec, slinijo se pa naj po kteri drugi.
Default avatar

Naivne

V glavnem so natakarice vse plitke v glavo, če ne, bi si nasle boljše delo, ne pa, da se stari prdci slinijo po njih. Razen, če jim tako paše. Raj čistim sekrete, kot pa delam za šankom..
Default avatar

Lovilecsvetlobe

monmonči je napisal/a:
Če si rojen 13ga moraš bežati pred njimi
Default avatar

monmonči

Lovilecsvetlobe je napisal/a:
Ti kar, dokler te še noge "nesejo". 😂
Default avatar

nmhzm

Naivne je napisal/a:
Tiste natakarice, ki si z komplimenti starejših moških filajo samozavest, so res "uboge".
Tale 33-letna frajla pa - bogat ali ne, zaradi ljubezni že ni z njim, zato ti povem, da skorajda sigurno dobiva denar od njega ali pa ima kakšno drug korist. Moški takšnim frajlam obljubljajo celo, da ji bodo hišo prepisali v zameno za spolne usluge (tudi to sem že slišala, pa ne samo enkrat...).
Od kolegice oče, star skoraj 80 let, je za ženski takšnega kova, mislim, da za dve v treh letih zapravil 40.000 eur. Dobro, da sta se hčerki z očetom dogovorili, da bo hišo prepisal na njiju, ker drugače bi kakšna od ljubic naredila še kakšen drugačen pohlepen korak. Zanimivo, da nobena od njiju ni hotela k njemu živet (pa ne bi slabo živela).