Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tajne združbe, sekte. Tudi v sloveniji?

Tajne združbe, sekte. Tudi v sloveniji?

Hej. Mene pa zanima ali kdo kaj ve o kakšnih tajnih sektah v sloveniji ali širše? Morda satanistične in ostale sekte delujejo tudi v sloveniji? Prosil bi ce lahko kdo kaj napiše najbolje pa če ma kdo še svoje izkušnje.

Lp

In sedaj se bo usulo komentarjev od ljudi, ki zelijo ostati anonimni in delovati tajno, proč od pogledov javnosti. 🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ma zanimivo se mi zdi in tudi nic kj se ne govori o tem v sloveniji

nova
Uredništvo priporoča

Nekoč je Dajana pisala blog o svoji izkušnji s scieontologi. Ampak kot posameznica. Ne verjamem pa, da bodo pripadniki reda templja vzhajajočega sonca (Ordo templi orientis), še manj bratje iz starodavnega mistničnega reda vrtnice in kriza (anticuus misicus ordo rosae crucis) itd. sedaj na veliko odgovarjali v tej temi. Za kaj takšnega bi moral postaviti zelo jasno, a nevpadljivo vprašanje in bi morda dobil kvaliteten odgovor.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Najbolj močna je udbomafija.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

V Mariboru je polno Edomitov, ki imajo svoje Babilonske bogove in se pretvarjajo, da so neki ateisti.

Lahko poves kj vec?

Tajne združbe so povsod, tudi v Sloveniji.

Ca 20 let nazaj ali kako leto več (med študijem) sem poznala enega, ki naj bi bil pripadnik satanisticnega kulta, zdaj koliko so bili oni resni ne vem, dvomim da je bil to res kult v pravem pomenu besede, se mi bolj zdi da so bili pač zdolgočaseni mladci in so se šli igrajmo se kult. 🙂
imeli so svojega vodjo. Enkrat sva se neki pogovarjala o satani, pa sem mu reka, da če imajo v mislih satano iz biblije da so čist mim udarili in da se jim ne bo oglasil :))
če pa častijo nekega drugega satano, o tem drugem pa ne vem nič. Kaj se je pol z njimi zgodilo pa ne vem.
verjetno da obstajajo razni kulti seveda se pa ne obešajo na velik zvon.


Tajno društvo PGC je najbolj skrivno!


Ti si pripadnica Iluminatov. 😇


Ti si pripadnica Iluminatov. 😇
[/quote]
Itak ja

New Report

Close